Нежитлове приміщення за адресою: вул. Павла Глазового, буд. 22-А, прим. 8, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область

Нежитлове приміщення загальною площею 115,0 кв. м, вбудоване в перший поверх нежитлової будівлі, за адресою: вул. Павла Глазового, буд. 22-А, прим. 8, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область

Початкова ціна

372 528,51 грн

без ПДВ
Прийняття заяв на участь
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 2 вер. 13:59

до 16 вер. 20:00

Аукціон

з 17 вер. 12:45

Кваліфікація
очікується
Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
2 вер. 13:59 – 16 вер. 20:00
Початок аукціону:
17 вер. 12:45
Дата публікації:
2 вер. 13:59
Період уточнень:
2 вер. 13:59 – 2 вер. 13:59
Період питань:
2 вер. 13:59 – 16 вер. 18:00
Період відповідей:
2 вер. 13:59 – 16 вер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
SPE001-UA-20260902-66431
Реєстраційний внесок:
1 729,40 грн
Гарантійний внесок:
74 505,70 грн
Об'єкт приватизації:
Інформаційне повідомлення:
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
372 528,51 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Мінімальний крок аукціону:
3 725,29 грн
Тип власності:
Комунальна
Наявність умов продажу:
Так
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Час і місце проведення огляду об’єкта: ознайомитись з об’єктом можна в робочі дні з 08-30 до 17-00 год., перерва з 12-30 до 13-00 год., за місцем його розташування, попередньо звернувшись до обслуговуючого комунального підприємства: «Парковка та реклама» Криворізької міської ради, контактна особа Єфимчук Дар’я – телефон: 0676212535. ЗВЕРТАЄМО УВАГУ! Відповідно до рішення міської ради від 29.07.2026 №4703 «Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2025 №4211 «Про затвердження переліків об'єктів комунальної власності Криворізької міської територіальної громади, що підлягають приватизації та за якими продовжується термін приватизації у 2026 році» і приватизацію об’єкта нерухомого майна за адресою: вул. Павла Глазового, буд. 22-А, прим. 8, м. Кривий Ріг»: у разі, якщо приватизація об’єкта шляхом продажу на електронному аукціоні (викуп) не відбудеться, припинити приватизацію об’єкта та відмінити електронні аукціони зі зниженням стартової ціни (на 50%) і за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій, про що видати відповідний наказ.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Нежитлове приміщення загальною площею 115,0 кв. м, вбудоване в перший поверх нежитлової будівлі, за адресою: вул. Павла Глазового, буд. 22-А, прим. 8, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область

Код CAV: 04232000-3 Адміністративна будівля, приміщення в адміністративній будівлі
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 50000, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Павла Глазового, буд. 22-А, прим. 8

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
65322876
Дата реєстрації:
16 черв. 13:46
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
115.0
Координати:
Широта: не застосовуеться Довгота: не застосовуеться Висота: не застосовується

Розташування на мапі

Документи аукціону 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Інформація про об'єкт малої приватизації 2 вер. 13:59
Ілюстрація 2 вер. 13:59
Ілюстрація 2 вер. 13:59
Інформаційне повідомлення 2 вер. 13:59
Рішення про затвердження умов продажу 2 вер. 13:59

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
25522449
Адреса:
Україна, 50101, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Положення

Основний контакт

Ім'я:
Волошиненко Сергій Миколайович, Дроннікова Марина Станіславівна
E-mail:
Телефон:
+380564930414

Показати контакти

Приховати контакти

Інформація про балансоутримувача

Назва:
ЄДРПОУ:
34811376
Адреса:
Україна, 50057, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, майдан Праці, 1
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Статут

Основний контакт

Ім'я:
Єфимчук Дар'я
E-mail:
Телефон:
0676212535

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ОРГАН МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "Управління комунальної власності міста виконкому Криворізької міської ради"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Ланова Юлія Віталіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380487314051 ЄДРПОУ:
43015722
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

225 833,34 грн без ПДВ

Дивитись

Комплекс будівель, загальною площею 269,3 кв. м за адресою: Кіровоградська обл., Олександрійський (Петрівський) р-н, с-ще Петрове, вул. Паркова (Кірова), 40

Комплекс будівель, загальною площею 269,3 кв. м за адресою: Кіровоградська обл., Олександрійський (Петрівський) р-н, с-ще Петрове, вул. Паркова (Кірова), 40
Ім'я:
Кругаль Євген Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380522332400 ЄДРПОУ:
42767945
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

402 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Громадський будинок з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами адмінприміщення загальною площею 118 кв.м., за адресою: 35500, Рівненська область, Дубенський р-н, м.Радивилів, вул.Почаївська,17, приміщення 1

Громадський будинок з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами адмінприміщення загальною площею 118 кв.м., за адресою: 35500, Рівненська область, Дубенський р-н, м.Радивилів, вул.Почаївська,17, приміщення 1
Ім'я:
Владова Марія Олімпіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380362683693 ЄДРПОУ:
42956062
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

391 950,00 грн без ПДВ

Дивитись