Послуги з постачання КЕП, необхідних для участі на аукціонах в системі Прозорро, що включають обробку даних необхідних для ідентифікації Клієнта з метою проходження процедури реєстрації і формування сертифікатів, генерацію сертифікатів, обслуговування сертифікатів

Дійсний:
12 лип. 2022 – 12 лип. 2024
ID контракту:
UA-2022-07-14-002320-a-a1
Номер:
№2022-28
Дата підписання:
12 лип. 2022 13:00

Список позицій

Назва Кількість Період доставки Місце доставки

Назва:

Послуги з постачання КЕП, необхідних для участі на аукціонах в системі Прозорро, що включають обробку даних необхідних для ідентифікації Клієнта з метою проходження процедури реєстрації і формування сертифікатів, генерацію сертифікатів, обслуговування сертифікатів

Код ДК 021:2015: 48470000-3 Пакети програмного забезпечення для проведення аукціонів

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

12 лип. 2022 00:00 – 12 лип. 2024 00:00

Місце доставки:

Україна, 69002, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Святого Миколая буд 61

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 9 серп. 2022 15:57
Підписаний договір 14 лип. 2022 11:36
Основний контакт
Ім'я:
Малафеєва Оксана Вадимівна
Телефон:
380612890231
E-mail:
Факс:
Інформація про постачальника
Назва:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ЦЕНТР СЕРТИФІКАЦІІ КЛЮЧІВ УКРАІНА
Код ЄДРПОУ:
36865753
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 04080, Київська область, Київ, вулиця Кирилівська, 102
Інформація про замовника
Назва:
Комунальне підприємство "Водоканал"
Код ЄДРПОУ:
03327121
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 69002, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Святого Миколая, будинок 61