Інформаційні та консультаційні послуги та організація допомоги у проведенні процедури відкриті торги на закупівлю :ДСТУ Б.Д.1.1-1-2013 "Реконструкція будівлі дитячого дошкільного навчального закладу "Світлячок" по вул. Покровська (кол.Леніна), 19 в с. Шпитьки Києво-Святошинського району Київської області

Дійсний:
20 жовт. 2020 – 31 груд. 2020
ID контракту:
UA-2020-10-21-003777-a-a1
Номер:
255755
Дата підписання:
20 жовт. 2020 11:19

Список позицій

Назва Кількість Період доставки Місце доставки

Назва:

Інформаційні та консультаційні послуги та організація допомоги у проведенні процедури відкриті торги на закупівлю :ДСТУ Б.Д.1.1-1-2013 "Реконструкція будівлі дитячого дошкільного навчального закладу "Світлячок" по вул. Покровська (кол.Леніна), 19 в с. Шпитьки Києво-Святошинського району Київської області

Код ДК 021:2015: 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

20 жовт. 2020 00:00 – 31 груд. 2020 00:00

Місце доставки:

Україна, 08122, Київська область, Києво-Святошинський р-н, с. Шпитьки, вул. Покровська,5

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 21 жовт. 2020 11:20
Основний контакт
Ім'я:
Олена Вікторівна Зимогляд
Телефон:
+380459876743
E-mail:
Факс:
Інформація про постачальника
Назва:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЦЕНТР МОНІТОРИНГУ ЗАКУПІВЕЛЬ"
Код ЄДРПОУ:
37725128
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 04070, м. Київ, г. Киев, Подільський район ВУЛИЦЯ СПАСЬКА будинок 11
Інформація про замовника
Назва:
ШПИТЬКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Код ЄДРПОУ:
04362177
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 08122, Київська область, Києво-Святошинський р-н, с. Шпитьки, вул. Покровська, буд. 5