Масло
Дійсний:
27 січ. 2021 – 28 лют. 2022
ID контракту:
UA-2020-12-17-018049-c-a1
Номер:
5
Дата підписання:
27 січ. 2021 12:00
Список позицій
| Назва | Кількість | Період доставки | Місце доставки |
|---|---|---|---|
|
Назва: Масло
Код ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове масло
Код COO:
UA Україна
|
Кількість: 1 196,725 кілограм |
Період доставки: 1 січ. 2021 00:00 – 28 лют. 2022 00:00 |
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Додаток до договору | 27 січ. 2021 18:08 | |
| Додаток до договору | 27 січ. 2021 18:08 | |
| Електронний підпис | 27 січ. 2021 18:09 | |
| Електронний підпис | 27 січ. 2021 18:09 | |
|
|
||
| Підписаний договір | 27 січ. 2021 18:08 | |
| Додаток до договору | 27 січ. 2021 18:08 | |
Зміни до контракту
Зміна №1
Статус:
Підтверджено
Причина змін:
Зміна ціни за одиницю товару не більше, ніж на 10% у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, зазначеної в договорі
Примітка:
збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку
ID:
adb5a37c7f42497aa58fe1e1f002f5ab
Дата:
23 квіт. 2021 10:01
Номер завантаженого договору:
1
Дата підписання:
22 квіт. 2021 13:00
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 23 квіт. 2021 10:01 | |
| Додаток до договору | 23 квіт. 2021 10:01 |
Зміна №2
Статус:
Підтверджено
Причина змін:
Зміна ціни за одиницю товару не більше, ніж на 10% у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, зазначеної в договорі
Примітка:
збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку
ID:
9655294942014cc8bafbeae7032bf5a9
Дата:
9 вер. 2021 10:13
Номер завантаженого договору:
2
Дата підписання:
8 вер. 2021 12:00
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 9 вер. 2021 10:13 | |
| Додаток до договору | 9 вер. 2021 10:13 |
Зміна №3
Статус:
Підтверджено
Причина змін:
Поліпшення якості предмета закупівлі за умови, що таке поліпшення не призведе до збільшення суми, зазначеної в договорі
Примітка:
перерозподіл бюджетних зобов'язань по рахунках загального та спеціального фондів в межах договору
ID:
40d93a10aaeb46d393ce027b478ca4b3
Дата:
25 лист. 2021 17:19
Номер завантаженого договору:
3
Дата підписання:
25 лист. 2021 13:00
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 25 лист. 2021 17:19 | |
| Не вказано | 25 лист. 2021 17:18 |
Зміна №4
Статус:
Підтверджено
Причина змін:
Зміна умов у зв'язку з продовженням строку дії договору, достатнього для проведення процедури закупівлі на початок наступного року, в обсязі, що не перевищує 20% суми, зазначеної в договорі, складеному в попередньому році, якщо витрати на ці цілі затверджені в установленому порядку
Примітка:
продовження дії договору
ID:
bb6d52d099894203acd5e6c43bc5ceab
Дата:
31 груд. 2021 15:24
Номер завантаженого договору:
4
Дата підписання:
31 груд. 2021 11:00
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 31 груд. 2021 15:24 | |
| Електронний підпис | 31 груд. 2021 15:24 |
Зміна №5
Статус:
Підтверджено
Причина змін:
Зміна умов у зв'язку з продовженням строку дії договору, достатнього для проведення процедури закупівлі на початок наступного року, в обсязі, що не перевищує 20% суми, зазначеної в договорі, складеному в попередньому році, якщо витрати на ці цілі затверджені в установленому порядку
Примітка:
збільшення вартості договору на 19,24% на період проведення відкритих торгів в поточному році
ID:
845b01ff6abe45e18f9826ef64a83d67
Дата:
20 січ. 2022 10:11
Номер завантаженого договору:
5
Дата підписання:
18 січ. 2022 14:00
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 20 січ. 2022 10:11 | |
| Не вказано | 20 січ. 2022 09:59 |
Зміна №6
Статус:
Підтверджено
Причина змін:
Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу витрат замовника
Примітка:
зменшення суми договору для зменшення обсягів зареєстрованих бюджеттних призначень 2022 року (відповідно до фактичного обсягу видатків)
ID:
a6ea7c85031443a99071ebedef33fbf0
Дата:
1 бер. 2022 13:26
Номер завантаженого договору:
6
Дата підписання:
28 лют. 2022 16:00
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 1 бер. 2022 13:26 | |
| Не вказано | 1 бер. 2022 12:57 |
Основний контакт
Інформація про постачальника
Назва:
ФОП "ГАВОР МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ"
Код ЄДРПОУ:
3057718871
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 80200, Львівська область, Радехівський р-н, місто Радехів, ВУЛИЦЯ КРИНИЧНА, будинок 21
Інформація про замовника
Назва:
ВІДДІЛ ОРГАНІЗАЦІЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ РАДЕХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Код ЄДРПОУ:
43081140
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 80200, Львівська область, м. Радехів, вул. Проспект Відродження, буд. 3