Склад, С-1; ганок, с, за адресою: Дніпропетровська обл., Кам'янський р-н, м. Верхньодніпровськ, пл. Торгова площа, 3
Склад, С-1; ганок, с, за адресою: Дніпропетровська обл., Кам'янський р-н, м. Верхньодніпровськ, пл. Торгова площа, 3
1 410,00 грн
без ПДВОрганізатор:
РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ, ЗАПОРІЗЬКІЙ ТА КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТЯХз 2 лип. 09:46
до 26 лип. 20:00
з 27 лип. 12:45
до 27 лип. 13:23
з 27 лип. 13:23
до 26 серп. 14:00
26 серп. 14:03
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 7 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
До складу об’єкта приватизації входять: – склад С-1 загальною площею 49,0 кв. м (фундамент – бутовий; стіни – шлакоблочні; перегородки – шлакоблочні; перекриття – дерев. обрешітка; підлога – ДСП; покрівля – шиферна); – ганок с (бетонний, на 2 сходинки).
Код CAV: 04212000-7 Будівля складу, ангар тощо та їх частини
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 51600, Дніпропетровська область, м. Верхньодніпровськ, Торгова площа, 3 |
|
Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
25481795
Дата реєстрації:
23 січ. 2009 09:48
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
49.0
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Координати:
Широта: 48.652749726222645 Довгота: 34.32927191656762
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 10 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Ілюстрація | 2 лип. 09:46 | |
| Ілюстрація | 2 лип. 09:46 | |
| Ілюстрація | 2 лип. 09:46 | |
| Ілюстрація | 2 лип. 09:46 | |
| Ілюстрація | 2 лип. 09:46 | |
| Ілюстрація | 2 лип. 09:46 | |
| Ілюстрація | 2 лип. 09:46 | |
| Інформація про об'єкт малої приватизації | 2 лип. 09:46 | |
| Інформація про об'єкт малої приватизації | 2 лип. 09:46 | |
| Інформаційне повідомлення | 2 лип. 09:46 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 3 учасника
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Огій Андрій Володимирович
ІПН/РНОКПП:
3169501252
|
Пропозиція: 39 015,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 12 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 12 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
1266
Назва договору:
Договір купівлі-продажу об’єкта малої приватизації – склад, С-1; ганок, с, за адресою: Дніпропетровська обл., Кам'янський р-н, м. Верхньодніпровськ, пл. Торгова площа, 3, за результатами електронного аукціону без умов
Опис договору:
Договір купівлі-продажу об’єкта малої приватизації – склад, С-1; ганок, с, за адресою: Дніпропетровська обл., Кам'янський р-н, м. Верхньодніпровськ, пл. Торгова площа, 3, за результатами електронного аукціону без умов.
Вартість договору
39 015,00 грн
Заключна вартість договору:
46 818,00 грн
Строк виконання умов приватизації:
26 серп. 13:57 – 26 серп. 2031 13:57
Термін дії договору:
26 серп. 13:57 – 26 серп. 2031 13:57
Дата підписання договору:
26 серп. 13:53
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
27 лип. 13:23 – 5 серп. 18:00
Період оплати:
27 лип. 13:23 – 24 серп. 18:00
Період публікації договору:
27 лип. 13:23 – 10 вер. 18:00
Період підписання договору:
27 лип. 13:23 – 31 серп. 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Качусов Костянтин Валентинович
ІПН/РНОКПП:
2671210357
|
Пропозиція: 5 015,10 грн |
Статус: Учасник не став переможцем |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 6 документів
Документи, що подані з пропозицією 6 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Кравченко Дмитро Анатолійович
ІПН/РНОКПП:
3220601052
|
Пропозиція: 5 000,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 6 документів
Документи, що подані з пропозицією 6 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Інформація про балансоутримувача
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Плата за лот
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ, ЗАПОРІЗЬКІЙ ТА КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТЯХВас може зацікавити
Довгострокова оренда! Черкаська обл., м. Сміла, вул. Соборна, 104. Оренда – будівля площею 138,30 кв.м (В)
1 936,20 грн з ПДВ
ДивитисьДовгострокова оренда! Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, с. Карлівка, вул. Шабанова, 42. Оренда – будівля площею 63,40 кв.м (В)
1 673,76 грн з ПДВ
Дивитисьм. Запоріжжя, вул. Леоніда Жаботинського, 48. Оренда – приміщення складу площею 34,60 кв. м (В)
1 645,23 грн з ПДВ
Дивитись