The official participant of public procurement system Prozorro
Public procurements
-
ID: UA-2026-09-05-000472-a
To save and monitor interesting procurements you need to sign upRequest for ProposalВата медична нестерильна 100 г код за НК 024:2023: 58234 - Стрічка ватяна, код за НК 031:2024: М010101 ГІДРОФІЛЬНА ВАТА) (33141110-4 Перев’язувальні матеріали) код за ДК 021:2015: 33140000-3 — Медичні матеріали
AnnouncedSep 5, 15:30
Call for proposalsSep 5, 15:30 – Sep 9, 06:00 -
ID: UA-2026-09-04-014083-a
To save and monitor interesting procurements you need to sign upRequest for ProposalПробірка вакуумна: Об'єм 6 мл., розмір: 13х100 мм, наповнювач: без наповнювача, колір кришки: Червоний, стерильна; Пробірка вакуумна: Об'єм 2,7 мл., розмір: 13х75 мм, наповнювач: цитрат натрію 3,8%, колір кришки: Блакитний, стерильна
Name:Діана ВетеневичE-mail: [email protected] Phone: +380630480190, +380969713668 EDRPOU:01998265AnnouncedSep 4, 22:22
Call for proposalsSep 4, 22:22 – Sep 9, 05:00 -
ID: UA-2026-09-04-013471-a
To save and monitor interesting procurements you need to sign upRequest for ProposalМедичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування
AnnouncedSep 4, 18:40
Call for proposalsSep 4, 18:40 – Sep 9, 09:00 -
ID: UA-2026-09-04-013402-a
To save and monitor interesting procurements you need to sign upRequest for ProposalГолка для спінальної анестезії «Квінке» 25G x 3 ½ (0,5мм x 88мм), помаранчева (ДК 021:2015 33140000-3 Медичні матеріали)
Name:Комунальне некомерційне підприємство "Ратнівська центральна районна лікарня" Ратнівської селищної радиE-mail: [email protected] Phone: 0987056608 EDRPOU:01982991AnnouncedSep 4, 18:22
Call for proposalsSep 4, 18:22 – Sep 9, 00:00Pay attention!
00:00 - means the beginning of the day, not its end
-
ID: UA-2026-09-04-013192-a
To save and monitor interesting procurements you need to sign upRequest for ProposalРукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): S; Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): L; Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення:
латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): L AnnouncedSep 4, 17:37
Call for proposalsSep 4, 17:37 – Sep 9, 00:00Pay attention!
00:00 - means the beginning of the day, not its end
-
ID: UA-2026-09-04-013125-a
To save and monitor interesting procurements you need to sign upRequest for ProposalВідріз марлевий медичний нестерильний, 1000м х 90см, тип 20; Відріз марлевий 0,9 x 5 м.
AnnouncedSep 4, 17:28
Call for proposalsSep 4, 17:28 – Sep 9, 00:00Pay attention!
00:00 - means the beginning of the day, not its end
-
ID: UA-2026-09-04-013018-a
To save and monitor interesting procurements you need to sign upRequest for ProposalКонтейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти
AnnouncedSep 4, 17:16
Call for proposalsSep 4, 17:16 – Sep 9, 00:08 -
ID: UA-2026-09-04-012962-a
To save and monitor interesting procurements you need to sign upRequest for ProposalВата медична нестерильна (ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали)
AnnouncedSep 4, 17:09
Call for proposalsSep 4, 17:09 – Sep 9, 08:00 -
ID: UA-2026-09-04-012813-a
To save and monitor interesting procurements you need to sign upRequest for ProposalА2018 Абсорбуючий порошок (пудра) ZenSetiv, 28,3 г, згідно ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали
AnnouncedSep 4, 16:54
Call for proposalsSep 4, 16:54 – Sep 9, 16:49 -
ID: UA-2026-09-04-012802-a
To save and monitor interesting procurements you need to sign upopen bidding with featuresМедичні матеріали (Стандартний венозний порт, Голка Хубера, Безпечна голка Хубера, Подовжувальна трубка)
AnnouncedSep 4, 16:51
Call for proposalsSep 4, 16:51 – Sep 20, 01:00 -
ID: UA-2026-09-04-012787-a
To save and monitor interesting procurements you need to sign upRequest for ProposalРукавички медичні нітрилові оглядові нестерильні (ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали)
AnnouncedSep 4, 16:51
Call for proposalsSep 4, 16:51 – Sep 9, 08:00 -
ID: UA-2026-09-04-012608-a
To save and monitor interesting procurements you need to sign upRequest for ProposalШпатель отоларингологічний стерильний, дерев'яний (НК 024:2023- 42461 Депресор язика оглядовий; НК 031:2024 - V9001 - ШПАТЕЛІ ДЛЯ ЯЗИКА, ОДНОРАЗОВІ)
AnnouncedSep 4, 17:01
Call for proposalsSep 4, 17:01 – Sep 9, 00:00Pay attention!
00:00 - means the beginning of the day, not its end
-
ID: UA-2026-09-04-012518-a
To save and monitor interesting procurements you need to sign upRequest for ProposalКонтейнер для забору сечі стерильний з градуюванням, не стійкий до автоклавування, 60 мл, №1 (НК 024:2023: 31400 Контейнер для збирання проб сечі стерильний IVD (діагностика in vitro), НК 031:2024: W05010203 Збір сечі, контейнери)
AnnouncedSep 4, 16:30
Call for proposalsSep 4, 16:30 – Sep 9, 08:00 -
ID: UA-2026-09-04-012456-a
To save and monitor interesting procurements you need to sign upRequest for ProposalГолки для забору крові: одноразові, стерильні, безпечні, з тримачем, діаметр 0,7 мм (22G), довжина 38 мм, кольорове кодування, для забору однієї проби
AnnouncedSep 4, 16:26
Call for proposalsSep 4, 16:26 – Sep 9, 00:00Pay attention!
00:00 - means the beginning of the day, not its end
-
ID: UA-2026-09-04-012345-a
To save and monitor interesting procurements you need to sign upRequest for ProposalСкарифікатор (НК 024:2023: 61579-Скарифікатор неавтоматичний одноразового використання; НК 031:2024: V010402 – Скарифікатори без системи захисту, одноразові)
AnnouncedSep 4, 16:19
Call for proposalsSep 4, 16:19 – Sep 9, 00:00Pay attention!
00:00 - means the beginning of the day, not its end
-
ID: UA-2026-09-04-012293-a
To save and monitor interesting procurements you need to sign upRequest for ProposalСечоприймачі (05167, 05062/5062, 21804) (код НК 024:2023: 58921 - Сечоприймач зі зливним краном без кріплення до пацієнта стерильний, 58923 - Сечоприймач ножний переносний зі зливним краном стерильний; НК 031:2024: А100103 - Однокомпонентні сечоприймачі після уростомії), Засоби догляду за стомою
(1907, 12050, 2650) (код НК 024:2023: 46207 - Перистомна/ навколоранева пов'язка; НК 031:2024: A108002 – Захисні креми/гелі для перистомної шкіри ), Калоприймач (10366, 11035, 13181, 13985, 14282, 15030, 15580, 1682, 1692, 17450, 17500, 17501, 1758) (код НК 024:2023: 31075 - Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу однокомпонентний, 31076 - Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу багатокомпонентний, 31067 - Калоприймач для колостоми закритий багатокомпонентний; НК 031:2024: А100101- Однокомпонентні калоприймачі після колостомії, А100202 - Калоприймачі для двохкомпонентних систем), 33140000-3 - Медичні матеріали за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника Call for proposalsSep 4, 16:15 – Sep 9, 00:00Pay attention!
00:00 - means the beginning of the day, not its end
-
ID: UA-2026-09-04-011950-a
To save and monitor interesting procurements you need to sign upRequest for ProposalБинт гіпсовий, 20,0см x 2,7м, поверхнева щільність не менше 400 г/м²; Пластир фіксуючий, 8см х 6 см, Гіпоалергенний, Спанлейс, нетканна основа, стерильний, не бактерицидний, з абсорбуючою подушкою, повязка (ДК 021:2015 33140000-3 Медичні матеріали)
AnnouncedSep 4, 15:59
Call for proposalsSep 4, 15:59 – Sep 9, 09:00 -
ID: UA-2026-09-04-011832-a
To save and monitor interesting procurements you need to sign upRequest for ProposalУропрезервативи
Name:Яна ТомчукE-mail: [email protected] Phone: +380563784949, +380985779375 Web site: EDRPOU:37899694AnnouncedSep 4, 15:55
Call for proposalsSep 4, 15:55 – Sep 9, 15:51 -
ID: UA-2026-09-04-011762-a
To save and monitor interesting procurements you need to sign upRequest for ProposalДК 021:2015 - 33140000-3 Медичні матеріали: Шприц високого тиску: для ангіографії, стерильний, одноразовий, об'єм: 200, з колбою, з з'єднувальною трубкою, з J-подібною трубкою швидкого наповнення (НК 024:2023: 15286 - Ангіографічний шприц)
AnnouncedSep 4, 15:51
Call for proposalsSep 4, 15:51 – Sep 9, 08:00 -
ID: UA-2026-09-04-011710-a
To save and monitor interesting procurements you need to sign upRequest for ProposalПластир 8см x 6см фіксуючий, Бинт марлевий (100% бавовна) нестерильний, 7м х 14см, білизна 70%, тип 20, Бинт гіпсовий, 10,0см x 2,7м, поверхнева щільність не менше 400 г/м², Бинт гіпсовий, 15,0см x 2,7м, поверхнева щільність не менше 400 г/м², Бинт гіпсовий, 20,0см x 2,7м, поверхнева щільність не
менше 400 г/м², Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліглактін 910 плюс, Плетена, 1(4,0), довжина нитки, 0,9, м, розсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, довжина голки, 40, мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий, Нитки хірургічні стерильні з голкою: Поліглактін 910, Плетена, USP(EP): 4/0(1,5), Довжина нитки: 0.45-0.6 м, розсмоктується, з покриттям, 3/8 кола, Довжина голки: 19-21 мм, Ріжуча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Колір нитки: Незабарвлена AnnouncedSep 4, 15:49
Call for proposalsSep 4, 15:49 – Sep 9, 00:00Pay attention!
00:00 - means the beginning of the day, not its end