Послуги або електронні комунікаційні послуги
Дійсний:
1 січ. 2025 – 31 груд. 2025
ID контракту:
UA-2025-01-15-016208-a-a1
Номер:
И25426
Дата підписання:
15 січ. 2025 17:44
Список позицій
| Назва | Кількість | Період доставки | Місце доставки |
|---|---|---|---|
|
Назва: Послуги або електронні комунікаційні послуги
Код ДК 021:2015:
72310000-1 Послуги з обробки даних
|
Кількість: 1 послуга |
Період доставки: 1 січ. 2025 00:00 – 31 груд. 2025 23:59 |
Місце доставки: Україна, 61002, Харківська область, Харків, вул. Дарвіна, 8/10 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 2 січ. 14:53 | |
| Електронний підпис | 15 січ. 2025 17:47 | |
|
|
||
| Підписаний договір | 15 січ. 2025 17:47 | |
Зміни до контракту
Зміна №1
Статус:
Підтверджено
Причина змін:
Поліпшення якості предмета закупівлі за умови, що таке поліпшення не призведе до збільшення суми, зазначеної в договорі
Примітка:
Враховуючи планову потребу Департаменту охорони здоров’я Харківської міської ради (далі – Департамент) на 2025 рік необхідно здійснити закупівлю послуг за кодом ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки даних (послуги або електронні комунікаційні послуги).
Відповідно до підпункту 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178 (далі – Особливості), придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис грн, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. грн, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн грн, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товарів у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Для підключення мережевого офісного обладнання робочих місць співробітників підрозділів Харківської міської ради та її виконавчих органів, одним з яких є Департамент, комунальним підприємством «Міський інформаційний центр» побудована структурована кабельна система (надалі – СКС) із можливістю живлення мережевих пристроїв через кабелі передачі даних.
Крім СКС, для надання користувачам послуг доступу до Інформаційних ресурсів мережі Інтернет використовується складна мережева та інженерна інфраструктура – високопродуктивні агрегуючі комутатори та маршрутизатори, міжмережеві екрани, високошвидкісні трансівери, з’єднувальні кабелі та власні волоконно-оптичні лінії зв’язку між 25 опорних та 2000 кінцевих вузлів Єдиної інформаційної системи Харківської міської ради та її виконавчих органів (надалі – ЄІС), адміністратором якої є КП «Міський інформаційний центр».
Персональні комп’ютери користувачів підрозділів Департаменту ідентифікується за фізичною адресою мережевого інтерфейсу та отримують відповідні мережеві налаштування, а самі користувачі авторизуються персональним паролем доменної інфраструктури служби Microsoft Active Directory та отримують права доступу до мережевих ресурсів.
КП «Міський інформаційний центр» здійснює обслуговування та адміністрування всієї мережевої інфраструктури ЄІС Харківської міської ради та її виконавчих органів та забезпечує користувачам, зокрема працівникам Департаменту, безперервний доступ до мережевих ресурсів, в тому числі підключення портів доступу до інформаційної мережі відповідно до рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 03.12.2003 № 1201 «Про створення та функціювання Єдиної інформаційної системи Харківської міської ради та її виконавчих органів, використання електронної пошти у виконавчих органах Харківської міської ради».
Завдяки створенню та підключенню територіально розподілених структурних підрозділів Харківської міської ради, комунальних підприємств та установ до ЄІС Харківської міської ради, було забезпечено спільну інформаційну взаємодію інформаційних ресурсів цих підрозділів та сталий доступ до мережевих ресурсів.
КП «Міський інформаційний центр» включено до Реєстру постачальників електронних комунікаційних мереж та послуг за № 79, дата реєстрації повідомлення в НКЕК 24.02.2023.
Рівень захисту доступу до ресурсів мережі Інтернет підтверджено Атестатом № 2069В від 06.12.2024 про відповідність інформаційно-телекомунікаційної системи «Інтернет-вузол Комунального підприємства «Міський інформаційний центр» вимогам нормативних документів з технічного захисту інформації.
Відповідно до висновку експертів № 3037 від 10.05.2024 Національного наукового центру «Інститут судових експертиз ім. засл. проф. М.С. Бокаріуса» у КП «Міський інформаційний центр» як надавача інформаційно-комунікаційних послуг Харківській міській раді та її виконавчим органам, одним з яких є Департамент, відсутня конкуренція з технічних причин.
Керуючись абзацом 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей, враховуючи висновок експертів № 3037 від 10.05.2024 Національного наукового центру «Інститут судових експертиз ім. засл. проф. М.С. Бокаріуса», рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 03.12.2003 № 1201 «Про створення та функціювання Єдиної інформаційної системи Харківської міської ради та її виконавчих органів, використання електронної пошти у виконавчих органах Харківської міської ради», Атестат відповідності № 2069В від 06.12.2024, зареєстрований в Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, за відсутністю конкуренції з технічних причин, уповноваженою особою Департаменту прийнято рішення здійснити закупівлю за кодом ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки даних (послуги або електронні комунікаційні послуги) шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів з КП «Міський інформаційний центр».
Враховуючи викладене вище та з метою задоволення потреби Департаменту на 2025 рік у послугах за кодом ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки даних (послуги або електронні комунікаційні послуги), необхідно здійснити закупівлю без застосування відкритих торгів шляхом укладення договору про закупівлю без використання електронної системи закупівель.
За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до пункту 13 Особливостей, замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель відповідно до пункту 3-8 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про публічні закупівлі» звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, договір про закупівлю та додатки до нього, а також обґрунтування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до підпункту 5 пункту 13 Особливостей, що викладене у даному протокольному рішенні, не пізніше ніж через 10 робочих днів з дня укладення такого договору.
ID:
bc300ee251124fd98083096ab7cd321f
Дата:
16 січ. 2025 14:10
Номер завантаженого договору:
Обгрунтування
Дата підписання:
15 січ. 2025 17:44
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 16 січ. 2025 16:10 | |
| Додаток до договору | 16 січ. 2025 16:10 |
Основний контакт
Ім'я:
—
Телефон:
—
E-mail:
—
Факс:
—
Інформація про постачальника
Назва:
КП "Міський інформаційний центр"
Код ЄДРПОУ:
32135675
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 61166, Харківська область, Харків, пр-т Науки, буд.38
Інформація про замовника
Назва:
Департамент охорони здоров'я Харківської міської ради
Код ЄДРПОУ:
02012303
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 61002, Харківська область, Харків, вул.Сумська, буд. 64