інформаційні послуги, щодо організації та проведення відкритих торгів

Дійсний:
23 груд. 2022 – 31 груд. 2022
ID контракту:
UA-2022-12-23-000976-a-b1
Номер:
3713/ВТ/Е
Дата підписання:
23 груд. 2022 08:47

Список позицій

Назва Кількість Період доставки Місце доставки

Назва:

інформаційні послуги, щодо організації та проведення відкритих торгів

Код ДК 021:2015: 64216200-5 Електронні інформаційні послуги

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

23 груд. 2022 00:00 – 30 груд. 2022 00:00

Місце доставки:

Україна, 19747, Черкаська область, Золотоніський р-н, село Домантове, вулиця Носа Сергія, будинок 34

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 23 груд. 2022 08:49
Основний контакт
Ім'я:
Наталія Гладка
Телефон:
+380972502516
E-mail:
Факс:
Інформація про постачальника
Назва:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГЕНТСТВО"Е-КОНСАЛТ"
Код ЄДРПОУ:
40935669
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 18006, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ СЕРГІЯ АМБРОСА будинок 92
Інформація про замовника
Назва:
Комунальна установа "Центр надання соціальних послуг Новодмитрівської сільської ради Золотоніського району Черкаської області"
Код ЄДРПОУ:
43930375
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 19747, Черкаська область, Золотоніський р-н, село Домантове, вул.Носа Сергія, будинок 34