Проведення електронних аукціонів з продажу об'єкту малої приватизації комунальної власності Староушицької селищної ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області (Нежитлове приміщення Майстерня площею 113,2 кв.м. за адресою: вул. Гоголя, 6А, с. Крушанівка Кам'янець-Подільського району Хмельницької обл.)

Дійсний:
3 лист. 2021 – 31 груд. 2021
ID контракту:
UA-2021-11-04-008635-a-a1
Номер:
17.12.21
Дата підписання:
3 лист. 2021 00:00

Список позицій

Назва Кількість Період доставки Місце доставки

Назва:

Проведення електронних аукціонів з продажу об'єкту малої приватизації комунальної власності Староушицької селищної ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області (Нежитлове приміщення Майстерня площею 113,2 кв.м. за адресою: вул. Гоголя, 6А, с. Крушанівка Кам'янець-Подільського району Хмельницької обл.)

Код ДК 021:2015: 79342410-4 Послуги з проведення електронних аукціонів

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

31 груд. 2021 13:57

Місце доставки:

Україна, 32385, Хмельницька область, смт Стара Ушиця, вул. Українська, 5

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 4 лист. 2021 14:46
Основний контакт
Ім'я:
Овчарук Каріна Анатоліївна
Телефон:
+380980091700
E-mail:
Факс:
Інформація про постачальника
Назва:
ТОВ "Лендсервіс"
Код ЄДРПОУ:
35876146
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 07400, Київська область, м. Бровари, вул. Грушевського, 17-1, кв.78
Інформація про замовника
Назва:
Староушицька селищна рада, вул. Українська, буд. 5, селище Стара Ушиця, Хмельницька область, Україна, 32385
Код ЄДРПОУ:
03308388
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 32385, Хмельницька область, селище Стара Ушиця, вул. Українська, буд. 5