надання інформаційно-консультаційних послуг з питань законодавства в сфері публічних закупівель, методологічна та практична допомога замовнику в розробці проекту річного плану закупівель, додатку до нього, змін, супроводження процедури відкритих торгів, оскарження процедур в АМКУ та у судовому порядку, допомога в оприлюдненні звітів та договорів про закупівлю

Дійсний:
1 черв. 2024 – 31 груд. 2024
ID контракту:
UA-2024-06-04-011516-a-c1
Номер:
20/24
Дата підписання:
4 черв. 2024 00:00

Список позицій

Назва Кількість Період доставки Місце доставки

Назва:

надання інформаційно-консультаційних послуг з питань законодавства в сфері публічних закупівель, методологічна та практична допомога замовнику в розробці проекту річного плану закупівель, додатку до нього, змін, супроводження процедури відкритих торгів, оскарження процедур в АМКУ та у судовому порядку, допомога в оприлюдненні звітів та договорів про закупівлю

Код ДК 021:2015: 92400000-5 Послуги інформаційних агентств

Кількість:

7 місяць

Період доставки:

31 груд. 2024 17:31

Місце доставки:

Україна, 18000, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 36

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 4 черв. 2024 17:54
Основний контакт
Ім'я:
Телефон:
E-mail:
Факс:
Інформація про постачальника
Назва:
ТОВ "ПРОЗОРІ ЗАКУПІВЛІ ЧЕРКАСИ"
Код ЄДРПОУ:
40646785
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 18007, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Хрещатик, 221
Інформація про замовника
Назва:
Департамент дорожньо-транспортної інфраструктури та екології Черкаської міської ради
Код ЄДРПОУ:
45017103
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 18000, Черкаська область, Черкаси, вул. Байди Вишневецького,36