Електрична енергія (універсальна послуга)

Дійсний:
31 груд. 2019
ID контракту:
UA-2019-05-17-001347-b-a1
Номер:
№02-625-УП
Дата підписання:
24 трав. 2019 10:00

Список позицій

Назва Кількість Період доставки Місце доставки

Назва:

Електрична енергія (універсальна послуга)

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

1 806 Кіловат-година

Період доставки:

31 груд. 2019 00:00

Місце доставки:

Україна, 65044, Одеська область, м.Ізмаїл,вул.Кишинівська,3, м.Болград,вул.Болгарських ополченців,24, м.Кілія,вул.Кіченка,54,м.Рені,вул.Дунайська,88-А, м.Арциз,вул.Інтернаціональна,8,смт.Сарата,вул.Чкалова,23,м.Татарбунари,вул.Князева,2,м.Чорноморськ,вул. Шевченка,3,м.Б-Дністровський,вул.Московська,18-А,смт.Овідіополь, вул.Т.Шевченка,214,м.Біляївка,вул.Костіна,3-А,смт.Доброслав,пр-т 40-річчя Визволення, 7,м.Березівка,пл. Генерала Плієва,21,смт.Іванівка, вул.Центральна,96,смт.Ширяєве,вул.Шклярука,13,м.Южне, вул.Новобілярська, 24/3,м.Роздільна,вул.Європейська,37,смт.Велика Михайлівка,вул.Соборна,34-В,м.Подільськ, вул.Мельниченка,126,м.Ананьїв,вул.Виноградова,21,м.Балта,вул.Любомирська,195,м.Кодима,вул.Соборна,60,смт.Окни,вул.Європейська,7,смт.Любашівка,вул.Зоряна,11,смт.Саврань,вул.Центральна,41, смт,Миколаївка, вул.Карпішина,55,смт.Захарівка,вул.Першого Травня,37., м.Одеса,вул.Семінарська,5,вул.Мечнікова,59, Старобазарний сквер,3,Французький бульвар,7,вул.Ланжеронівська,15, пр-т Ак.Глушко,17/2,вул.Стовпова,17-Б, вул.Ак.Заболотного,38-А,

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 24 трав. 2019 14:59
Електронний підпис 28 груд. 2019 14:02
Електронний підпис 24 трав. 2019 15:00
Зміни до контракту

Зміна №1

Статус:
Підтверджено
Причина змін:
Поліпшення якості предмета закупівлі за умови, що таке поліпшення не призведе до збільшення суми, зазначеної в договорі
Примітка:
Під час оприлюднення інформації щодо закупівлі UA-2019-05-17-001347-b електрична енергія (універсальна послуга) за кодом ДК 021:2015 09310000-5 виникла технічна (механічна) помилка, а саме: при внесенні обсягів закупівлі 2227,00 тис.кВт.год, виник технічний збій на авторизованому робочому місці, що призвело в подальшому до некоректного формування звіту про результати проведення процедури закупівлі UA-2019-05-17-001347-b. Під час оприлюднення протоколу переговорів з ТОВ «ООЕК» №51 від 17.05.2019 та протоколу обрання процедури №52 від 17.05.2019 для закупівлі електричної енергії (універсальна послуга) за кодом ДК 021:2015 09310000-5 обсяги закупівлі для потреб ГУ ДФС в Одеській області вказано вірно, а саме: 2227,00 тис. кВт*год. Протоколом засідання тендерного комітету ГУ ДФС в Одеській області №56 від 31 травня 2019 року, було прийнято рішення: вважати внесені обсяги закупівлі у кількості 2227 Кіловат-годин, при внесені яких виник технічний збій, технічною (механічною) помилкою.
ID:
8e76515cfc114177b729b08931100389
Дата:
31 трав. 2019 16:40
Номер завантаженого договору:
№02-625-УП
Дата підписання:
31 трав. 2019 11:00
Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 31 трав. 2019 16:39
Додаток до договору 31 трав. 2019 16:38

Зміна №2

Статус:
Підтверджено
Причина змін:
Поліпшення якості предмета закупівлі за умови, що таке поліпшення не призведе до збільшення суми, зазначеної в договорі
Примітка:
Протоколом №56 від 31 травня 2019 року «Про виправлення технічної (механічної) помилки» щодо закупівлі UA-2019-05-17-001347-b електрична енергія (універсальна послуга) за кодом ДК 021:2015 09310000-5, прийнято рішення вважати внесені обсяги закупівлі у кількості 2227 Кіловат-годин, при внесені яких виник технічний збій, технічною (механічною) помилкою, що призвело в подальшому до некоректного формування Звіту про результати проведення процедури закупівлі UA-2019-05-17-001347-b від 24 травня 2019, а саме: у стовпчику №5(кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг) - об’єми закупівлі 2227 Кіловат-година та Повідомлення про намір укласти договір (під час застосування переговорної процедури) UA-2019-05-17-001347-b у стовпчику №6(кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг) - об’єми закупівлі 2227 Кіловат-година. Також, необхідно прийняти рішення щодо уточнення об’єму закупівлі для потреб ГУ ДФС в Одеській області, які зазначені у протоколах: переговорів з ТОВ «ООЕК» №51 від 17.05.2019 та протоколу обрання процедури №52 від 17.05.2019 для закупівлі електричної енергії (універсальна послуга), які вказані вірно, а саме: 2227,00 тис. кВт*год. Протоколом засідання тендерного комітету про виправлення технічної (механічної) помилки від 10.06.2019 №64 прийнято рішення: 1. Вважати внесені обсяги закупівлі у кількості 2227 Кіловат-годин, при внесені яких виник технічний збій, технічною (механічною) помилкою. 2. Вважати відповідно до протоколів переговорів з ТОВ «ООЕК» №51 від 17.05.2019 та протоколу обрання процедури №52 від 17.05.2019 для закупівлі електричної енергії (універсальна послуга) за кодом ДК 021:2015 09310000-5 обсяги закупівлі визначеними вірно, а саме: 2227,00 тис. кВт*год, що у перерахуванні до еквіваленту об’єму закупівлі дорівнює 2227000кВт*год. У стовпчику №6(кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг) Повідомлення про намір укласти договір (під час застосування переговорної процедури) UA-2019-05-17-001347-b та у стовпчику №5(кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг) Звіту про результати проведення процедури закупівлі UA-2019-05-17-001347-b від 24 травня 2019 об’єм закупівлі 2227 Кіловат-годин читати у наступній редакції: 2227000 кВт*год.
ID:
40e813ee20dd4fa284411a16833285f6
Дата:
10 черв. 2019 12:58
Номер завантаженого договору:
№02-625-УП
Дата підписання:
10 черв. 2019 10:00
Назва документу Тип документу Дата розміщення
Додаток до договору 10 черв. 2019 12:55
Електронний підпис 10 черв. 2019 12:56

Зміна №3

Статус:
Підтверджено
Причина змін:
Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу витрат замовника
Поліпшення якості предмета закупівлі за умови, що таке поліпшення не призведе до збільшення суми, зазначеної в договорі
Примітка:
1.У зв’язку зі зменшенням фактичного обсягу споживання електроенергії по Договору від 24.05.2019р. № 02-625 УП «Про закупівлю електричної енергії у постачальника універсальних послуг» (далі-Договір) виникла необхідність привести фінансові зобов’язання у відповідність до юридичних зобов’язань. Відповідно до п. 5.1 частини 5 Договору, «Ціна цього Договору може бути зменшена за взаємною згодою Сторін в залежності від реального фінансування та потреби», тому ціна Договору зменшується на суму 1 205 785,35 грн. , та складає 5 176 351,25 грн. (п’ять мільйонів сто сімдесят шість тисяч триста п’ятдесят одна гривня 25 копійок), у тому числі ПДВ 20%- 862725, 21 грн. (вісімсот шістдесят дві тисячі сімсот двадцять п’ять грн. 21 коп.), з них: 4 849 363,65 грн. (чотири мільйона вісімсот сорок дев`ять тисяч триста шістдесят три грн. 65 коп.) – кошти ГУ ДФС в Одеській області, 326 987,60 грн. (триста двадцять шість тисяч дев`ятсот вісімдесят сім грн. 60 коп.) – кошти відшкодовані орендарями. КЕКВ 2273, КПКВ 3507010. Замовник розраховується з Учасником за спожиту електричну енергію за цінами (тарифами), що визначаються відповідно до методики (порядку), затвердженої Регулятором, згідно з обраною Замовником комерційною пропозицією, яка є Додатком № 3 до цього Договору». 2. «п. 2.1. За цим Договором Учасник продає електричну енергію, за кодом CPV за ДК 021:2015-09310000-5 – Електрична енергія (універсальна послуга), Замовнику для забезпечення потреб електроустановок Замовника, а Замовник оплачує Учаснику вартість спожитої (купленої) електричної енергії та здійснює інші платежі згідно з умовами цього Договору. Кількість електричної енергії на 2019 рік визначено в обсязі 1 806 250 кВт*год. відповідно до Додатку 2 «Обсяги очікуваного споживання (постачання) електричної енергії Замовнику». 3.Викласти Додаток №2 до Договору у новій редакції, що додається. 4. Викласти Додаток № 1 до Договору у новій редакції, що додається. 5. Викласти Додаток №4 до Договору у новій редакції, що додається. 6. У зв’язку зі зміною банківських реквізитів Учасника, Сторони дійшли згоди викласти розділ 14 «Місцезнаходження та банківські реквізити Сторін» Договору в частині реквізитів Учасника у наступній редакції: Товариство з обмеженою відповідальністю «Одеська Обласна Енергопостачальна Компанія» 65003, м. Одеса, вул. Чорноморського козацтва, 70 код за ЄДРПОУ 42114410 тел. кол-центру +38048-752-99-00 р/р UA373288450000026008321524233 ТВБВ №10015/0604 філії Одеське обласне управління АТ «Ощадбанк», МФО 328845 Центральний міський підрозділ р/р зі спеціальним режимом використання UA743288450000026032320524233 Південний міський підрозділ р/р зі спеціальним режимом використання UA693288450000026031321524233 Північний міський підрозділ р/р зі спеціальним режимом використання UA273288450000026032319524233 Чорноморський підрозділ р/р зі спеціальним режимом використання UA573288450000026038313524233 Білгород-Дністровський підрозділ р/р зі спеціальним режимом використання UA373288450000026034317524233 Біляївський підрозділ р/р зі спеціальним режимом використання UA473288450000026036315524233 Іванівський підрозділ Березівська дільниця р/р зі спеціальним режимом використання UA053288450000026034306524233 Лиманський підрозділ р/р зі спеціальним режимом використання UA423288450000026035316524233 Овідіопольський підрозділ р/р зі спеціальним режимом використання UA523288450000026037314524233 Роздільнянський підрозділ р/р зі спеціальним режимом використання UA323288450000026033318524233 Болградський підрозділ Арцизька дільниця Тарутинська дільниця р/р зі спеціальним режимом використання UA373288450000026031310524233 Ізмаїльський підрозділ Ренійська дільниця р/р зі спеціальним режимом використання UA923288450000026032308524233 Кілійський підрозділ р/р зі спеціальним режимом використання UA623288450000026039312524233 Татарбунарський підрозділ Саратська дільниця р/р зі спеціальним режимом використання UA323288450000026030311524233 Ананьївський підрозділ Любашівська дільниця р/р зі спеціальним режимом використання UA203288450000026037303524233 Балтський підрозділ Кодимська дільниця Савранська дільниця р/р зі спеціальним режимом використання UA153288450000026036304524233 В.Михайлівський підрозділ Захарівська дільниця р/р зі спеціальним режимом використання UA103288450000026035305524233 Миколаївський підрозділ р/р зі спеціальним режимом використання UA973288450000026033307524233 Ширяївський підрозділ р/р зі спеціальним режимом використання UA873288450000026031309524233 Подільський підрозділ Окнянська дільниця р/р зі спеціальним режимом використання UA253288450000026038302524233 Сторони дійшли згоди, що всі положення Договору, в які не було внесено змін даною Додатковою угодою, залишаються незмінними.
ID:
804f5aa5c0ca4d79869698c5df91b1d1
Дата:
11 лист. 2019 15:58
Номер завантаженого договору:
№1
Дата підписання:
11 лист. 2019 10:00
Назва документу Тип документу Дата розміщення
Додаток до договору 11 лист. 2019 15:54
Електронний підпис 11 лист. 2019 15:57
Основний контакт
Ім'я:
Макарова Ірина Сергіївна
Телефон:
380979756680
E-mail:
Факс:
0482300378
Інформація про постачальника
Назва:
ТОВАРИВСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "
Код ЄДРПОУ:
42114410
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 65003, Одеська область, Одеса, вул. Чорноморського козацтва,70
Інформація про замовника
Назва:
Головне управління ДФС в Одеській області
Код ЄДРПОУ:
39398646
Вебсайт:
Адреса:
Україна, 65044, Одеська область, Одеса, вул. Семінарська,5