Інформаційні та консультаційні послуги з підготовки відкритих торгів з особливостями
Дійсний:
12 черв. 2023 – 31 груд. 2023
ID контракту:
UA-2023-06-15-002957-a-b1
Номер:
11/23
Дата підписання:
12 черв. 2023 10:22
Список позицій
| Назва | Кількість | Період доставки | Місце доставки |
|---|---|---|---|
|
Назва: Інформаційні та консультаційні послуги з підготовки відкритих торгів з особливостями
Код ДК 021:2015:
79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління
|
Кількість: 1 послуга |
Період доставки: 31 груд. 2023 00:00 |
Місце доставки: Україна |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 27 груд. 2023 15:37 |
Основний контакт
Інформація про постачальника
Назва:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БАГАТОПРОФІЛЬНА КОМПАНІЯ "ДЕВІСОН"
Код ЄДРПОУ:
43142234
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 36000, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА будинок 6А
Інформація про замовника
Назва:
ОМЕЛЬНИЦЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Код ЄДРПОУ:
34312391
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 39713, Полтавська область, с.Омельник, вул. Центральна, будинок 66