Нежитлове приміщення, площею 18,4 кв.м, яке знаходиться за адресою: Україна, Львівська область, Шептицький район, Добротвірська територіальна громада, селище Добротвір, вулиця Івана Франка, 14, нежитлове приміщення №2

Нежитлове приміщення знаходиться на першому поверсі будівлі гуртожитку, має окремий вхід. Будівля гуртожитку є двоповерховою та споруджена у 1959 році. Матеріал стін – цегла. Фундамент – стрічковий бутобетон. Зовнішні та внутрішні капітальні стіни – цегляні суцільної кладки. Середня внутрішня висота приміщень – 2,8 м. Наявне: центральне опалення, електропостачання, водопровід, каналізація. Приміщення перебуває в оренді. Чинний орендар: ФОП Гнідець Валентина Іванівна, РНОКПП 2531318360. Зазначена будівля не внесена до Переліку пам’яток, що не підлягають приватизації (згідно з Законом України від 23 вересня 2008 року №574-VI «Про Перелік пам’яток культурної спадщини, що не підлягають приватизації»). Інформація про земельну ділянку під будівлею гуртожитку: кадастровий номер 4622155300:01:002:0080. Право власності зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно (дата реєстрації: 13.06.2018; реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 1578047346221. Власник: Добротвірська селищна рада Шептицького району Львівської області, код ЄДРПОУ 04374128).

Початкова ціна

409 700,00 грн

без ПДВ
Очікується оплата
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 8 серп. 12:59

до 24 серп. 20:00

Аукціон
не проводився

(один учасник)

Кваліфікація

з 24 серп. 20:00

Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
8 серп. 12:59 – 24 серп. 20:00
Початок аукціону:
25 серп. 12:05
Дата публікації:
8 серп. 12:59
Період уточнень:
8 серп. 12:59 – 8 серп. 12:59
Період питань:
8 серп. 12:59 – 24 серп. 18:00
Період відповідей:
8 серп. 12:59 – 24 серп. 18:00
Період публікації рішення про викуп:
24 серп. 20:00 – 31 серп. 18:00
Період кваліфікації:
24 серп. 20:00 – 8 жовт. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
SPE001-UA-20260808-13529
Реєстраційний внесок:
1 729,40 грн
Гарантійний внесок:
81 940,00 грн
Об'єкт приватизації:
Інформаційне повідомлення:
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
409 700,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
4 097,00 грн
Тип власності:
Комунальна
Наявність умов продажу:
Ні
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитися з об’єктом можна за місцем його розташування у робочі дні, з 10.00 до 17.00 год, попередньо узгодивши з представником Добротвірської селищної ради годину огляду об’єкта за телефоном: 0665211896, Чукаєва Ольга Володимирівна – начальник відділу юридично-інформаційного забезпечення селищної ради.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Нежитлове приміщення, площею 18,4 кв.м, яке знаходиться за адресою: Україна, Львівська область, Шептицький район, Добротвірська територіальна громада, селище Добротвір, вулиця Івана Франка, 14, нежитлове приміщення №2.

Код CAV: 04233000-0 Адміністративні приміщення в житлових будинках
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно

Площа:

18,4 метри квадратні

Адреса:

Україна, 80411, Львівська область, Добротвір, вулиця Івана Франка, буд. 14

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
26648457
Дата реєстрації:
13 черв. 2018 18:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
18.4
Загальна площа будівлі, кв.м:
950.5
Рік будівництва:
1959
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Присутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 50.2077346 Довгота: 24.3842271

Розташування на мапі

Документи аукціону 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 8 серп. 12:59
Ілюстрація 8 серп. 12:59
Ілюстрація 8 серп. 12:59
Ілюстрація 8 серп. 12:59
Ілюстрація 8 серп. 12:59
Ілюстрація 8 серп. 12:59

Показати документи

Приховати документи

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Гнідець Валентина Іванівна
ІПН/РНОКПП:
2531318360

Пропозиція:

415 514,00 грн

Статус:

Очікується оплата

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 11 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 21 серп. 17:29
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 21 серп. 17:29
Заява на участь 21 серп. 17:29
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 21 серп. 17:29
Цифровий підпис 21 серп. 17:29
Цифровий підпис 21 серп. 17:29
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 21 серп. 17:29
Заява про ознайомлення з об'єктом 21 серп. 17:29
Цифровий підпис 21 серп. 17:29
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 21 серп. 17:29
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 21 серп. 17:29

Рішення відповідальної особи 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення про приватизацію шляхом викупу 26 серп. 16:58
Протокол про результати електронного аукціону 27 серп. 17:23
Протокол про результати електронного аукціону 27 серп. 17:23
Протокол про результати електронного аукціону 27 серп. 17:37

Документи, що подані з пропозицією 11 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 21 серп. 17:29
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 21 серп. 17:29
Заява на участь 21 серп. 17:29
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 21 серп. 17:29
Цифровий підпис 21 серп. 17:29
Цифровий підпис 21 серп. 17:29
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 21 серп. 17:29
Заява про ознайомлення з об'єктом 21 серп. 17:29
Цифровий підпис 21 серп. 17:29
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 21 серп. 17:29
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 21 серп. 17:29

Рішення відповідальної особи 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення про приватизацію шляхом викупу 26 серп. 16:58
Протокол про результати електронного аукціону 27 серп. 17:23
Протокол про результати електронного аукціону 27 серп. 17:23
Протокол про результати електронного аукціону 27 серп. 17:37

Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
24 серп. 20:00 – 2 вер. 18:00
Період оплати:
24 серп. 20:00 – 21 вер. 18:00
Період публікації договору:
24 серп. 20:00 – 8 жовт. 18:00
Період підписання договору:
24 серп. 20:00 – 28 вер. 18:00

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
04374128
Адреса:
Україна, 80411, Львівська область, Добротвір, вул.Франка І., будинок 20, КОАТУУ: 4622155300, ДОБРОТВІР
Інформація щодо підтвердження повноважень:
рішення першої сесії Добротвірської селищної ради VIII скликання від 20.11.2020 "Про підсумки виборів та набуття повноважень Добротвірського селищного голови"

Основний контакт

Ім'я:
Чукаєва Ольга
E-mail:
Телефон:
+380665211896

Показати контакти

Приховати контакти

Інформація про балансоутримувача

Назва:
ЄДРПОУ:
36562799
Адреса:
Україна, 80411, Львівська область, Добротвір, Івана Франка,14, КОАТУУ: 4622155300, ДОБРОТВІР
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Розпорядження про призначення, контракт

Основний контакт

Ім'я:
Гасюк Роман Степанович
E-mail:
Телефон:
+380325431433
Факс:
+380325431433

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Казначейство України
Опис:
кошти від відчуження майна, що належить Автономній Республіці Крим та майна, що перебуває в комунальній власності
Призначення платежу:
кошти від відчуження майна, що належить Автономній Республіці Крим та майна, що перебуває в комунальній власності
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA318999980314171905000013883
Найменування одержувача:
ГУК Львів/Добротвірська ТГ/31030000
ЄДРПОУ одержувача:
38008294

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Казначейство України
Опис:
кошти від відчуження майна, що належить Автономній Республіці Крим та майна, що перебуває в комунальній власності
Призначення платежу:
кошти від відчуження майна, що належить Автономній Республіці Крим та майна, що перебуває в комунальній власності
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA318999980314171905000013883
Найменування одержувача:
ГУК Львів/Добротвірська ТГ/31030000
ЄДРПОУ одержувача:
38008294

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Казначейство України
Опис:
ошти від відчуження майна, що належить Автономній Республіці Крим та майна, що перебуває в комунальній власності
Призначення платежу:
ошти від відчуження майна, що належить Автономній Республіці Крим та майна, що перебуває в комунальній власності
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA318999980314171905000013883
Найменування одержувача:
ГУК Львів/Добротвірська ТГ/31030000
ЄДРПОУ одержувача:
38008294

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ДОБРОТВІРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ШЕПТИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Вас може зацікавити

Нежитлове приміщення загальною площею 287,4 кв. м, за адресою: вул. Музична, буд. 1, прим. 21, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область

Нежитлове приміщення загальною площею 287,4 кв. м, за адресою: вул. Музична, буд. 1, прим. 21, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область
Ім'я:
Волошиненко Сергій Миколайович, Дроннікова Марина Станіславівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380564930414 ЄДРПОУ:
25522449
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

641 576,00 грн без ПДВ

Дивитись

Приміщення (група приміщень) 1, загальною площею 68,6 кв.м, за адресою: Івано-Франківвська область, м. Калуш, вул. Ковжуна, 19

Приміщення (група приміщень) 1, загальною площею 68,6 кв.м, за адресою: Івано-Франківвська область, м. Калуш, вул. Ковжуна, 19
Ім'я:
Чижевський Сергій
E-mail: [email protected] Телефон: +380501517520 ЄДРПОУ:
25668684
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

749 992,00 грн без ПДВ

Дивитись

Нежитлові приміщення загальною площею 20,8 кв.м, які розташовані в двоповерховій будівлі на вул. Шкільній, 27 в м. Рівному

Нежитлові приміщення загальною площею 20,8 кв.м, які розташовані в двоповерховій будівлі на вул. Шкільній, 27 в м. Рівному
Ім'я:
Віслих Оксана Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380362635916 ЄДРПОУ:
26259563
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

214 613,92 грн з ПДВ

Дивитись