Послуги юридичні із супроводу процедури відкритих торгів

Дійсний:
31 груд. 2020
ID контракту:
UA-2020-12-17-005493-b-a1
Номер:
250
Дата підписання:
14 груд. 2020 00:00

Список позицій

Назва Кількість Період доставки Місце доставки

Назва:

Послуги юридичні із супроводу процедури відкритих торгів

Код ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

31 груд. 2020 00:00

Місце доставки:

Україна, 35400, Рівненська область, Гоща, Сагайдачного, 14

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 17 груд. 2020 20:56
Основний контакт
Ім'я:
Хідашелі Тамара Важаївна
Телефон:
380962543724
E-mail:
Факс:
Інформація про постачальника
Назва:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОНСАЛТ ІНФО"
Код ЄДРПОУ:
42046978
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 18006, Черкаська область, ВУЛИЦЯ СЕРГІЯ АМБРОСА, будинок 92
Інформація про замовника
Назва:
Відділ освіти Гощанської районної державної адміністрації
Код ЄДРПОУ:
02145808
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 35400, Рівненська область, Гоща, Сагайдачного, 14