ДК 021:2015: 80520000-5 — Навчальні засоби (Навчання представника (ів) Замовника за програмою: «Практика закупівель з 1 вересня: ураховуємо нововведення під час ЗПП, відкритих торгів, переговорної процедури» - 27 серпня 2026 року)

Дійсний:
20 серп. – 31 груд.
ID контракту:
UA-2026-08-21-011309-a-a1
Номер:
08-26/22
Дата підписання:
20 серп. 15:55

Список позицій

Назва Кількість Період доставки Місце доставки

Назва:

ДК 021:2015: 80520000-5 — Навчальні засоби (Навчання представника (ів) Замовника за програмою: «Практика закупівель з 1 вересня: ураховуємо нововведення під час ЗПП, відкритих торгів, переговорної процедури» - 27 серпня 2026 року)

Код ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засоби

Кількість:

1 людина

Період доставки:

27 серп. 00:00 – 27 серп. 00:00

Місце доставки:

Україна, 20300, Черкаська область, Умань, вул. Шевченка 50

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 21 серп. 15:59
Основний контакт
Ім'я:
Телефон:
E-mail:
Факс:
Інформація про постачальника
Назва:
КОЛІСНИК ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА
Код ЄДРПОУ:
2773508186
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 03115, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ВЕРХОВИННА будинок 34 квартира 42
Інформація про замовника
Назва:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УМАНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Код ЄДРПОУ:
40317886
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 20300, Черкаська область, м. Умань , вул. Шевченка, 50