Технічне обслуговування та ремонт офісної техніки
Items list
| Name | Quantity | Delivery period | Place of delivery |
|---|---|---|---|
|
Name: Технічне обслуговування та ремонт офісної техніки - джерело безперебійного живлення
Code DK 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
|
Quantity: 6 посл. |
Delivery period: Jul 25, 2018, 00:00 – Dec 31, 2018, 00:00 |
Place of delivery: Україна, 22100, Вінницька обл., Козятин, Винниченка,56 |
|
Name: Технічне обслуговування та ремонт офісної техніки - системний блок
Code DK 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
|
Quantity: 12 посл. |
Delivery period: Jul 25, 2018, 00:00 – Dec 31, 2018, 00:00 |
Place of delivery: Україна, 22100, Вінницька обл., Козятин, Винниченка,56 |
|
Name: Технічне обслуговування та ремонт офісної техніки - принтери та сканери
Code DK 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
|
Quantity: 8 посл. |
Delivery period: Jul 25, 2018, 00:00 – Dec 31, 2018, 00:00 |
Place of delivery: Україна, 22100, Вінницька обл., Козятин, Винниченка,56 |
|
Name: Технічне обслуговування та ремонт офісної техніки - монітори
Code DK 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
|
Quantity: 5 посл. |
Delivery period: Jul 25, 2018, 00:00 – Dec 31, 2018, 00:00 |
Place of delivery: Україна, 22100, Вінницька обл., Козятин, Винниченка,56 |
|
Name: Технічне обслуговування та ремонт офісної техніки - мережеве обладнання
Code DK 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
|
Quantity: 2 посл. |
Delivery period: Jul 25, 2018, 00:00 – Dec 31, 2018, 00:00 |
Place of delivery: Україна, 22100, Вінницька обл., Козятин, Винниченка,56 |
Procurement documents
| Document name | Document type | Date of publishing |
| Signed contract | Jul 24, 2018, 16:41 |