Поточний ремонт вікон, дахів багатоквартирних житлових будинків та території Васильківської міської територіальної громади, пошкоджених внаслідок військової агресії російської федерації
Дійсний:
18 груд. 2025 – 1 вер.
ID контракту:
UA-2025-12-20-002162-a-c1
Номер:
12
Дата підписання:
18 груд. 2025 10:00
Список позицій
| Назва | Кількість | Період доставки | Місце доставки |
|---|---|---|---|
|
Назва: Поточний ремонт вікон, дахів багатоквартирних житлових будинків та території Васильківської міської територіальної громади, пошкоджених внаслідок військової агресії російської федерації
Код ДК 021:2015:
45421100-5 Встановлення дверей, вікон і пов’язаних конструкцій
|
Кількість: 1 послуга |
Період доставки: 1 вер. 00:00 |
Місце доставки: Україна, Київська область, Васильків, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 20 груд. 2025 19:10 | |
| Не вказано | 20 груд. 2025 19:10 |
Зміни до контракту
Зміна №1
Статус:
Підтверджено
Причина змін:
Продовження строку дії договору та виконання зобов'язань по передачі товару, виконанню робіт, наданню послуг в разі виникнення документально підтверджених об'єктивних обставин, що спричинили таке продовження, в тому числі непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови, що такі зміни не призведуть до збільшення суми, зазначеної в договорі
Примітка:
1. Сторони домовились продовжити термін надання послуг за Договором , у зв’язку із необхідністю їх призупинення на зимовий період з метою збереження майна мешканців та для дотримання технологічних процесів виконання відповідних видів робіт, та внести зміни в пункт 2.6. Договору, виклавши його в наступній редакції:
«п.2.6. Термін надання послуг: до 31.05.2026.»
ID:
c6bf966b9f334f6e88de91eaec4a9de3
Дата:
26 груд. 2025 10:41
Номер завантаженого договору:
№1
Дата підписання:
26 груд. 2025 09:00
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Додаток до договору | 26 груд. 2025 12:39 | |
| Не вказано | 26 груд. 2025 12:39 | |
| Електронний підпис | 26 груд. 2025 12:41 |
Зміна №2
Статус:
Підтверджено
Причина змін:
Продовження строку дії договору та виконання зобов'язань по передачі товару, виконанню робіт, наданню послуг в разі виникнення документально підтверджених об'єктивних обставин, що спричинили таке продовження, в тому числі непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови, що такі зміни не призведуть до збільшення суми, зазначеної в договорі
Примітка:
1. Внести зміни в пункт 2.6. Договору та виклавши його в наступній редакції:
«п.2.6. Термін надання послуг: до 01.09.2026 року включно».
2. Внести зміни в пункт 14.1. Договору та виклавши його в наступній редакції:
«Даний договір набирає чинності з моменту його підписання і діє до 01.09.2026 року включно»
ID:
4a0b6df0237c40de9cb98a1b1716c50a
Дата:
2 черв. 12:03
Номер завантаженого договору:
№2
Дата підписання:
29 трав. 10:00
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 2 черв. 12:02 | |
| Електронний підпис | 2 черв. 12:03 | |
| Не вказано | 2 черв. 12:02 |
Зміна №3
Статус:
Підтверджено
Причина змін:
Поліпшення якості предмета закупівлі за умови, що таке поліпшення не призведе до збільшення суми, зазначеної в договорі
Примітка:
1. Внести зміни в пункт 3.2. Договору та виклавши його в наступній редакції:
««3.2. Загальна ціна Договору встановлена за результатами проведених відкритих торгів, визначається згідно з Договірною ціною (Додаток № 1 до Договору) та складає 2 135 531,82 грн. (два мільйони сто тридцять п’ять тисяч п’ятсот тридцять одна гривня 82 коп.) без ПДВ.
У 2025 році за даним Договором виконано та оплачено роботи на загальну суму 490 278,27 грн (чотириста дев’яносто тисяч двісті сімдесят вісім гривень 27 коп.) згідно з Актом № 1 від 25.12.2025 року.
У 2026 році планується виконати та оплатити роботи на загальну суму 1 645 253,55 грн (один мільйон шістсот сорок п’ять тисяч двісті п’ятдесят три гривні 55 коп.)
Таким чином, загальна вартість робіт за Договором у 2025–2026 роках становить 2 135 531,82 грн (два мільйони сто тридцять п’ять тисяч п’ятсот тридцять одна гривня 82 коп.) без ПДВ.
ID:
99591b1cb5834f8fa54052dba51661e1
Дата:
17 серп. 09:04
Номер завантаженого договору:
№3
Дата підписання:
15 серп. 09:01
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 17 серп. 09:04 | |
| Не вказано | 17 серп. 09:02 | |
| Не вказано | 17 серп. 09:02 |
Основний контакт
Ім'я:
—
Телефон:
—
E-mail:
—
Факс:
—
Інформація про постачальника
Назва:
МАРМУР ВОЛОДИМИР АФАНАСІЙОВИЧ
Код ЄДРПОУ:
3469902553
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна
Інформація про замовника
Назва:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БУДІВНИЦТВА ТА БЛАГОУСТРОЮ ВАСИЛЬКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Код ЄДРПОУ:
38312568
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 08600, Київська область, м. Васильків, вул. Володимирська, будинок 2