Послуга з тимчасового розміщення (проживання) в готелях учасників спортивного заходу чемпіонату України зі спортивного туризму- скандінавська ходьба
Дійсний:
30 трав. 2025 – 31 груд. 2025
ID контракту:
UA-2025-06-02-007980-a-a1
Номер:
9/25
Дата підписання:
30 трав. 2025 14:32
Список позицій
| Назва | Кількість | Період доставки | Місце доставки |
|---|---|---|---|
|
Назва: Послуга з тимчасового розміщення (проживання) в готелях учасників спортивного заходу чемпіонату України зі спортивного туризму- скандінавська ходьба
Код ДК 021:2015:
55110000-4 Послуги з розміщення у готелях
|
Кількість: 1 послуга |
Період доставки: 31 груд. 2025 00:00 |
Місце доставки: Україна, 25006, Кіровоградська область, м.Кропивницький, вулиця Верхня Биковська,56 |
Зміни до контракту
Зміна №1
Статус:
Підтверджено
Причина змін:
Поліпшення якості предмета закупівлі за умови, що таке поліпшення не призведе до збільшення суми, зазначеної в договорі
Примітка:
Відповідно до пп11 пункту 13 пост.КМУ від 12.10.2022 р. №1178 закупівля послуг, необхідних для проведення спортивних заходів (спортивних змагань) включених до Єдиного календарного плану на відповідний рік, вартість яких становить або перевищує 100 тис.грн. може здійснюватися шляхом укладання договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару.
ID:
e470b76426b64436a9dd457d300c4a62
Дата:
3 черв. 2025 12:59
Номер завантаженого договору:
1
Дата підписання:
2 черв. 2025 12:07
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 3 черв. 2025 12:59 | |
| Додаток до договору | 3 черв. 2025 12:25 |
Основний контакт
Ім'я:
—
Телефон:
—
E-mail:
—
Факс:
—
Інформація про постачальника
Назва:
ТКАЧЕНКО ОЛЬГА СТЕПАНІВНА
Код ЄДРПОУ:
2354612645
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 25009, Кіровоградська область, місто Кропивницький, вул.Черноморченка Ростислава будинок 29
Інформація про замовника
Назва:
ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТИВНОГО ТУРИЗМУ УКРАЇНИ
Код ЄДРПОУ:
25957970
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 25006, Кіровоградська область, місто Кропивницький, вул.Верхня Биковська будинок 56