послуги з підтримки корпоративних каналів зв'язку передачі даних

Дійсний:
10 січ. 2022 – 31 груд. 2022
ID контракту:
UA-2021-12-15-019577-c-c1
Номер:
3064
Дата підписання:
10 січ. 2022 00:00

Список позицій

Назва Кількість Період доставки Місце доставки

Назва:

послуги з підтримки корпоративних каналів зв'язку передачі даних

Код ДК 021:2015: 64216110-7 Послуги систем електронного обміну даними

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

31 груд. 2022 16:45

Місце доставки:

Україна, 69000, Запорізька область, структурні підрозділи ТОВ "Запоріжжяелектропостачання", вказані в Додатку 1 до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 10 січ. 2022 16:37
Електронний підпис 10 січ. 2022 16:37
Підписаний договір 10 січ. 2022 16:27
Основний контакт
Ім'я:
Ляшенко Наталія Романівна
Телефон:
+380956238526
E-mail:
Факс:
Інформація про постачальника
Назва:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СІЧ-ІНФОКОМ"
Код ЄДРПОУ:
30001108
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, 69001, Запорізька обл., місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 16, приміщення 9
Інформація про замовника
Назва:
ТОВ Запоріжжяелектропостачання
Код ЄДРПОУ:
42093239
Вебсайт:
Адреса:
Україна, 69063, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Олександрівська, будинок 35