ДК 021:2015 код 03410000-7 «Деревина» (дрова твердих порід)

Дійсний:
17 черв. 2021 – 31 груд. 2021
ID контракту:
UA-2021-03-02-011132-b-b3
Номер:
№ 350
Дата підписання:
17 черв. 2021 12:51

Список позицій

Назва Кількість Період доставки Місце доставки

Назва:

ДК 021:2015 код 03410000-7 «Деревина» (дрова твердих порід)

Код ДК 021:2015: 03418000-3 Кругляк
Код COO: UA Україна

Кількість:

130 метри кубічні

Період доставки:

31 груд. 2021 00:00

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 17 черв. 2021 12:52
Електронний підпис 17 черв. 2021 12:52
Додаток до договору 2 груд. 2021 08:43
Підписаний договір 17 черв. 2021 12:52
Зміни до контракту

Зміна №1

Статус:
Підтверджено
Причина змін:
Узгоджена зміна ціни в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг)
Примітка:
Зменшення суми договору в зв'язку з переархунком ціни за результатами електронного аукціону.
ID:
4b3175bccb0a49d590ffc6532e374083
Дата:
17 черв. 2021 14:29
Номер завантаженого договору:
№ 1
Дата підписання:
17 черв. 2021 14:26
Назва документу Тип документу Дата розміщення
Додаток до договору 17 черв. 2021 14:27
Електронний підпис 17 черв. 2021 14:29

Зміна №2

Статус:
Підтверджено
Причина змін:
Зміна ціни за одиницю товару не більше, ніж на 10% у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, зазначеної в договорі
Примітка:
збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії
ID:
f70966aa7e024ec1ae963d55e64dee0a
Дата:
30 вер. 2021 14:52
Номер завантаженого договору:
2
Дата підписання:
30 вер. 2021 14:51
Назва документу Тип документу Дата розміщення
Додаток до договору 30 вер. 2021 14:52
Електронний підпис 30 вер. 2021 14:52

Зміна №3

Статус:
Підтверджено
Причина змін:
Зміна ціни за одиницю товару не більше, ніж на 10% у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, зазначеної в договорі
Примітка:
збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії
ID:
9a02f394d0ce437fbf677ffd214c807f
Дата:
7 жовт. 2021 10:25
Номер завантаженого договору:
3
Дата підписання:
7 жовт. 2021 10:18
Назва документу Тип документу Дата розміщення
Додаток до договору 7 жовт. 2021 10:25
Електронний підпис 7 жовт. 2021 10:25

Зміна №4

Статус:
Підтверджено
Причина змін:
Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу витрат замовника
Примітка:
Розірвання договору за взаємною згодою Сторін.
ID:
8466e81d660247f09d6baee1ef0bf3e0
Дата:
15 лист. 2021 09:04
Номер завантаженого договору:
№ 4
Дата підписання:
15 лист. 2021 08:56
Назва документу Тип документу Дата розміщення
Додаток до договору 15 лист. 2021 08:57
Електронний підпис 15 лист. 2021 09:04
Основний контакт
Ім'я:
Олена Марченко
Телефон:
+380506034845
E-mail:
Факс:
Інформація про постачальника
Назва:
ФОП "ПАРХОМЕНКО ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ"
Код ЄДРПОУ:
2520400132
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 61026, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ЮВІЛЕЙНА, будинок 28
Інформація про замовника
Назва:
МЕРЕФ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
Код ЄДРПОУ:
04058692
Вебсайт:
Адреса:
Україна, 62472, Харківська область, Харківський р-н, місто Мерефа, ВУЛИЦЯ ДНІПРОВСЬКА, будинок 213