Проведення громадського обговорення в процесі здійснення оцінки впливу на довкілля планованої діяльності щодо реалізації проєкту «Будівництво Каховської ГЕС-2» ПрАТ "Укргідроенерго"

Дійсний:
31 груд. 2021
ID контракту:
UA-2020-11-19-004455-c-c1
Номер:
181/20-ОВД
Дата підписання:
18 лист. 2020 16:00

Список позицій

Назва Кількість Період доставки Місце доставки

Назва:

Проведення громадського обговорення в процесі здійснення оцінки впливу на довкілля планованої діяльності щодо реалізації проєкту «Будівництво Каховської ГЕС-2» ПрАТ "Укргідроенерго"

Код ДК 021:2015: 90710000-7 Екологічний менеджмент

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

31 груд. 2021 00:00

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 19 лист. 2020 11:32
Основний контакт
Ім'я:
Даниленко Зоряна Василівна
Телефон:
E-mail:
Факс:
Інформація про постачальника
Назва:
Міністерство зпхисту довкілля та природних ресурсів
Код ЄДРПОУ:
43672853
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 03035, м. Київ, м. Київ, Митрополіта Василя Липківського,35
Інформація про замовника
Назва:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Код ЄДРПОУ:
20588716
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 07300, Київська область, Вишгород, м. Вишгород