Нежитлове приміщення загальною площею 41,8 кв.м. за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 35, приміщення 1
Нежитлове приміщення, що на плані позначено з літ. «179-1» по літ. «179-8» загальною площею 41,8 кв. м, яке розташоване у підвалі п’ятиповерхового житлового будинку в центральній частині міста. Група капітальності будівлі - І, рік будівництва - 1962. Наявні комунікаційні мережі: електропостачання, водопостачання, каналізація; теплопостачання (від’єднано від зовнішніх мереж). Приміщення без окремого входу (вхід через під’їзд). Технічний стан приміщення – задовільний. Умови продажу: 1. Договір оренди №1043Д
від 22.01.2021 року з Процел Ю. В. вважається продовженим з 22 січня 2024 року на період дії воєнного стану та протягом чотирьох місяців з дати припинення чи скасування воєнного стану для нового власника орендованого майна (його правонаступників). Покупець стає стороною договору оренди від 22.01.2021 року №1043Д шляхом укладання договору про внесення змін (додаткової угоди), який підписується попереднім і новим орендодавцем та орендарем. Перехід права власності на орендоване майно третім особам не є підставою для зміни умов або припинення чинності цього договору; 2. Покупець протягом 20 робочих днів з дня, що настає за днем формування протоколу про результати електронного аукціону об’єкта малої приватизації, компенсує фонду комунального майна Чернігівської міської ради грошові кошти, пов’язані із виконанням заходів з незалежної оцінки об’єкта в сумі 4100,00 грн. (чотири тисячі сто гривень 00 копійок) на р/р UA878201720344250007000031717, ДКСУ м. Київ, МФО 820172, код ЄДРПОУ 14227121, одержувач коштів: фонд комунального майна Чернігівської міської ради; 3. Подальше використання об’єкта визначає покупець.
406 994,00 грн
без ПДВОрганізатор:
Фонд комунального майна Чернігівської міської радиз 8 серп. 11:51
до 27 серп. 20:00
з 28 серп. 11:10
до 28 серп. 11:39
з 28 серп. 11:39
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 4 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Нежитлове приміщення, що на плані позначено з літ. «179-1» по літ. «179-8» загальною площею 41,8 кв. м, яке розташоване у підвалі п’ятиповерхового житлового будинку в центральній частині міста. Група капітальності будівлі - І, рік будівництва - 1962. Наявні комунікаційні мережі: електропостачання, водопостачання, каналізація; теплопостачання (від’єднано від зовнішніх мереж). Приміщення без окремого входу (вхід через під’їзд). Технічний стан приміщення – задовільний. Умови продажу: 1. Договір оренди №1043Д від 22.01.2021 року з Процел Ю. В. вважається продовженим з 22 січня 2024 року на період дії воєнного стану та протягом чотирьох місяців з дати припинення чи скасування воєнного стану для нового власника орендованого майна (його правонаступників). Покупець стає стороною договору оренди від 22.01.2021 року №1043Д шляхом укладання договору про внесення змін (додаткової угоди), який підписується попереднім і новим орендодавцем та орендарем. Перехід права власності на орендоване майно третім особам не є
підставою для зміни умов або припинення чинності цього договору; 2. Покупець протягом 20 робочих днів з дня, що настає за днем формування протоколу про результати електронного аукціону об’єкта малої приватизації, компенсує фонду комунального майна Чернігівської міської ради грошові кошти, пов’язані із виконанням заходів з незалежної оцінки об’єкта в сумі 4100,00 грн. (чотири тисячі сто гривень 00 копійок) на р/р UA878201720344250007000031717, ДКСУ м. Київ, МФО 820172, код ЄДРПОУ 14227121, одержувач коштів: фонд комунального майна Чернігівської міської ради; 3. Подальше використання об’єкта визначає покупець.
Код CAV: 70123200-1 Продаж нежитлової нерухомості
Класифікатор державного майна (ДМ): 900 Інші об'єкти
|
Площа: 41,8 метри квадратні |
Адреса: Україна, 14000, Чернігівська область, Чернігів, проспект Миру, 35-1 |
|
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
23759918
Дата реєстрації:
4 груд. 2017 11:45
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 5 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Ілюстрація | 8 серп. 11:51 | |
| Ілюстрація | 8 серп. 11:51 | |
| Ілюстрація | 8 серп. 11:51 | |
| Ілюстрація | 8 серп. 11:51 | |
| Інформаційне повідомлення | 8 серп. 11:51 |
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 2 учасника
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Часник Роман Миколайович
ІПН/РНОКПП:
2955418537
|
Пропозиція: 818 000,00 грн |
Статус: Очікується оплата |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 11 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 11 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
28 серп. 11:39 – 8 вер. 18:00
Період оплати:
28 серп. 11:39 – 25 вер. 18:00
Період публікації договору:
28 серп. 11:39 – 12 жовт. 18:00
Період підписання договору:
28 серп. 11:39 – 2 жовт. 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Деркач Сергій Васильович
ІПН/РНОКПП (ФОП):
3113704116
|
Пропозиція: 817 000,00 грн |
Статус: Очікується рішення |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 8 документів
Документи, що подані з пропозицією 8 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Інформація про балансоутримувача
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Плата за лот
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Фонд комунального майна Чернігівської міської радиВас може зацікавити
Громадський будинок за адресою: вул.Шевченка, 18, с. Тарасівка, Кропивницького району, Кіровоградської області
387 090,00 грн без ПДВ
Дивитись