The official participant of public procurement system Prozorro
Public procurements
-
ID: UA-2026-09-06-000272-a
To save and monitor interesting procurements you need to sign upRequest for ProposalМорозильна скриня 500 л
AnnouncedSep 6, 14:56
Call for proposalsSep 6, 14:56 – Sep 9, 10:00 -
ID: UA-2026-09-06-000267-a
To save and monitor interesting procurements you need to sign upRequest for ProposalХолодильна шафа 1400 л
AnnouncedSep 6, 14:45
Call for proposalsSep 6, 14:45 – Sep 9, 10:00 -
ID: UA-2026-09-06-000259-a
To save and monitor interesting procurements you need to sign upRequest for ProposalХолодильна шафа 500 л
AnnouncedSep 6, 14:37
Call for proposalsSep 6, 14:37 – Sep 9, 10:00 -
ID: UA-2026-09-06-000146-a
To save and monitor interesting procurements you need to sign upsimplified procurementофісне крісло
AnnouncedSep 6, 12:10
Call for proposalsSep 10, 23:00 – Sep 15, 10:00 -
ID: UA-2026-09-06-000132-a
To save and monitor interesting procurements you need to sign upsimplified procurementСтілець Ізо А-1 чорний
AnnouncedSep 6, 11:55
Call for proposalsSep 10, 23:00 – Sep 15, 10:00 -
ID: UA-2026-09-06-000112-a
To save and monitor interesting procurements you need to sign upsimplified procurementСтіл Турін розбірний (1187х600х150)
AnnouncedSep 6, 11:29
Call for proposalsSep 10, 23:00 – Sep 15, 10:00 -
ID: UA-2026-09-06-000101-a
To save and monitor interesting procurements you need to sign upsimplified procurementЛіжко армійське 2-х ярусне типу "А", виконання відповідно до ТС МОУ.32406-001:2024(02)
AnnouncedSep 6, 11:15
Call for proposalsSep 10, 23:00 – Sep 15, 10:00 -
ID: UA-2026-09-06-000071-a
To save and monitor interesting procurements you need to sign upsimplified procurementНапівпричіп-контейнеровоз NS 3 P/40
AnnouncedSep 6, 10:34
Call for proposalsSep 10, 23:00 – Sep 15, 10:00Expected valueUAH7,382,240.00
including VATClarification period3 days 18 hours 49 minutes
-
ID: UA-2026-09-06-000054-a
To save and monitor interesting procurements you need to sign upsimplified procurementМодуль СПРУТ 3 (о), Модуль СПРУТ 6 (о), Модуль СПРУТ 12 (о), Модуль СПРУТ 15 (о)
AnnouncedSep 6, 10:08
Call for proposalsSep 10, 23:00 – Sep 15, 10:00 -
ID: UA-2026-09-05-000614-a
To save and monitor interesting procurements you need to sign upopen bidding with featuresВироби медичного призначення для проведення офтальмологічних втручань: Система введення канюлі троакару з клапаном, 25 калібру, 4 мм або еквівалент; Система введення канюлі троакару з клапаном, 23 калібру, 4 мм або еквівалент; Ретрактори для райдужної оболонки; Ніж для парацентеза, 45 градусів, або
еквівалент; 1.8 мм (mm) Преміальний вакуумний факоемульсифікаційний комплект із голкою MICS або еквівалент; Stellaris PC TSV 25ga Комплект для комбінованої вітректомії з клапанами, AFI та широким місцевим світильником або еквівалент; Stellaris PC TSV 23ga Комплект для комбінованої вітректомії з клапанами, AFI та широким місцевим світильником або еквівалент; Комплект 25G TWEDGE VITPACK SH що складається з: касета EASYSYS для високого вакууму; чохли для R-EVOLUTION /R-EVO SMART; комплект інфузійний для контрольованої іригації; комплект 25G VITRECTOMY KIT SC 2W FES або еквівалент; Канюля для віскоеластика, або еквівалент; Газ для використання в офтальмології (C2F6 гексафторетан); Газ для використання в офтальмології (C3F8 октафторпропан) (ДК 021:2015: 33160000-9 «Устаткування для операційних блоків») AnnouncedSep 5, 19:37
Call for proposalsSep 5, 19:37 – Sep 21, 09:00 -
ID: UA-2026-09-05-000506-a
To save and monitor interesting procurements you need to sign upsimplified procurementСтяжка BAUWER STEP по об’єкту: “…”. Коригування
AnnouncedSep 5, 16:48
Call for proposalsSep 10, 09:00 – Sep 15, 09:00 -
ID: UA-2026-09-05-000421-a
To save and monitor interesting procurements you need to sign upRequest for ProposalУнітази
AnnouncedSep 5, 14:21
Call for proposalsSep 5, 14:21 – Sep 9, 15:00 -
ID: UA-2026-09-05-000418-a
To save and monitor interesting procurements you need to sign upRequest for ProposalЗмішувачі та дозатори води
AnnouncedSep 5, 14:19
Call for proposalsSep 5, 14:19 – Sep 9, 16:00 -
ID: UA-2026-09-05-000417-a
To save and monitor interesting procurements you need to sign upRequest for ProposalДушові піддони
AnnouncedSep 5, 14:18
Call for proposalsSep 5, 14:18 – Sep 9, 14:00 -
ID: UA-2026-09-05-000227-a
To save and monitor interesting procurements you need to sign upsimplified procurement3D принтер Bambu Lab H2S AMS Combo або еквівалент
AnnouncedSep 5, 11:26
Call for proposalsSep 10, 15:00 – Sep 15, 06:00 -
ID: UA-2026-09-05-000161-a
To save and monitor interesting procurements you need to sign upRequest for ProposalБрикети паливні типу RUF деревина листяних порід, група 1, ДСТУ 8358
AnnouncedSep 5, 10:24
Call for proposalsSep 5, 10:24 – Sep 9, 10:22 -
ID: UA-2026-09-05-000078-a
To save and monitor interesting procurements you need to sign upRequest for ProposalОливи моторні
AnnouncedSep 5, 09:05
Call for proposalsSep 5, 09:05 – Sep 9, 09:00 -
ID: UA-2026-09-05-000074-a
To save and monitor interesting procurements you need to sign upRequest for ProposalРідини для очищення вихлопних газів дизельних автомобілей з системою SCR
AnnouncedSep 5, 08:55
Call for proposalsSep 5, 08:55 – Sep 9, 09:00 -
ID: UA-2026-09-04-014242-a
To save and monitor interesting procurements you need to sign upopen bidding with featuresСистеми безперебійного живлення ДК 021:2015 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок (31154000-0 Джерела безперебійного живлення)
AnnouncedSep 4, 23:49
Call for proposalsSep 4, 23:49 – Sep 20, 00:00Pay attention!
00:00 - means the beginning of the day, not its end
-
ID: UA-2026-09-04-013915-a
To save and monitor interesting procurements you need to sign upopen bidding with features33690000-3 Лікарські засоби різні, Лабораторні реактиви, НК 024:2023 код 52532 - Анти-A групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro ), антитіла (НК 031:2024 код W0103030199 - АНАЛІЗИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ГРУПИ КРОВІ – ІНШЕ); НК 024:2023 код 52538 - Анти-B групове типування еритроцитів IVD
(діагностика in vitro ), антитіла (НК 031:2024 код W0103030202 - ФЕНОТИПИ РЕЗУС-ФАКТОРІВ); НК 024:2023 код 46442 - Анти-АВ групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro ), антитіла (НК 031:2024 код W0103030199 - АНАЛІЗИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ГРУПИ КРОВІ – ІНШЕ); НК 024:2023 код 52647 - Анти-Rh(D) групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro ), антитіла (НК 031:2024 код W0103030201 - РЕЗУС D); НК 024:2023 код 52688 - Групові еритроцитарні варіабельні Rh(D) категорії VI IVD (діагностика in vitro ), антитіла, реакція аглютинації (НК 031:2024 код W0103030201 - РЕЗУС D); НК 024:2023 код 48319 - Вірус гепатиту B, поверхневий антиген IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА) (НК 031:2024 код W0105020201 - ПОВЕРХНЕВИЙ АНТИГЕН ВІРУСУ ГЕПАТИТУ В); НК 024:2023 код 48365 - Вірус гепатиту C, загальні антитіла IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА) (НК 031:2024 код W0105020303 - АНТИТІЛА ДО ВІРУСУ ГЕПАТИТУ С (ЗАГАЛЬНІ)); НК 024:2023 код 51804 - Treponema pallidum, антитіла класу імуноглобулін G (IgG) IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА) (НК 031:2024 код W0105010302 - АНАЛІЗИ НА ВИЯВЛЕННЯ АНТИТІЛ ДО СИФІЛІСУ, ЗАГАЛЬНІ); НК 024:2023 код 50288 - Коронавірус (SARS-CoV), антитіла класу імуноглобулін G (IgG) IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА) (НК 031:2024 код W0105040519 - КОРОНАВІРУС – NA РЕАКТИВИ); НК 024:2023 код 50293 - Коронавірус (SARS-CoV), антитіла класу імуноглобулін M (IgM) IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА) (НК 031:2024 код W0105040519 - КОРОНАВІРУС – NA РЕАКТИВИ); НК 024:2023 код 50564 - Бореліоз, антитіла класу імуноглобулін M (IgM) IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА) (НК 031:2024 код W0105010604 - АНТИТІЛА IGМ ДО ЗБУДНИКА ХВОРОБИ ЛАЙМА); НК 024:2023 код 50560 - Бореліоз, антитіла класу імуноглобулін G (IgG) IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА) (НК 031:2024 код W0105010603 - АНТИТІЛА IGG ДО ЗБУДНИКА ХВОРОБИ ЛАЙМА); НК 024:2023 код 50745 - Бактерія Chlamydia pneumoniae, загальні антитіла IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА) (НК 031:2024 код W0105010108 - ЗАГАЛЬНИЙ АНАЛІЗ НА АНТИТІЛА ДО CHLAMYDIA TRACHOMATIS); НК 024:2023 код 52440 - Токсоплазма, антитіла класу імуноглобулін M (IgM) IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА) (НК 031:2024 код W0105050103 - АНТИТІЛА IGМ ДО ТОКСОПЛАЗМИ); НК 024:2023 код 52436 - Токсоплазма, антитіла класу імуноглобулін G (IgG) IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА) (НК 031:2024 код W0105050102 - АНТИТІЛА IGG ДО ТОКСОПЛАЗМИ); НК 024:2023 код 49546 - Вірус простого герпесу 1 і 2 (HSV1 і 2), імуноглобулін М (IgM), антитіла IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА) (НК 031:2024 код W0105040304 - АНТИТІЛА IGM ДО ВІРУСУ ПРОСТОГО ГЕРПЕСУ (HSV) 1+2); НК 024:2023 код 49541 - Вірус простого герпесу 1 і 2 (HSV1 і 2), імуноглобулін G (IgG), антитіла IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА) (НК 031:2024 код W0105040303 - АНТИТІЛА IGG ДО ВІРУСУ ПРОСТОГО ГЕРПЕСУ (HSV) 1+2); НК 024:2023 код 49723 - Cytomegalovirus (CMV), імуноглобулін M (IgM), антитіла IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА) (НК 031:2024 код W0105040204 - АНТИТІЛА IGM ДО ЦМВ); НК 024:2023 код 49712 - Cytomegalovirus (CMV), імуноглобулін G (IgG), антитіла IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА) (НК 031:2024 код W0105040203 - АНТИТІЛА IGG ДО ЦМВ); НК 024:2023 код 49662 - Вірус Epstein-Barr (EBV) VCА, імуноглобулін M (IgM), антитіла IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА) (НК 031:2024 код W010504040104 - ВІРУС ЕПШТЕЙНА-БАРР, КАПСИДНИЙ БІЛОК, IGM); НК 024:2023 код 49657 - Вірус Epstein-Barr (EBV) VCA, імуноглобулін G (IgG), антитіла IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА) (НК 031:2024 код W010504040106 - ВІРУС ЕПШТЕЙНА-БАРР, АНТИТІЛА IGG ДО ЯДЕРНОГО АНТИГЕНА); НК 024:2023 код 50268 - Вірус краснухи, антитіла класу імуноглобулін M (IgM) IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА) (НК 031:2024 код W0105040103 - АНТИТІЛА IGМ ДО ВІРУСУ КРАСНУХИ); НК 024:2023 код 50265 - Вірус краснухи, антитіла класу імуноглобулін G (IgG) IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА) (НК 031:2024 код W0105040102 - АНТИТІЛА IGG ДО ВІРУСУ КРАСНУХИ); НК 024:2023 код 52210 - Ехінокок звичайний, антитіла класу імуноглобулін G (IgG) IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА) (НК 031:2024 код W0105050204 - ЕХІНОКОКИ); НК 024:2023 код 52133 - Аскарида людська, антитіла класу імуноглобулін G (IgG) IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА) (НК 031:2024 код W0105050299 - ПАРАЗИТОЛОГІЯ – ІНШЕ); НК 024:2023 код 63005 - Opisthorchis species, імуноглобулін G (IgG), антитіла IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФA) (НК 031:2024 код W0105050299 - ПАРАЗИТОЛОГІЯ – ІНШЕ); НК 024:2023 код 52459 - Трихінела спіральна, антитіла класу імуноглобулін G (IgG) IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА) (НК 031:2024 код W0105050299 - ПАРАЗИТОЛОГІЯ – ІНШЕ); НК 024:2023 код 52247 - Лямблія кишкова, антигени IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА) (НК 031:2024 код W0105050208 - ЛЯМБЛІЯ КИШКОВА); НК 024:2023 код 52459 - Трихінела спіральна, антитіла класу імуноглобулін G (IgG) IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА) (НК 031:2024 код W0105050299 - ПАРАЗИТОЛОГІЯ – ІНШЕ); НК 024:2023 код 52543 - Панель еритроцитів для ідентифікування антитіл IVD (діагностика in vitro ), набір, реакція аглютинації (НК 031:2024 код W0103030101 - КЛІТИНИ ДЛЯ АНАЛІЗУ ГРУПИ КРОВІ); НК 024:2023 код 59748 - Численні екстрагувальні ядерні антигени, скринінг аутоантитіл IVD (діагностика in vitro ), набір, імунохемілюмінесцентний аналіз (НК 031:2024 код W02050103 - СИСТЕМИ ДЛЯ БЛОТИНГУ); НК 024:2023 код 47428 - Нейтрофільний желатиназа-асоційований ліпокалін IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноблот (НК 031:2024 код W02050103 - СИСТЕМИ ДЛЯ БЛОТИНГУ); НК 024:2023 код 62318 - НМДА-рецептор, антитіла IVD (діагностика in vitro ), набір, імунофлуоресцентний аналіз (НК 031:2024 код W0105070505 - МЕНІНГІТ / ЕНЦЕФАЛІТ – МУЛЬТИПЛЕКСНІ NA РЕАКТИВИ); НК 024:2023 код 50566 - Бореліоз, антитіла класу імуноглобулін M (IgM) IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал (НК 031:2024 код W02050103 - СИСТЕМИ ДЛЯ БЛОТИНГУ); НК 024:2023 код 50562 - Бореліоз, антитіла класу імуноглобулін G (IgG) IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал (НК 031:2024 код W02050103 - СИСТЕМИ ДЛЯ БЛОТИНГУ); НК 024:2023 код 33914 - Альфа-1-кислотний глікопротеїн (орозомукоїд) IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал (НК 031:2024 код W0102109022 - АНТИТІЛА ДО АЦЕТИЛХОЛІНОВОГО РЕЦЕПТОРА); НК 024:2023 код 54836 - Численні антитіла, пов'язані з міозитом, IVD (діагностика in vitro ), набір, мультиплексний аналіз (НК 031:2024 код W02050103 - СИСТЕМИ ДЛЯ БЛОТИНГУ); НК 024:2023 код 59748 - Численні екстрагувальні ядерні антигени, скринінг аутоантитіл IVD (діагностика in vitro ), набір, імунохемілюмінесцентний аналіз (НК 031:2024 код W02050103 - СИСТЕМИ ДЛЯ БЛОТИНГУ); НК 024:2023 код 62374 - Mi-2, антитіла IVD (діагностика in vitro ), набір, імунофлюоресцентний аналіз (НК 031:2024 код W0102080799 - ТЛМ АУТОІМУННИХ ЗАХВОРЮВАНЬ – ІНШЕ); НК 024:2023 код 62374 - Mi-2, антитіла IVD (діагностика in vitro ), набір, імунофлюоресцентний аналіз (НК 031:2024 код W0102080799 - ТЛМ АУТОІМУННИХ ЗАХВОРЮВАНЬ – ІНШЕ); НК 024:2023 код 62318 - НМДА-рецептор, антитіла IVD (діагностика in vitro ), набір, імунофлуоресцентний аналіз (НК 031:2024 код W02050103 - СИСТЕМИ ДЛЯ БЛОТИНГУ); НК 024:2023 код 54944 - Гангліозид GQ1, антитіла (anti-GQ1) IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал (НК 031:2024 код W02050103 - СИСТЕМИ ДЛЯ БЛОТИНГУ); НК 024:2023 код 41284 - Гангліозид GM1 антитіло (анти-GM1) IVD (діагностика in vitro ), контроль (НК 031:2024 код W02050103 - СИСТЕМИ ДЛЯ БЛОТИНГУ); НК 024:2023 код 57244 - Гранулоцити IVD (діагностика in vitro ), набір, імуногістохімічна реакція з ферментною позначкою (НК 031:2024 код W0102080799 - ТЛМ АУТОІМУННИХ ЗАХВОРЮВАНЬ – ІНШЕ); НК 024:2023 код 57457 - Мієлопероксидаза лейкоцитів IVD (діагностика in vitro ), антитіла (НК 031:2024 код W02050103 - СИСТЕМИ ДЛЯ БЛОТИНГУ); НК 024:2023 код 36085 - Оптохін/етилгідрокупреїн диференціювальний диск IVD (діагностика in vitro ) (НК 031:2024 код W0104080503 - ТЕСТУВАННЯ АНТИМІКРОБНОЇ ЧУТЛИВОСТІ (AST) В РУЧНОМУ РЕЖИМІ – СМУЖКИ / КАСЕТИ / ГАЛЕРЕЇ); НК 024:2023 код 42426 - Доріпенем, мінімальна інгібувальна концентрація, IVD (діагностика in vitro ) (НК 031:2024 код W0104080503 - ТЕСТУВАННЯ АНТИМІКРОБНОЇ ЧУТЛИВОСТІ (AST) В РУЧНОМУ РЕЖИМІ – СМУЖКИ / КАСЕТИ / ГАЛЕРЕЇ); НК 024:2023 код 37722 - Диск IVD (діагностика in vitro) для випробування на чутливість до азтреонаму (НК 031:2024 код W0104080503 - ТЕСТУВАННЯ АНТИМІКРОБНОЇ ЧУТЛИВОСТІ (AST) В РУЧНОМУ РЕЖИМІ – СМУЖКИ / КАСЕТИ / ГАЛЕРЕЇ); НК 024:2023 код 45445 - Амікацинові диски для тестування на чутливість, IVD (діагностика in vitro ) (НК 031:2024 код W0104080503 - ТЕСТУВАННЯ АНТИМІКРОБНОЇ ЧУТЛИВОСТІ (AST) В РУЧНОМУ РЕЖИМІ – СМУЖКИ / КАСЕТИ / ГАЛЕРЕЇ); НК 024:2023 код 46156 - Амоксицилін/клавуланова кислота, диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro ) (НК 031:2024 код W0104080503 - ТЕСТУВАННЯ АНТИМІКРОБНОЇ ЧУТЛИВОСТІ (AST) В РУЧНОМУ РЕЖИМІ – СМУЖКИ / КАСЕТИ / ГАЛЕРЕЇ); НК 024:2023 код 46191 - Ампіцилінові диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro ) (НК 031:2024 код W0104080503 - ТЕСТУВАННЯ АНТИМІКРОБНОЇ ЧУТЛИВОСТІ (AST) В РУЧНОМУ РЕЖИМІ – СМУЖКИ / КАСЕТИ / ГАЛЕРЕЇ); НК 024:2023 код 46191 - Ампіцилінові диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro ) (НК 031:2024 код W0104080503 - ТЕСТУВАННЯ АНТИМІКРОБНОЇ ЧУТЛИВОСТІ (AST) В РУЧНОМУ РЕЖИМІ – СМУЖКИ / КАСЕТИ / ГАЛЕРЕЇ); НК 024:2023 код 59172 - Пеніцилін G, диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro ) (НК 031:2024 код W0104080503 - ТЕСТУВАННЯ АНТИМІКРОБНОЇ ЧУТЛИВОСТІ (AST) В РУЧНОМУ РЕЖИМІ – СМУЖКИ / КАСЕТИ / ГАЛЕРЕЇ); НК 024:2023 код 59213 - Ванкоміцин, диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro ) (НК 031:2024 код W0104080503 - ТЕСТУВАННЯ АНТИМІКРОБНОЇ ЧУТЛИВОСТІ (AST) В РУЧНОМУ РЕЖИМІ – СМУЖКИ / КАСЕТИ / ГАЛЕРЕЇ); НК 024:2023 код 45529 - Гентаміцинові диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro ) (НК 031:2024 код W0104080503 - ТЕСТУВАННЯ АНТИМІКРОБНОЇ ЧУТЛИВОСТІ (AST) В РУЧНОМУ РЕЖИМІ – СМУЖКИ / КАСЕТИ / ГАЛЕРЕЇ); НК 024:2023 код 41910 - Диск IVD (діагностика in vitro ) дискретизації сприйнятливості до еритроміцину (НК 031:2024 код W0104080503 - ТЕСТУВАННЯ АНТИМІКРОБНОЇ ЧУТЛИВОСТІ (AST) В РУЧНОМУ РЕЖИМІ – СМУЖКИ / КАСЕТИ / ГАЛЕРЕЇ); НК 024:2023 код 45390 - Диск кліндаміцину для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro ) (НК 031:2024 код W0104080503 - ТЕСТУВАННЯ АНТИМІКРОБНОЇ ЧУТЛИВОСТІ (AST) В РУЧНОМУ РЕЖИМІ – СМУЖКИ / КАСЕТИ / ГАЛЕРЕЇ); НК 024:2023 код 59139 - Левофлоксацин, диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro ) (НК 031:2024 код W0104080503 - ТЕСТУВАННЯ АНТИМІКРОБНОЇ ЧУТЛИВОСТІ (AST) В РУЧНОМУ РЕЖИМІ – СМУЖКИ / КАСЕТИ / ГАЛЕРЕЇ); НК 024:2023 код 59143 - Лінезолід, диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro ) (НК 031:2024 код W0104080503 - ТЕСТУВАННЯ АНТИМІКРОБНОЇ ЧУТЛИВОСТІ (AST) В РУЧНОМУ РЕЖИМІ – СМУЖКИ / КАСЕТИ / ГАЛЕРЕЇ); НК 024:2023 код 59147 - Меропенем, диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro ) (НК 031:2024 код W0104080503 - ТЕСТУВАННЯ АНТИМІКРОБНОЇ ЧУТЛИВОСТІ (AST) В РУЧНОМУ РЕЖИМІ – СМУЖКИ / КАСЕТИ / ГАЛЕРЕЇ); НК 024:2023 код 59159 - Нітрофурантоїн, диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro ) (НК 031:2024 код W0104080503 - ТЕСТУВАННЯ АНТИМІКРОБНОЇ ЧУТЛИВОСТІ (AST) В РУЧНОМУ РЕЖИМІ – СМУЖКИ / КАСЕТИ / ГАЛЕРЕЇ); НК 024:2023 код 59162 - Норфлоксацин, диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro ) (НК 031:2024 код W0104080503 - ТЕСТУВАННЯ АНТИМІКРОБНОЇ ЧУТЛИВОСТІ (AST) В РУЧНОМУ РЕЖИМІ – СМУЖКИ / КАСЕТИ / ГАЛЕРЕЇ); НК 024:2023 код 59177 - Піперацилін/тазобактам, диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro ) (НК 031:2024 код W0104080503 - ТЕСТУВАННЯ АНТИМІКРОБНОЇ ЧУТЛИВОСТІ (AST) В РУЧНОМУ РЕЖИМІ – СМУЖКИ / КАСЕТИ / ГАЛЕРЕЇ); НК 024:2023 код 59204 - Тетрациклін, диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro ) (НК 031:2024 код W0104080503 - ТЕСТУВАННЯ АНТИМІКРОБНОЇ ЧУТЛИВОСТІ (AST) В РУЧНОМУ РЕЖИМІ – СМУЖКИ / КАСЕТИ / ГАЛЕРЕЇ); НК 024:2023 код 59201 - Тейкопланін, диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro ) (НК 031:2024 код W0104080503 - ТЕСТУВАННЯ АНТИМІКРОБНОЇ ЧУТЛИВОСТІ (AST) В РУЧНОМУ РЕЖИМІ – СМУЖКИ / КАСЕТИ / ГАЛЕРЕЇ); НК 024:2023 код 59199 - Сульфаметоксазол/ триметоприм, диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro ) (НК 031:2024 код W0104080503 - ТЕСТУВАННЯ АНТИМІКРОБНОЇ ЧУТЛИВОСТІ (AST) В РУЧНОМУ РЕЖИМІ – СМУЖКИ / КАСЕТИ / ГАЛЕРЕЇ); НК 024:2023 код 37573 - Цефепім мінімальна інгібувальна концентрація IVD (діагностика in vitro ) (НК 031:2024 код W010408 AnnouncedSep 4, 21:10
Call for proposalsSep 4, 21:10 – Sep 21, 00:00Pay attention!
00:00 - means the beginning of the day, not its end