ДК 021:2015:50310000-1"Встановлення електротехнічного обладнання"
Дійсний:
17 трав. 2021 – 31 груд. 2021
ID контракту:
UA-2021-04-16-006371-b-a1
Номер:
7
Дата підписання:
17 трав. 2021 13:33
Список позицій
| Назва | Кількість | Період доставки | Місце доставки |
|---|---|---|---|
|
Назва: ДК 021:2015:50310000-1"Встановлення електротехнічного обладнання"
Код ДК 021:2015:
45315100-9 Встановлення електротехнічного обладнання
|
Кількість: 20 послуга |
Період доставки: 16 квіт. 2021 00:00 – 31 груд. 2021 00:00 |
Місце доставки: Україна, 49054, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Новосільна, 21 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 20 трав. 2021 13:36 | |
| Електронний підпис | 20 трав. 2021 13:36 | |
|
|
||
| Підписаний договір | 20 трав. 2021 13:35 | |
Зміни до контракту
Зміна №1
Статус:
Підтверджено
Причина змін:
Поліпшення якості предмета закупівлі за умови, що таке поліпшення не призведе до збільшення суми, зазначеної в договорі
Примітка:
Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку України від 01.12.2015 року № 3302-05/40086-08 Уповноважений орган дозволяє виправляти технічні (механічні) помилки при заповненні документів у сфері державних закупівель, після їх оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу шляхом розгляду рішення уповноваженою особою.
В зв’язку з тим, що технічні можливості майданчика не дозволяють вносити зміну в «оголошення» та «звіт про результати проведення процедури закупівлі» після підтвердження учасника, прийнято рішення щодо публікації Протоколу щодо прийняття рішення уповноваженою особою використовуючи форму «Зміни в договір».
ID:
8e6587fcbd1a4863a8fd0fae9c51513b
Дата:
25 трав. 2021 12:53
Номер завантаженого договору:
Протокол виправлення технічної помилки
Дата підписання:
25 трав. 2021 12:40
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 25 трав. 2021 12:53 | |
| Додаток до договору | 25 трав. 2021 12:46 |
Основний контакт
Інформація про постачальника
Назва:
ФОП "ГУЗЬ АНАТОЛІЙ ВІКТОРОВИЧ"
Код ЄДРПОУ:
2838414971
Вебсайт:
Адреса:
Україна, 51486, Дніпропетровська область, Павлоградський район, село Богуслав, , ВУЛИЦЯ ПЕРШОТРАВНЕВА, будинок 142А
Інформація про замовника
Назва:
Дніпровський міський центр соціальних служб
Код ЄДРПОУ:
21945667
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 49054, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ НОВОСІЛЬНА, будинок 21