Пігмент (закупівля здійснюється з урахуванням підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме: відмінено відкриті торги (ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів UA-2026-07-03-010644-a та ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2026-07-03-010644-a додаються) через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47
Особливостей), та сума договору про закупівлю не перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі)
Список позицій
| Назва | Кількість | Період доставки | Місце доставки |
|---|---|---|---|
|
Назва: Пігмент оксид чорний D-802 (Пігмент D-802 "Oxidschwarz")
Код ДК 021:2015:
24210000-9 Оксиди, пероксиди та гідроксиди
|
Кількість: 1,947 літр |
Період доставки: 30 вер. 00:00 |
Місце доставки: Україна, 18000, Черкаська область, місто Черкаси |
|
Назва: Пігмент синій D-900 (Пігмент " Baumit ", D-900 1л)
Код ДК 021:2015:
24210000-9 Оксиди, пероксиди та гідроксиди
|
Кількість: 2,315 літр |
Період доставки: 30 вер. 00:00 |
Місце доставки: Україна, 18000, Черкаська область, місто Черкаси |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 29 лип. 14:23 | |
| Не вказано | 29 лип. 14:23 | |
| Не вказано | 29 лип. 14:23 | |
| Підписаний договір | 29 лип. 14:23 |