Рамки для фотографій ( Рамка А4, Рамка)
Дійсний:
13 груд. 2024 – 31 груд. 2024
ID контракту:
UA-2024-12-16-014691-a-a1
Номер:
97
Дата підписання:
13 груд. 2024 15:02
Список позицій
| Назва | Кількість | Період доставки | Місце доставки |
|---|---|---|---|
|
Назва: Рамки для фотографій ( Рамка А4, Рамка)
Код ДК 021:2015:
39298100-8 Рамки для фотографій
|
Кількість: 33 штука |
Період доставки: 13 груд. 2024 00:00 – 31 груд. 2024 00:00 |
Місце доставки: Україна, 73003, Херсонська область, місто Херсон, проспект Незалежності, 16 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 16 груд. 2024 15:04 | |
| Електронний підпис | 21 бер. 2025 11:56 |
Зміни до контракту
Зміна №1
Статус:
Підтверджено
Причина змін:
Примітка:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв'язку з виникненням об'єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
ID:
b155465daf6c4c1da39de254932d4677
Дата:
21 бер. 2025 09:55
Номер завантаженого договору:
97
Дата підписання:
17 груд. 2024 11:08
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 21 бер. 2025 11:55 | |
| Не вказано | 17 груд. 2024 11:11 |
Основний контакт
Ім'я:
—
Телефон:
—
E-mail:
—
Факс:
—
Інформація про постачальника
Назва:
ФОП БРІЦИНА ЛЮДМИЛА АНТОНІВНА
Код ЄДРПОУ:
1990903148
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 73000, Херсонська область, місто Херсон, ВУЛИЦЯ МАРІЇ ФОРТУС будинок 217
Інформація про замовника
Назва:
ДЕПАРТАМЕНТ РЕАЛІЗАЦІЇ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Код ЄДРПОУ:
43489812
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 73000, Херсонська область, місто Херсон, ПРОСПЕКТ УШАКОВА, будинок 16