Аукціон з продажу рухомого майна ТОВ "Колос-Агро Трейд" (69095, м. Запоріжжя, вул. Олександрівська, 114; код ЄДРПОУ 34072607

Арбітражний керуючий Сєдова Наталя Іванівна (свідоцтво Міністерства юстиції України, 496 від 09.04.2013 р), що діє на підставі Постанови господарського суду Запорізької області від 22.10.2020, ліквідатор у справі № 908/1764/20 повідомляє, про проведення повторного аукціону з реалізації майна ТОВ «Колос –Агро Трейд» ( 69095, м. Запоріжжя., вул. Олександрівська,114; код ЄДРПОУ 34072607) а саме: Легковий транспортний засіб: Марка: CHEVROLET NIVA Індентифікаційний номер (VIN) зав. X9L212300G0607814 Держномер: ВМ0600ВІ Колір: чорний; Рік виписку: 2016 Тип: легковий універсал-В; Об’єм двигуна: 1690 Тип палива: бензин Пробіг: 149876 Свідоцтво про реєстрацію: СХМ№454467 Комплектація: не відома Потреба у ремонті: авто потребує поточного ремонту, салон авто знаходиться не в задовільному стані. Місце знаходження майна: Сумська обл. м. Конотоп, вул. Батуринська, 42 1. Перереєстрація транспортного засобу, здійснюється за рахунок переможця аукціону. Вид аукціону: перший повторний аукціон, проводиться з можливістю зниження початкової вартості майна. Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: додаткову інформацію можна отримати у арбітражного керуючого - ліквідатора в робочі дні з 10-00 по 17-00 години за тел. 095 830 75 69 , або електронною поштою: [email protected]. Порядок та умови отримання майна переможцем аукціону: Придбане на аукціоні майно передається покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни, про що складається акт про придбання майна на аукціоні, який підписується продавцем та покупцем не пізніше трьох робочих днів після повної сплати переможцем запропонованої ним ціни; Можливість надання переможцю аукціону податкової накладної: податкова накладна не надається. Порядок ознайомлення з майном за адресою Сумська обл. м. Конотоп, вул. Батуринська, 42 1, з попереднім погодженням з ліквідатором. Розмір винагороди оператора: відповідно до Постанови КМУ №865 від 02.10.2019 року; Гарантійний внесок вноситься на рахунки операторів електронних майданчиків, реквізити яких знаходяться за посиланням https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2. Попередній аукціон проводився за посиланням: https://auction.org.ua/public/view/UA-PS-2021-09-13-000053-3. Порядок оформлення участі в аукціоні: порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865 та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro. Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «Прозорро. Продажі» № 39 від 18.10.2019р.

Початкова ціна

110 274,40 грн

без ПДВ
Відмінений
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 5 жовт. 2021 17:46

до 18 жовт. 2021 16:15

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
5 жовт. 2021 17:46 – 18 жовт. 2021 16:15
Початок аукціону:
18 жовт. 2021 09:30
Період редагування:
5 жовт. 2021 17:46 – 11 жовт. 2021 16:15
Період уточнень:
5 жовт. 2021 17:46 – 17 жовт. 2021 20:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
UA-PS-2021-10-05-000064-3
Реєстраційний внесок:
0,00 грн
Гарантійний внесок:
11 027,44 грн
Номер лоту:
3
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Початкова ціна:
110 274,40 грн без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
0,00 грн з ПДВ
Кількість кроків:
50

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Причина відміни аукціону

Причина:
У зв’язку в’яленою технічною помилкою в оголошені, аукціону, оприлюдненого 05.10.2021 майна ТОВ «Колос-Агро Трейд » необхідно касувати .
Назва документу Тип документу Дата публікації
Причини скасування 13 жовт. 2021 10:55
Причини скасування 13 жовт. 2021 10:55

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Легковий транспортний засіб: Марка: CHEVROLET NIVA Індентифікаційний номер (VIN) зав. X9L212300G0607814 Держномер: ВМ0600ВІ Колір: чорний; Рік виписку: 2016 Тип: легковий універсал-В; Об’єм двигуна: 1690 Тип палива: бензин Пробіг: 149876 Свідоцтво про реєстрацію: СХМ №454467 Комплектація: не відома Потреба у ремонті: авто потребує поточного ремонту, салон авто знаходиться не в задовільному стані. Місце знаходження майна: Сумська обл. м. Конотоп, вул. Батуринська, 42 1.

CPV: 34110000-1 Легкові автомобілі
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 69095, Запорізька область, м.Запоріжжя, вул. Олександрівська,114

Документи аукціону 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 5 жовт. 2021 17:46
Ілюстрація 5 жовт. 2021 17:46
Ілюстрація 5 жовт. 2021 17:46
Ілюстрація 5 жовт. 2021 17:46

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
2750919329
Адреса:
Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Гагаріна, 8, оф.69

Основний контакт

Ім'я:
Сєдова Н.І.
E-mail:
Телефон:
+380612120919

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Сєдова Наталя Іванівна

Вас може зацікавити

Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «СРЗ», код ЄДРПОУ 32183383, порушеній господарським судом Донецької області, справа №905/694/21.

Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «СРЗ», код ЄДРПОУ 32183383, порушеній господарським судом Донецької області, справа №905/694/21.
Ім'я:
Горьовий Володимир Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380980250145 ІПН/РНОКПП:
3301312793
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

109 467,00 грн без ПДВ

Дивитись

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ,рік випуску 2000 Автомобіль РАФ 22038 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 413-40КА ,рік випуску 1995 Автомобіль SKODA FELICIA COMBI легковий універсал, держ. реєстраційний номер 527-09КА ,рік випуску 2001 Автомобіль ЗИЛ 431410 платформа, держ. реєстраційний номер АА8217АК ,рік випуску 1988 Автомобіль FORD TRANSIT вантажопасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 04972КА, рік випуску 1993 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 11186КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21074 легковий седан, держ. реєстраційний номер 17207КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 28271КА, рік випуску 2000 Автомобіль ВАЗ-21110 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 29987КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 03575КА, рік випуску 1998 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон, держ. реєстраційний номер 32677КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 фургон ізотермічний-В, держ. реєстраційний номер 37768КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон-В, держ. реєстраційний номер 44629КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ-32213 пасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 239-19КА, рік випуску 2000

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ...
Ім'я:
Савчук Святослав
E-mail: [email protected] Телефон: +380675342501 ЄДРПОУ:
05415852
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

123 732,00 грн з ПДВ

Дивитись

Аукціон з продажу майна ТОВ "Полтавахліб-3" (ЄДРПОУ 38667449) у справі про банкрутство № 917/765/24 (Транспортний засіб Skoda Octavia, 2,0, Combi, 2003 року випуску, колір сірий, VIN TMBCE11U538711317)

Аукціон з продажу майна ТОВ "Полтавахліб-3" (ЄДРПОУ 38667449) у справі про банкрутство № 917/765/24 (Транспортний засіб Skoda Octavia, 2,0, Combi, 2003 року випуску, колір сірий, VIN TMBCE11U538711317)
Ім'я:
Саутенко Сергій Олегович
E-mail: [email protected] Телефон: 0675719932 ІПН/РНОКПП:
2737004757
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

59 760,98 грн без ПДВ

Дивитись