електрична енергія

Дійсний:
1 січ. 2022 – 31 груд. 2022
ID контракту:
UA-2021-12-07-004254-a-a1
Номер:
60FP697-903-21
Дата підписання:
29 груд. 2021 14:00

Список позицій

Назва Кількість Період доставки Місце доставки

Назва:

електрична енергія

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

13 480 Кіловар-година

Період доставки:

1 січ. 2022 00:00 – 31 груд. 2022 00:00

Місце доставки:

Україна, 85344, Донецька область, с. Миролюбівка, ВУЛИЦЯ МОЛОДІЖНА. будинок 9А

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 30 груд. 2021 09:02
Електронний підпис 30 груд. 2021 09:03
Зміни до контракту

Зміна №1

Статус:
Підтверджено
Причина змін:
Зміна встановленого відповідно до законодавства органами державної статистики індексу споживчих цін, зміна курсу іноземної валюти, зміна біржових котирувань або показників Platts, регульованих цін (тарифів) і нормативів, які застосовуються в договорі про закупівлю, в разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни
Примітка:
1. Внести зміни та викласти в наступній редакції п. 4.1 « Споживач розраховується з Постачальником за електричну енергію за ціною, що на дату укладення цього Договору складає Ціна (тариф) електричної енергії за 1 кВт*год електричної енергії з урахуванням тарифу на послуги передачі електричної енергії становить: 4,98 грн. (Чотири грн. 98 коп. ) у тому числі ПДВ20% 0,83 грн.» 2. Внести зміни у Додаток 1 «ЗАЯВА-ПРИЄДНАННЯ до договору про постачання електричної енергії споживачу №60FP697-903-21від «29» грудня 2021 р» .: « Початок постачання з «01» січня 2022р.» 3. Викласти в наступній редакції п 4. та п.5 Додатка 2 «КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ» 4) термін надання рахунку за спожиту електричну енергію (акту прийняття-передавання товарної продукції чи акт прийому-передачі проданих товарів та/або наданих послуг) та строк його оплати- до 10 числа місяця наступного за звітним. 5) Оплата за цим Договором має бути здійснена Споживачем згідно акту прийняття-передавання товарної продукції чи акт прийому-передачі проданих товарів та/або наданих послуг у строк, визначений у рахунку, який не може бути меншим 5 (п’яти) робочих днів з моменту отримання його Споживачем, або протягом 5 (п’яти) робочих днів від дати, зазначеної у комерційній пропозиції. 4. Внести зміни та викласти в наступній редакції п.5.2.до договору: «10) при укладенні Договору надавати Постачальнику відомості про обсяги прогнозованого споживання електричної енергії протягом терміну дії Договору з помісячним розподілом за формою, наведеною в Додатку 3 до цього Договору». Виправити технічну помилку допущену при внесенні інформації за формою (Звіт про результати проведення процедури закупівлі) на електронному майданчику до закупівлі електричної енергії за кодом ДК 021:2015-09310000-5 «Електрична енергія»,а саме в полі умови оплати, була допущена технічна помилка замінити електрична енергія на акт прийняття- передавання товарної продукції.
ID:
a233333a01a648588d681ac6775f3f52
Дата:
27 січ. 2022 12:33
Номер завантаженого договору:
1
Дата підписання:
26 січ. 2022 16:00
Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 27 січ. 2022 12:32
Додаток до договору 27 січ. 2022 12:29
Основний контакт
Ім'я:
Литвин Олена Анатоліївна
Телефон:
E-mail:
Факс:
Інформація про постачальника
Назва:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ"
Код ЄДРПОУ:
39587271
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 69035, Запорізька область, Запоріжжя, Волгоградська, буд.26-А
Інформація про замовника
Назва:
Навчально-виховний комплекс Миролюбівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад"Гродівської селищної ради Покровського району Донецької області
Код ЄДРПОУ:
25708645
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 85344, Донецька область, с. Миролюбівка, ВУЛИЦЯ МОЛОДІЖНА. будинок 9А