Прямий підвіс 60х250 (універсальний)
Дійсний:
12 бер. 2025 – 31 груд. 2025
ID контракту:
UA-2025-03-12-012541-a-b1
Номер:
29028036261
Дата підписання:
11 бер. 2025 00:00
Список позицій
| Назва | Кількість | Період доставки | Місце доставки |
|---|---|---|---|
|
Назва: Прямий підвіс 60х250 (універсальний)
Код ДК 021:2015:
44523000-2 Петлі, монтажна арматура та фурнітура
|
Кількість: 1 100 штука |
Період доставки: 31 груд. 2025 00:00 |
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення | |
|
Єпіцентр.pdf
конфіденційний файл не можна завантажити
|
конфіденційний
Файл буде оприлюднено в електронній системі закупівель через 90 днів з дня припинення або скасування правового режиму воєнного стану в Україні відповідно до п 13 Постанови 1178
|
Підписаний договір | 12 бер. 2025 16:27 |
|
Протокол № 94 без застосування відкритих торгів.docx
конфіденційний файл не можна завантажити
|
конфіденційний
Файл буде оприлюднено в електронній системі закупівель через 90 днів з дня припинення або скасування правового режиму воєнного стану в Україні відповідно до п 13 Постанови 1178
|
Підписаний договір | 12 бер. 2025 16:27 |
|
Обгрунтування технічних і якісних характеристик.docx
конфіденційний файл не можна завантажити
|
конфіденційний
Файл буде оприлюднено в електронній системі закупівель через 90 днів з дня припинення або скасування правового режиму воєнного стану в Україні відповідно до п 13 Постанови 1178
|
Підписаний договір | 12 бер. 2025 16:27 |
|
Звіт.docx
конфіденційний файл не можна завантажити
|
конфіденційний
Файл буде оприлюднено в електронній системі закупівель через 90 днів з дня припинення або скасування правового режиму воєнного стану в Україні відповідно до п 13 Постанови 1178
|
Підписаний договір | 12 бер. 2025 16:27 |
Основний контакт
Ім'я:
—
Телефон:
—
E-mail:
—
Факс:
—
Інформація про постачальника
Назва:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Епіцентр-К»
Код ЄДРПОУ:
32490244
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 04128, Київська область, Київ, Берковецька, 6-К
Інформація про замовника
Назва:
Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця»
Код ЄДРПОУ:
41149437
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 03035, Київська область, Київ, вул. Гетьмана Павла Скоропадського, 61