Надання консультаційних послуг код ДК 021:2015 79410000-1 та організаційної допомоги у проведенні "відкриті торги" на закупівлю:- ДК 021:2015:45310000-3 "Електромонтажні роботи"

Дійсний:
4 лист. 2020 – 31 груд. 2020
ID контракту:
UA-2020-11-04-007299-c-c1
Номер:
255719
Дата підписання:
4 лист. 2020 12:30

Список позицій

Назва Кількість Період доставки Місце доставки

Назва:

Надання консультаційних послуг код ДК 021:2015 79410000-1 та організаційної допомоги у проведенні "відкриті торги" на закупівлю:- ДК 021:2015:45310000-3 "Електромонтажні роботи"

Код ДК 021:2015: 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

4 лист. 2020 00:00 – 31 груд. 2020 00:00

Місце доставки:

Україна, 84580, Донецька область, Бахмутський район, смт. Луганське, вул. Центральна, б.7

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 4 лист. 2020 14:32
Електронний підпис 4 лист. 2020 14:33
Основний контакт
Ім'я:
Галина Неледва
Телефон:
+380507017189
E-mail:
Факс:
Інформація про постачальника
Назва:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЦЕНТР МОНІТОРИНГУ ЗАКУПІВЕЛЬ"
Код ЄДРПОУ:
37725128
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 04070, м. Київ, г. Киев, Подільський район ВУЛИЦЯ СПАСЬКА будинок 11
Інформація про замовника
Назва:
Луганська селищна рада Бахмутського району Донецької області
Код ЄДРПОУ:
04341554
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 84580, Донецька область, смт. Луганське, вул. Центральна, буд. 7