Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку Код ДК 021:2015 - 30120000-6 (Тонер-картриджі)

Дійсний:
3 квіт. 2019 – 31 груд. 2019
ID контракту:
UA-2019-02-21-000654-a-a1
Номер:
04-19
Дата підписання:
3 квіт. 2019 00:00

Список позицій

Назва Кількість Період доставки Місце доставки

Назва:

Катридж CЕ 285А НРLazer Jet P-1102 або еквівалент

Код ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку

Кількість:

1 шт

Період доставки:

31 трав. 2019 00:00

Місце доставки:

Україна, 01030, Київська обл., Київ, Лисенка, 6

Назва:

Тонер KONICA-MINOLTA Bizhub 164 TN-116(OEM) або еквівалент

Код ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку

Кількість:

4 шт

Період доставки:

31 трав. 2019 00:00

Місце доставки:

Україна, 01030, Київська обл., Київ, Лисенка, 6

Назва:

Катридж PANTUM PC-310 Black або еквівалент

Код ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку

Кількість:

3 шт

Період доставки:

31 трав. 2019 00:00

Місце доставки:

Україна, 0130, Київська обл., Київ, Лисенка, 6

Назва:

Копі-картридж Xerox WC 5325/5330/5335 або еквівалент

Код ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку

Кількість:

3 шт

Період доставки:

31 трав. 2019 00:00

Місце доставки:

Україна, 01030, Київська обл., Київ, Лисенка, 6

Назва:

Тонер-картридж Brother TN-3330 black або еквівалент

Код ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку

Кількість:

2 шт

Період доставки:

31 трав. 2019 00:00

Місце доставки:

Україна, 01030, Київська обл., Київ, Лисенка, 6

Назва:

Тонер-картридж XEROX WC 5325/5330/5335 або еквівалент

Код ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку

Кількість:

3 шт

Період доставки:

31 трав. 2019 00:00

Місце доставки:

Україна, 01030, Київська обл., Київ, Лисенка, 6

Назва:

Тонер–картридж OKI B4400/4600 або еквівалент

Код ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку

Кількість:

2 шт

Період доставки:

31 трав. 2019 00:00

Місце доставки:

Україна, 01030, Київська обл., Київ, Лисенка, 6

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 5 квіт. 2019 16:55
Електронний підпис 5 квіт. 2019 16:55
Підписаний договір 5 квіт. 2019 16:54
Зміни до контракту

Зміна №1

Статус:
Підтверджено
Причина змін:
Узгоджена зміна ціни в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг)
Примітка:
1. Укласти додаткову угоду до договору про закупівлю № 04-19 від 04.04.2019 р. із переможцем відкритих торгів Товариство з обмеженою відповідальністю «Ворлдвайд Мануфакчурінг, І.Д.» (код ЄДРПОУ 20028213) на закупівлю фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку Код ДК 021:2015 - 30120000-6 (Тонер-картриджі) на підставі якої ціна договору про закупівлю № 04-19 від 04.04.2019 р. зменшується з суми 33 966, 00 грн. (тридцять три тисячі дев’ятсот шістдесят шість гривень, 00 копійок) з ПДВ до 32 760,00 грн. (Тридцять дві тисячі сімсот шістдесят гривень 00 копійок) з ПДВ» на підставі ч. 5 п. 4 ст. 36 ЗУ "Про публічні закупівлі" (узгодження зміни ціни в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт
ID:
49cac4945f4745cc83975676107b66ca
Дата:
10 квіт. 2019 17:11
Номер завантаженого договору:
04-19
Дата підписання:
9 квіт. 2019 00:00
Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 10 квіт. 2019 17:11
Не вказано 10 квіт. 2019 17:11
Не вказано 10 квіт. 2019 17:11
Основний контакт
Ім'я:
Рябко Максим
Телефон:
+380444650194
E-mail:
Факс:
Інформація про постачальника
Назва:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Ворлдвайд Мануфакчурінг, І.Д."
Код ЄДРПОУ:
20028213
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 04073, Київська область, Київ, Кирилівська, 160
Інформація про замовника
Назва:
ФІЛІЯ "МЕДІАЦЕНТР "МАГІСТРАЛЬ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Код ЄДРПОУ:
40081284
Вебсайт:
Адреса:
Україна, 01030, Київська обл., Київ, м. Київ, вул. Лисенка, 6