Розсада квітів
Items list
| Name | Quantity | Delivery period | Place of delivery |
|---|---|---|---|
|
Name: Розсада квітів петунія не квітуча
Code DK 021:2015:
03450000-9 Розсадницька продукція
|
Quantity: 129 штуки |
Delivery period: Dec 31, 2023, 00:00 |
Place of delivery: Україна, 23600, Вінницька область, м.Тульчин, вул.М.Леонтовича,65 |
|
Name: Розсада квітів петунія квітуча
Code DK 021:2015:
03450000-9 Розсадницька продукція
|
Quantity: 158 штуки |
Delivery period: Dec 31, 2023, 00:00 |
Place of delivery: Україна, 23600, Вінницька область, м.Тульчин, вул.М.Леонтовича,65 |
|
Name: Розсада чорнобривців
Code DK 021:2015:
03450000-9 Розсадницька продукція
|
Quantity: 97 штуки |
Delivery period: Dec 31, 2023, 00:00 |
Place of delivery: Україна, 23600, Вінницька область, м.Тульчин, вул.М.Леонтовича,65 |
|
Name: Розсада квітів лев'ячий зов
Code DK 021:2015:
03450000-9 Розсадницька продукція
|
Quantity: 110 штуки |
Delivery period: Dec 31, 2023, 00:00 |
Place of delivery: Україна, 23600, Вінницька область, м.Тульчин, вул.М.Леонтовича,65 |
|
Name: Розсада квітів арегатум
Code DK 021:2015:
03450000-9 Розсадницька продукція
|
Quantity: 200 штуки |
Delivery period: Dec 31, 2023, 00:00 |
Place of delivery: Україна, 23600, Вінницька область, м.Тульчин, вул.М.Леонтовича,65 |
|
Name: Розсада квітів пеларгонія
Code DK 021:2015:
03450000-9 Розсадницька продукція
|
Quantity: 3 штуки |
Delivery period: Dec 31, 2023, 00:00 |
Place of delivery: Україна, 23600, Вінницька область, м.Тульчин, вул.М.Леонтовича,65 |
|
Name: Розсада квітів гейхера
Code DK 021:2015:
03450000-9 Розсадницька продукція
|
Quantity: 231 штуки |
Delivery period: Dec 31, 2023, 00:00 |
Place of delivery: Україна, 23600, Вінницька область, м.Тульчин, вул.М.Леонтовича,65 |
Procurement documents
| Document name | Document type | Date of publishing |
| Electronic signature | Jul 1, 2023, 00:05 |