Єдиний майновий комплекс державного підприємства «Котовський виноробний завод»

Єдиний майновий комплекс державного підприємства «Котовський виноробний завод»

Початкова ціна

12 410 755,06 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 27 лип. 20:00

до 4 серп. 20:00

Аукціон
не проводився

(один учасник)

Кваліфікація

з 4 серп. 20:00

до 25 серп. 19:50

Аукціон завершено

25 серп. 19:50

Подача пропозицій:
27 лип. 20:00 – 4 серп. 20:00
Початок аукціону:
5 серп. 12:40
Дата публікації:
27 лип. 20:00
Період уточнень:
27 лип. 20:00 – 29 лип. 20:00
Період питань:
27 лип. 20:00 – 4 серп. 18:00
Період відповідей:
27 лип. 20:00 – 4 серп. 18:00
Період публікації рішення про викуп:
4 серп. 20:00 – 11 серп. 18:00
Період кваліфікації:
4 серп. 20:00 – 18 вер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
SPE001-UA-20260727-84984
Реєстраційний внесок:
1 729,40 грн
Гарантійний внесок:
2 482 151,01 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Об'єкт приватизації:
Інформаційне повідомлення:
Контрактинг:
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
12 410 755,06 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Мінімальний крок аукціону:
124 107,55 грн
Тип власності:
Державна
Наявність умов продажу:
Так
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 12:00 та з 13:00 до 15:30. Контактна особа: Мінченкова Людмила Анатоліївна (тел. 0945201678, e-mail: [email protected].

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

до складу єдиного майнового комплексу державного підприємства «Котовський виноробний завод» входять 19 обєктів нерухомого майна (будівлі, споруди); 177 одиниць рухомого майна; 2 автомобілі; 1 обєкт незавершеного будівництва (проектна документація житлового будинку )

Код CAV: 05110700-6 Овочесховища
Класифікатор державного майна (ДМ): 200 Єдині майнові комплекси державних підприємств, їх структурні підрозділи

Кількість:

199 штуки

Адреса:

Україна, 66300, Одеська область, ПОДІЛЬСЬК, 220, вулиця Соборна, Подільськ, Котовська міськрада

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
52210503
Дата реєстрації:
16 жовт. 2023 14:17
Об'єм та основна номенклатура продукції (робіт, послуг), у тому числі експортної:
Виробничі потужності Об’єкту приватизації використовуються орендарем ТОВ «Виноробний завод КВЗ» для виробництва та розливу виноробної продукції, зокрема вин виноградних тихих, десертних, кріплених; виноматеріалів виноградних оброблених (для подальшого розливу).
Кількість робочих місць, осіб:
32
Відомості про будівлю (споруди, приміщення) єдиного майнового комплексу у об'ємі, передбаченому для інформації про нерухоме майно:
загальна площа будівель складає 6294,8 кв.м
Відомості про земельну ділянку, на якій розташований єдиний майновий комплекс:
площа 2,51 га. Цільове призначення - розміщення виробничих, адміністративних та побутових приміщень. Земельна ділянка, на якій розташований об`єкт приватизації, не є предметом купівлі-продажу
Площа ділянки, га:
2.51
Інформація про інженерні мережі:
наявні мережі електропостачання, водопостачання, водовідведення
Координати:
Широта: 47.7157488 Довгота: 29.5492494 Висота: 6

Розташування на мапі

Документи аукціону 14 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 27 лип. 20:00
Ілюстрація 27 лип. 20:00
Ілюстрація 27 лип. 20:00
Ілюстрація 27 лип. 20:00
Ілюстрація 27 лип. 20:00
Ілюстрація 27 лип. 20:00
Ілюстрація 27 лип. 20:00
Ілюстрація 27 лип. 20:00
Ілюстрація 27 лип. 20:00
Ілюстрація 27 лип. 20:00
Ілюстрація 27 лип. 20:00
Ілюстрація 27 лип. 20:00
Інформаційне повідомлення 27 лип. 20:00
Рішення про затвердження умов продажу 27 лип. 20:00

Показати документи

Приховати документи

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Чабанов Ігор Миколайович
ЄДРПОУ:
39719336

Пропозиція:

12 410 755,06 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 4 серп. 11:33
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 4 серп. 11:33
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 4 серп. 11:34
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 4 серп. 11:34
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 4 серп. 11:34
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 4 серп. 11:34
Остання річна або квартальна фінансова звітність 4 серп. 11:35
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 4 серп. 11:35
Заява про ознайомлення з об'єктом 4 серп. 11:35

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення про приватизацію шляхом викупу 10 серп. 16:26
Протокол про результати електронного аукціону 12 серп. 11:10

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 25 серп. 19:41

Документи, що подані з пропозицією 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 4 серп. 11:33
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 4 серп. 11:33
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 4 серп. 11:34
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 4 серп. 11:34
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 4 серп. 11:34
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 4 серп. 11:34
Остання річна або квартальна фінансова звітність 4 серп. 11:35
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 4 серп. 11:35
Заява про ознайомлення з об'єктом 4 серп. 11:35

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення про приватизацію шляхом викупу 10 серп. 16:26
Протокол про результати електронного аукціону 12 серп. 11:10

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 25 серп. 19:41
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
712
Назва договору:
договір купівлі-продажу об'єкта малої приватизації - Єдиного майнового комплексу державного підприємства "Котовський виноробний завод" шляхом викупу учасником, який один подав заяву на участь в аукціоні
Опис договору:
договір купівлі-продажу об'єкта малої приватизації - Єдиного майнового комплексу державного підприємства "Котовський виноробний завод"
Вартість договору
12 410 755,06 грн
Заключна вартість договору:
14 892 906,07 грн
Строк виконання умов приватизації:
20 серп. 15:00 – 9 вер. 15:00
Термін дії договору:
20 серп. 15:00 – 19 серп. 2031 15:00
Дата підписання договору:
20 серп. 15:00
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 25 серп. 19:41

Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
4 серп. 20:00 – 13 серп. 18:00
Період оплати:
4 серп. 20:00 – 1 вер. 18:00
Період публікації договору:
4 серп. 20:00 – 18 вер. 18:00
Період підписання договору:
4 серп. 20:00 – 8 вер. 18:00

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
43015722
Адреса:
Україна, 65048, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ ВЕЛИКА АРНАУТСЬКА, будинок 15
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Положення про Регіональне відідлення ФДМУ по Одеській та Миколаївській областях

Основний контакт

Ім'я:
Демідюк Світлана Іванівна
E-mail:
Телефон:
+380487314051

Показати контакти

Приховати контакти

Інформація про балансоутримувача

Назва:
ЄДРПОУ:
30827073
Адреса:
Україна, 65007, Одеська область, місто Одеса, ПРОВУЛОК ВОЗНЕСЕНСЬКИЙ, будинок 2 А
Інформація щодо підтвердження повноважень:
статут

Основний контакт

Ім'я:
Директор Шулеченко Ігор Ігоревич
E-mail:
Телефон:
+380484153350

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м. Київ
Опис:
для перерахування гарантійного внеску (за вирахуванням плати за участь в електронному аукціоні
Призначення платежу:
Сплата гарантійного внеску за участь в аукціоні з продажу «ЄМК державного підприємства «Котовський виноробний завод»
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA888201720355229002001163735
Найменування одержувача:
Регіональне відділення ФДМУ по Одеській та Миколаївській областях
ЄДРПОУ одержувача:
43015722

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м. Київ
Опис:
для проведення переможцем аукціону розрахунків за придбаний об’єкт малої приватизаці
Призначення платежу:
оплата за придбаний об’єкт приватизації «ЄМК ДП «Котовський виноробний завод»
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355589002000163735
Найменування одержувача:
Регіональне відділення ФДМУ по Одеській та Миколаївській областях
ЄДРПОУ одержувача:
43015722

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м. Київ
Опис:
для перерахування реєстраційного внеску
Призначення платежу:
Сплата реєстраційного внеску за участь в аукціоні з продажу ЄМК ДП "Котовський виноробний завод""
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355589002000163735
Найменування одержувача:
Регіональне відділення ФДМУ по Одеській та Миколаївській областях
ЄДРПОУ одержувача:
43015722

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ОДЕСЬКІЙ ТА МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ