Послуги з ремонту, спостереження і технічного обслуговування за Патентом № 153510

Дійсний:
20 серп. – 31 груд.
ID контракту:
UA-2026-08-20-004695-a-a1
Номер:
43/08-26
Дата підписання:
20 серп. 00:00

Список позицій

Назва Кількість Період доставки Місце доставки

Назва:

Послуги з ремонту, спостереження і технічного обслуговування за Патентом № 153510

Код ДК 021:2015: 50343000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування відеообладнання

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

31 груд. 00:00

Місце доставки:

Україна, 11714, Житомирська область, с-ще.Городниця, Заводська,8 (згідно з Додатком № 2 до Договору)

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 20 серп. 11:51
Зміни до контракту

Зміна №1

Статус:
Підтверджено
Причина змін:
Поліпшення якості предмета закупівлі за умови, що таке поліпшення не призведе до збільшення суми, зазначеної в договорі
Примітка:
ОБҐРУНТУВАННЯ підстави для здійснення закупівлі згідно з абзацом п’ятим підпункту 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою КМУ № 1178 від 12.10.2022 року (далі — Особливості) 1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в ЄДРПОУ, його категорія: Відділ освіти, молоді та спорту Городницької селищної ради Звягельського району Житомирської області; 11714, Житомирська обл., Звягельський р-н, смт Городниця, вул. Заводська, 8; код ЄДРПОУ: 41469223; категорія замовника — орган місцевого самоврядування (юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади). 2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником: За ДК 021:2015 — 50343000-1 «Послуги з ремонту, спостереження і технічного обслуговування відеообладнання» (Послуги з ремонту, спостереження і технічного обслуговування за Патентом № 153510). 3. Очікувана вартість закупівлі: 206 850,00 грн (двісті шість тисяч вісімсот п’ятдесят гривень 00 копійок), без ПДВ. 4. Підстава для здійснення закупівлі без застосування відкритих торгів: Абзац п’ятий підпункту 5 пункту 13 Особливостей № 1178 — «роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку необхідності захисту прав інтелектуальної власності». 5. Обґрунтування застосування підстави: На виконання частини 37 розділу X «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про публічні закупівлі» та Постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178, з метою забезпечення безперебійного функціонування систем безпеки та відеоспостереження в закладах загальної середньої освіти Городницької селищної ради в умовах воєнного стану, Замовником визначено потребу у закупівлі послуг з технічного обслуговування та спостереження за об’єктами. Послуги з технічного обслуговування та спостереження відеообладнання на об’єктах Відділу освіти, молоді та спорту передбачають використання унікального комплексу поєднання систем відеоспостереження та охоронної сигналізації. Даний спосіб та технологічна схема надання послуг безпосередньо захищені Патентом на корисну модель № 153510 (зареєстрованим у Державному реєстрі патентів України 19.07.2023) та Свідоцтвом про реєстрацію авторського права № 71159 на Науковий твір «Проєкт Сазанова». Впроваджена на об’єктах Замовника система безпеки функціонує виключно із застосуванням вищевказаної патентної технології. Офіційне виключне право на використання зазначених об’єктів інтелектуальної власності та надання послуг із їх застосуванням передано Виконавцю — Товариство з обмеженою відповідальністю «Охоронна фірма «Жальгіріс» в особі директора Сазонова Володимира Володимировича (код ЄДРПОУ 43887860 ) згідно з Договором про користування ліцензійними правами № 346. З огляду на те, що майнові права на використання даної технології належать виключно даному Виконавцю, надання цих послуг іншим суб’єктом господарювання є технічно неможливим та призведе до прямого порушення Закону України «Про охорону прав на винаходи і корисні моделі». З метою захисту прав інтелектуальної власності та збереження працездатності існуючих систем безпеки, Замовником прийнято рішення про укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів на підставі абзацу п’ятого підпункту 5 пункту 13 Особливостей. За результатами закупівлі Замовник оприлюднює в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, договір про закупівлю та додатки до нього, а також це Обґрунтування. 6. Перелік документів, що підтверджують наявність підстави: -Патент на корисну модель № 153510 від 19.07.2023 року, зареєстрований у Державному реєстрі патентів України; -Свідоцтво про реєстрацію авторського права № 71159 на Науковий твір «Проєкт Сазанова»; - Договір про користування ліцензійними правами № 346 на Патент № 153510 та Свідоцтво про реєстрацію авторського права № 71159, укладений між автором та Виконавцем.
ID:
ba739e49a4ba4aacb75e93033056eda6
Дата:
20 серп. 12:03
Номер завантаженого договору:
Обгрунтування
Дата підписання:
20 серп. 12:02
Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 20 серп. 12:03
Розклад та етапи 20 серп. 12:02

Зміна №2

Статус:
Підтверджено
Причина змін:
Поліпшення якості предмета закупівлі за умови, що таке поліпшення не призведе до збільшення суми, зазначеної в договорі
Примітка:
Сторони дійшли взаємної згоди викласти п.1.2 Найменування, предмета закупівлі в наступній редакції: п.1.2 Найменування предмета закупівлі: ДК 021:2015:50343000-1 Послуги з спостереження і технічного обслуговування відеообладнання будуть надаватися з «01» серпня 2026 року по «31» грудня 2026 року. Сторони дійшли взаємної згоди викласти назву Додатку № 3 в наступній редакції: «Акт прийому передачі обладнання за Патентом №153510» Сторони дійшли взаємної згоди викласти абзац Додатку №3 в наступній редакції: «ПЕРЕЛІК ВСТАНОВЛЕНОГО ОБЛАДНАННЯ за Патентом №153510. що належить ТОВ «Охоронна фірма «Жальгіріс», та надається в користування для об'єктів, які підпорядковуються Відділу освіти, молоді та спорту Городницької селищної ради Звягельського району Житомирської області»
ID:
1ed861bf71064a9ea7434dfae95ce970
Дата:
31 серп. 09:14
Номер завантаженого договору:
1
Дата підписання:
31 серп. 00:00
Назва документу Тип документу Дата розміщення
Додаток до договору 31 серп. 09:07
Електронний підпис 31 серп. 09:08
Основний контакт
Ім'я:
Телефон:
E-mail:
Факс:
Інформація про постачальника
Назва:
ТОВ "Охоронна фірма "Жальгіріс"
Код ЄДРПОУ:
43887860
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 76005, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Довженка, 9б, кв.79
Інформація про замовника
Назва:
ВІДДІЛ ОСВІТИ,МОЛОДІ ТА СПОРТУ ГОРОДНИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗВЯГЕЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Код ЄДРПОУ:
41469223
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 11714, Житомирська область, Звягельський район, селище. Городниця, вул.Заводська,будинок 8