Семінар-практикум: «Практика закупівель з 1 вересня: ураховуємо нововведення під час ЗПП, відкритих торгів, переговорної процедури» - 27 серпня 2026 року, код ДК 021:2015 - 80520000-5 «Навчальні засоби»
Дійсний:
24 серп. – 31 груд.
ID контракту:
UA-2026-08-24-005859-a-a1
Номер:
08-26/23
Дата підписання:
24 серп. 13:33
Список позицій
| Назва | Кількість | Період доставки | Місце доставки |
|---|---|---|---|
|
Назва: Проходження навчання за програмою: «Практика закупівель з 1 вересня: ураховуємо нововведення під час ЗПП, відкритих торгів, переговорної процедури» - 27 серпня 2026 року.
Код ДК 021:2015:
80520000-5 Навчальні засоби
|
Кількість: 1 послуга |
Період доставки: 27 серп. 00:00 – 27 серп. 00:00 |
Місце доставки: Україна, 04050, Київська область, Київ, вул. Юрія Іллєнка 24 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 24 серп. 13:48 |
Основний контакт
Ім'я:
—
Телефон:
—
E-mail:
—
Факс:
—
Інформація про постачальника
Назва:
КОЛІСНИК ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА
Код ЄДРПОУ:
2773508186
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 03115, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ВЕРХОВИННА будинок 34 квартира 42
Інформація про замовника
Назва:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ КАРДІОЛОГІЇ ТА КАРДІОХІРУРГІЇ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
Код ЄДРПОУ:
26385055
Вебсайт:
Адреса:
Україна, 04050, м. Київ, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, будинок 24