М'ясо куряче
Список позицій
| Назва | Кількість | Період доставки | Місце доставки |
|---|---|---|---|
|
Назва: М'ясо куряче- крило
Код ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
|
Кількість: 150 кілограм |
Період доставки: 31 груд. 2023 00:00 |
Місце доставки: Україна, 07400, Київська область, БРОВАРИ, вул.Героїв України, будинок 15 |
|
Назва: М'ясо куряче- філе
Код ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
|
Кількість: 80 кілограм |
Період доставки: 31 груд. 2023 00:00 |
Місце доставки: Україна, 07400, Київська область, БРОВАРИ, вул.Героїв України, будинок 15 |
|
Назва: М'ясо куряче- гомілки
Код ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
|
Кількість: 130 кілограм |
Період доставки: 31 груд. 2023 00:00 |
Місце доставки: Україна, 07400, Київська область, БРОВАРИ, вул.Героїв України, будинок 15 |
|
Назва: М'ясо куряче- стегно
Код ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
|
Кількість: 130 кілограм |
Період доставки: 31 груд. 2023 00:00 |
Місце доставки: Україна, 07400, Київська область, БРОВАРИ, вул.Героїв України, будинок 15 |
|
Назва: М'ясо куряче- курячі шлунки
Код ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
|
Кількість: 40 кілограм |
Період доставки: 31 груд. 2023 00:00 |
Місце доставки: Україна, 07400, Київська область, БРОВАРИ, вул.Героїв України, будинок 15 |
|
Назва: М'ясо куряче- курячій каркас
Код ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
|
Кількість: 25 кілограм |
Період доставки: 31 груд. 2023 00:00 |
Місце доставки: Україна, 07400, Київська область, БРОВАРИ, вул.Героїв України, будинок 15 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 6 жовт. 2023 08:39 |