Дорожня сіль або еквівалент з протизлежувальною добавкою
Дійсний:
12 бер. 2021 – 31 груд. 2021
ID контракту:
UA-2021-02-08-003315-a-a1
Номер:
56ВТ
Дата підписання:
12 бер. 2021 09:00
Список позицій
| Назва | Кількість | Період доставки | Місце доставки |
|---|---|---|---|
|
Назва: Дорожня сіль або еквівалент з протизлежувальною добавкою
Код ДК 021:2015:
34927100-2 Дорожня сіль
Код COO:
UA Україна
|
Кількість: 1 077 тонни |
Період доставки: 31 груд. 2021 00:00 |
Місце доставки: Україна, 18003, Черкаська область, місто Черкаси, вулиця Бидгощська , будинок 13 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 12 бер. 2021 09:53 | |
| Електронний підпис | 12 бер. 2021 09:53 | |
|
|
||
| Підписаний договір | 12 бер. 2021 09:52 | |
Зміни до контракту
Зміна №1
Статус:
Підтверджено
Причина змін:
Узгоджена зміна ціни в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг)
Примітка:
Умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції/пропозиції за результатами електронного аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі або узгодженої ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури, крім випадків визначення грошового еквівалента зобов’язання в іноземній валюті та/або випадків перерахунку ціни за результатами електронного аукціону в бік зменшення ціни тендерної пропозиції/пропозиції учасника без зменшення обсягів закупівлі
ID:
adbab5739c664238bbd0d911f40693b4
Дата:
12 бер. 2021 10:17
Номер завантаженого договору:
1
Дата підписання:
12 бер. 2021 10:00
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Додаток до договору | 12 бер. 2021 10:15 | |
| Електронний підпис | 12 бер. 2021 10:17 |
Основний контакт
Інформація про постачальника
Назва:
ФОП Більда А.О.
Код ЄДРПОУ:
2721201797
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 18028, Черкаська область, Черкаси, вул.Енгельса,160, кв.68
Інформація про замовника
Назва:
Комунальне підприємство "Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів" Черкаської міської ради
Код ЄДРПОУ:
05445296
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 18003, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Бидгощська, буд. 13