Код ДК 021:2015: 09130000-9 «Нафта і дистиляти» (Бензин А-95 (в скретч картах або талонах))
Дійсний:
25 черв. 2019 – 31 груд. 2019
ID контракту:
UA-2019-05-21-000620-b-a1
Номер:
ММ 09-019
Дата підписання:
25 черв. 2019 00:00
Список позицій
| Назва | Кількість | Період доставки | Місце доставки |
|---|---|---|---|
|
Назва: Код ДК 021:2015: 09130000-9 «Нафта і дистиляти» (Бензин А-95 (в скретч картах або талонах))
Код ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
|
Кількість: 2 700 л |
Період доставки: 31 груд. 2019 00:00 |
Місце доставки: Україна, 01030, Київська обл., Київ, вул. Лисенка,6 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 26 черв. 2019 20:57 | |
| Електронний підпис | 26 черв. 2019 20:57 | |
|
|
||
| Підписаний договір | 26 черв. 2019 20:56 | |
Зміни до контракту
Зміна №1
Статус:
Підтверджено
Причина змін:
Узгоджена зміна ціни в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг)
Примітка:
1. Укласти додаткову угоду № 1 до договору № ММ 09-19 від 25.06.2019 р. про закупівлю (Бензин А-95 (в скретч картах або талонах)) із переможцем відкритих торгів Товариства з обмеженою відповідальністю «Глобал сейл на закупівлю (Бензин А-95 (в скретч картах або талонах)) зменшується на 5,40 грн. (п’ять гривень 40 коп.) з ПДВ і становить 74649,60 грн. (сімдесят чотири тисячі шістсот сорок дев’ять гривень 60 коп.), у т.ч. ПДВ (20%) 12441,60 грн. (дванадцять тисяч чотириста сорок одна грн. 60 коп)., на підставі ч. 5 п. 4 ст. 36 ЗУ "Про публічні закупівлі" (узгодження зміни ціни в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг).
ID:
b9fede5e6ce847a5aa7c86aab01b2b15
Дата:
27 черв. 2019 17:38
Номер завантаженого договору:
1
Дата підписання:
26 черв. 2019 00:00
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 27 черв. 2019 17:38 | |
| Не вказано | 27 черв. 2019 17:38 | |
| Електронний підпис | 27 черв. 2019 17:38 |
Зміна №2
Статус:
Підтверджено
Причина змін:
Узгоджена зміна ціни в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг)
Примітка:
1. Укласти додаткову угоду № 2 до договору № ММ 09-19 від 25.06.2019 р. про закупівлю (Бензин А-95 (в скретч картах або талонах)) із переможцем відкритих торгів Товариства з обмеженою відповідальністю «Глобал сейл на закупівлю (Бензин А-95 (в скретч картах або талонах)) зменшується на 32,40 грн. (тридцять дві гривні 40 коп.) з ПДВ і становить 74617,20 грн. (сімдесят чотири тисячі шістсот сімнадцять гривень 20 коп.), у т.ч. ПДВ (20%) 12436,20 грн. (дванадцять тисяч чотириста тридцять шість грн. 20 коп)., на підставі ч. 5 п. 4 ст. 36 ЗУ "Про публічні закупівлі" (узгодження зміни ціни в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг).
ID:
43012a2bd00647acbd3d9e4158ef5b8c
Дата:
3 лип. 2019 16:54
Номер завантаженого договору:
2
Дата підписання:
2 лип. 2019 00:00
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 3 лип. 2019 16:54 | |
| Не вказано | 3 лип. 2019 16:53 | |
| Не вказано | 3 лип. 2019 16:53 |
Основний контакт
Інформація про постачальника
Назва:
ТОВ "ГЛОБАЛ СЕЙЛ"
Код ЄДРПОУ:
41915030
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 08132, Київська область, Києво-Святошинський район, м. Вишневе, ВУЛИЦЯ ЧОРНОВОЛА, будинок 54, офіс 3
Інформація про замовника
Назва:
ФІЛІЯ "МЕДІАЦЕНТР "МАГІСТРАЛЬ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Код ЄДРПОУ:
40081284
Вебсайт:
Адреса:
Україна, 01030, Київська обл., Київ, м. Київ, вул. Лисенка, 6