Принтер маркувальний
Список позицій
| Назва | Кількість | Період доставки | Місце доставки |
|---|---|---|---|
|
Назва: Принтер маркувальний ПРИМІТКИ: Умови надання забезпечення пропозицій - відповідно до п.11 Інформації для оголошення про проведення спрощеної закупівлі товарів.
Код ДК 021:2015:
30150000-5 Друкарські машинки
|
Кількість: 36 шт. |
Період доставки: 2 лист. 2020 00:00 – 31 груд. 2020 00:00 |
Місце доставки: Україна, 71503, Запорізька область, Енергодар, Промислова 133, склад |
|
Назва: 1. Принтер марк. PROMARK-T1000C зі стійкою (або еквівалент)
Код ДК 021:2015:
30151000-2 Електронні друкарські машинки
|
Кількість: 2 комп. |
Період доставки: 1 лист. 2020 00:00 – 31 груд. 2020 00:00 |
Місце доставки: Україна, 71503, Запорізька область, Енергодар, Промислова 133 |
|
Назва: 2. Профіль 1,0мм2 PO-04000BN4 (200м) (або еквівалент)
Код ДК 021:2015:
30152000-9 Частини та приладдя до друкарських машинок
|
Кількість: 2 шт. |
Період доставки: 1 лист. 2020 00:00 – 31 груд. 2020 00:00 |
Місце доставки: Україна, 71503, Запорізька область, Енергодар, Промислова 133 |
|
Назва: 3. Профіль 1,5мм2 PO-05000BN4 (200м) (або еквівалент)
Код ДК 021:2015:
30152000-9 Частини та приладдя до друкарських машинок
|
Кількість: 8 шт. |
Період доставки: 1 лист. 2020 00:00 – 31 груд. 2020 00:00 |
Місце доставки: Україна, 71503, Запорізька область, Енергодар, Промислова 133 |
|
Назва: 4. Профіль 2,5мм2 PO-06000BN4 (200м) (або еквівалент)
Код ДК 021:2015:
30152000-9 Частини та приладдя до друкарських машинок
|
Кількість: 2 шт. |
Період доставки: 1 лист. 2020 00:00 – 31 груд. 2020 00:00 |
Місце доставки: Україна, 71503, Запорізька область, Енергодар, Промислова 133 |
|
Назва: 5. Стрічка PROMARK-RB-BLACK (100м) (або еквівалент)
Код ДК 021:2015:
30152000-9 Частини та приладдя до друкарських машинок
|
Кількість: 24 шт. |
Період доставки: 1 лист. 2020 00:00 – 31 груд. 2020 00:00 |
Місце доставки: Україна, 71503, Запорізька область, Енергодар, Промислова 133 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 12 лист. 2020 16:52 | |
| Підписаний договір | 12 лист. 2020 16:49 |