Електрична енергія, формульне ціноутворення, з розподілом
Дійсний:
3 трав. 2024 – 31 груд. 2024
ID контракту:
UA-2024-04-25-011271-a-b1
Номер:
01/030524-E
Дата підписання:
3 трав. 2024 00:00
Список позицій
| Назва | Кількість | Період доставки | Місце доставки |
|---|---|---|---|
|
Назва: Електрична енергія, формульне ціноутворення, з розподілом
Код ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
|
Кількість: 460 500 кіловат-година |
Період доставки: 31 груд. 2024 00:00 |
Місце доставки: Україна, Житомирська область, Місце поставки: Житомирська обл., с. Кам’яний Брід Місце поставки: Житомирська обл., м. Коростишів |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 6 трав. 2024 11:10 | |
| Електронний підпис | 6 трав. 2024 11:10 |
Зміни до контракту
Зміна №1
Статус:
Підтверджено
Причина змін:
Зміна встановленого відповідно до законодавства органами державної статистики індексу споживчих цін, зміна курсу іноземної валюти, зміна біржових котирувань або показників Platts, регульованих цін (тарифів) і нормативів, які застосовуються в договорі про закупівлю, в разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни
Примітка:
Повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю
1) найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія; КП "КІРОВГЕОЛОГІЯ", 14308279, - місто Київ , підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі".
2) унікальний номер оголошення про проведення відкритих торгів/закупівлі, здійсненої з використанням електронного каталогу/звіту про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, присвоєний електронною системою закупівель; UA-2024-04-25-011271-a
3) дата укладення та номер договору про закупівлю; 03.05.2024,№01/030524-Е
4) найменування (для юридичної особи) або прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) (для фізичної особи) учасника, з яким укладено договір про закупівлю; ТОВ "Енерго Збут Транс"
5) ідентифікаційний код в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань/реєстраційний номер облікової картки платника податків учасника, з яким укладено договір про закупівлю; 42588390
6) місцезнаходження (для юридичної особи) або місце проживання (для фізичної особи) учасника, з яким укладено договір про закупівлю, номер телефону: місто Київ, тел.
380979039516
7) дата внесення змін до договору про закупівлю; 08.07.2024
8) випадки для внесення змін до істотних умов договору відповідно до цього пункту; пп.7 п. 19 Особливостей – «зміни встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS, регульованих цін (тарифів), нормативів, середньозважених цін на електроенергію на ринку “на добу наперед”, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни»
9) опис змін, що внесені до істотних умов договору. Внести зміни до п. 5.1, п. 1.1 додатку 3, додатку 2.
Уповноважена особа
Філії «Пасажирська компанія»
АТ «Українська залізниця»___________________________ Олександр ДУМА
ID:
745d20a9a4bf4c51b22a06c5a5c80975
Дата:
10 лип. 2024 14:26
Номер завантаженого договору:
01/030524-Е/ду1
Дата підписання:
8 лип. 2024 00:00
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 10 лип. 2024 14:26 | |
| Підписаний договір | 10 лип. 2024 14:26 | |
| Електронний підпис | 10 лип. 2024 14:26 |
Основний контакт
Ім'я:
—
Телефон:
—
E-mail:
—
Факс:
—
Інформація про постачальника
Назва:
ТОВ "Енерго Збут Транс"
Код ЄДРПОУ:
42588390
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 01135, Київська область, Київ, вулиця Златоустівська, будинок 23А літ. "М"
Інформація про замовника
Назва:
КАЗЕННЕ ПІДПРИЄМСТВО "КІРОВГЕОЛОГІЯ"
Код ЄДРПОУ:
14308279
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, Київська область, Київ