Інформаційні послуги щодо організації та проведення процедур відкритих торгів

Дійсний:
11 жовт. 2023 – 31 груд. 2023
ID контракту:
UA-2023-10-18-013625-a-b1
Номер:
295/2023/ІНФ
Дата підписання:
11 жовт. 2023 00:00

Список позицій

Назва Кількість Період доставки Місце доставки

Назва:

Інформаційні послуги щодо організації та проведення процедур відкритих торгів

Код ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

31 груд. 2023 16:20

Місце доставки:

Україна, 22500, Вінницька область, м.Липовець, вул.Василя Липківського, 37
Основний контакт
Ім'я:
ГАВРИЛЮК ВІТА ГРИГОРІВНА
Телефон:
+380982519088
E-mail:
Факс:
Інформація про постачальника
Назва:
Товариство з обмеженою відповідальністю " Альянс Експерт Груп"
Код ЄДРПОУ:
39239678
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 18015, Черкаська область, м.Черкаси, вул.Благовісна, 291, кв.24
Інформація про замовника
Назва:
Липовецький заклад дошкільної освіти №1
Код ЄДРПОУ:
26243935
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 22500, Вінницька область, Липовець, вул. Василя Липківського,буд. 37