Послуги з інформаційно-консультативного обслуговування з питань оцінки достатності та відповідності діяльності в сфері публічних закупівель за відкритими торгами за процедурою закупівлі вугілля.
Дійсний:
7 груд. 2020 – 31 груд. 2020
ID контракту:
UA-2020-12-07-002784-a-b1
Номер:
54
Дата підписання:
7 груд. 2020 00:00
Список позицій
| Назва | Кількість | Період доставки | Місце доставки |
|---|---|---|---|
|
Назва: Послуги з інформаційно-консультативного обслуговування з питань оцінки достатності та відповідності діяльності в сфері публічних закупівель за відкритими торгами за процедурою закупівлі вугілля.
Код ДК 021:2015:
98300000-6 Послуги різні
|
Кількість: 1 послуга |
Період доставки: 31 груд. 2020 15:23 |
Місце доставки: Україна, 93500, Луганська область, смт. Новоайдар, вул. В. П'ятьоркіна, 3 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 7 груд. 2020 15:42 | |
| Підписаний договір | 7 груд. 2020 15:32 |
Основний контакт
Ім'я:
Декіна Марина Анатоліївна
Телефон:
+380644592993
E-mail:
Факс:
+380644592993
Інформація про постачальника
Назва:
Фізична особа-підприємець Вакуленко Валентина Миколаївна
Код ЄДРПОУ:
2699700880
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 65038, Одеська область, м. Одеса, вул. Марії Демченко, 18а
Інформація про замовника
Назва:
Новоайдарська обласна санаторна школа
Код ЄДРПОУ:
20151675
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 93500, Луганська область, Новоайдар, вулиця Віті П'ятьоркіна, будинок 3