Нежитлові приміщення в будівлі – адмінбудику, літ "А" (приміщ. № 1) загальною площею 102,5 кв.м за адресою: Закарпатська область, Ужгородський р-н, с. Волосянка, вул. Без назви, 173

Нежитлові приміщення в будівлі – адмінбудику, літ "А" (приміщ. № 1) загальною площею 102,5 кв.м за адресою: Закарпатська область, Ужгородський р-н, с. Волосянка, вул. Без назви, 173. Об'єкт перебуває в незадовільному технічному стані.

Початкова ціна

156 774,00 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 18 трав. 20:00

до 26 трав. 20:00

Аукціон
не проводився

(один учасник)

Кваліфікація

з 26 трав. 20:00

до 18 черв. 12:58

Аукціон завершено

18 черв. 12:58

Подача пропозицій:
18 трав. 20:00 – 26 трав. 20:00
Початок аукціону:
27 трав. 11:45
Дата публікації:
18 трав. 20:00
Період уточнень:
18 трав. 20:00 – 20 трав. 20:00
Період питань:
18 трав. 20:00 – 26 трав. 18:00
Період відповідей:
18 трав. 20:00 – 26 трав. 18:00
Період публікації рішення про викуп:
26 трав. 20:00 – 2 черв. 18:00
Період кваліфікації:
26 трав. 20:00 – 10 лип. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
SPE001-UA-20260518-56969
Реєстраційний внесок:
1 729,40 грн
Гарантійний внесок:
31 354,80 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Об'єкт приватизації:
Інформаційне повідомлення:
Контрактинг:
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
156 774,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Мінімальний крок аукціону:
1 567,74 грн
Тип власності:
Державна
Наявність умов продажу:
Так
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитися з об’єктом приватизації можна у робочі дні з 8-00 до 17-00, у п’ятницю з 8-00 до 15-45 за місцем розташування об’єкта за адресою:Закарпатська область, Ужгородський р-н, с.Волосянка, вул. Без назви, 173

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Нежитлові приміщення в будівлі – адмінбудику, літ "А" (приміщ. № 1) загальною площею 102,5 кв.м за адресою: Закарпатська область, Ужгородський р-н, с. Волосянка, вул. Без назви, 173. Об'єкт перебуває в незадовільному технічному стані.

Код CAV: 04232000-3 Адміністративна будівля, приміщення в адміністративній будівлі
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно

Кількість:

1 Одиниця

Адреса:

Україна, 89030, Закарпатська область, Волосянка, Волосянка, вул. без назви, 173

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
345768521
Дата реєстрації:
8 вер. 2023 10:25
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
102.5
Загальна площа будівлі, кв.м:
102.5
Рік будівництва:
1925
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
0
Технічний стан об'єкта:
Цегла
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 48.98284607552808 Довгота: 22.808356805049964

Розташування на мапі

Документи аукціону 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 18 трав. 20:00
Ілюстрація 18 трав. 20:00
Ілюстрація 18 трав. 20:00
Ілюстрація 18 трав. 20:00
Ілюстрація 18 трав. 20:00
Ілюстрація 18 трав. 20:00
Ілюстрація 18 трав. 20:00
Інформаційне повідомлення 18 трав. 20:00
Рішення про затвердження умов продажу 18 трав. 20:00

Показати документи

Приховати документи

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Кречко Володимир Володимирович
ІПН/РНОКПП:
3367512096

Пропозиція:

160 000,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 19 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 26 трав. 17:30
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 26 трав. 17:30
Заява про ознайомлення з об'єктом 26 трав. 17:30
Заява про ознайомлення з об'єктом 26 трав. 17:30
Заява про ознайомлення з об'єктом 26 трав. 17:30
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 26 трав. 17:30
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 26 трав. 17:30
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 26 трав. 17:30
Заява на участь 26 трав. 17:30
Заява на участь 26 трав. 17:30
Заява на участь 26 трав. 17:30
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 26 трав. 17:30
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 26 трав. 17:30
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 26 трав. 17:30
Заява про ознайомлення з об'єктом 26 трав. 17:30
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 26 трав. 17:30
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 26 трав. 17:30
Заява на участь 26 трав. 17:30
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 26 трав. 17:30

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення про приватизацію шляхом викупу 27 трав. 17:02
Протокол про результати електронного аукціону 2 черв. 10:32

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 18 черв. 12:57

Документи, що подані з пропозицією 19 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 26 трав. 17:30
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 26 трав. 17:30
Заява про ознайомлення з об'єктом 26 трав. 17:30
Заява про ознайомлення з об'єктом 26 трав. 17:30
Заява про ознайомлення з об'єктом 26 трав. 17:30
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 26 трав. 17:30
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 26 трав. 17:30
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 26 трав. 17:30
Заява на участь 26 трав. 17:30
Заява на участь 26 трав. 17:30
Заява на участь 26 трав. 17:30
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 26 трав. 17:30
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 26 трав. 17:30
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 26 трав. 17:30
Заява про ознайомлення з об'єктом 26 трав. 17:30
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 26 трав. 17:30
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 26 трав. 17:30
Заява на участь 26 трав. 17:30
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 26 трав. 17:30

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення про приватизацію шляхом викупу 27 трав. 17:02
Протокол про результати електронного аукціону 2 черв. 10:32

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 18 черв. 12:57
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
484/2 (287) від 16.06.2026
Назва договору:
Договір купівлі-продажу об’єкта малої приватизації - окремого майна - нежитлових приміщень в будівлі - адмінбудинку літ. «А» (приміщ. № 1) загальною площею 102,5 кв. м за адресою: Закарпатська область, Ужгородський р-н, с. Волосянка, вул. Без назви, 173 за результатами електронного аукціону з умовами шляхом викупу
Опис договору:
Договір купівлі-продажу об’єкта малої приватизації - окремого майна - нежитлових приміщень в будівлі - адмінбудинку літ. «А» (приміщ. № 1) загальною площею 102,5 кв. м за адресою: Закарпатська область, Ужгородський р-н, с. Волосянка, вул. Без назви, 173 за результатами електронного аукціону з умовами шляхом викупу
Вартість договору
160 000,00 грн
Заключна вартість договору:
192 000,00 грн
Строк виконання умов приватизації:
16 черв. 12:50 – 31 серп. 12:50
Дата підписання договору:
16 черв. 12:45
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 18 черв. 12:57

Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
26 трав. 20:00 – 4 черв. 18:00
Період оплати:
26 трав. 20:00 – 23 черв. 18:00
Період публікації договору:
26 трав. 20:00 – 10 лип. 18:00
Період підписання договору:
26 трав. 20:00 – 30 черв. 18:00

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
42899921
Адреса:
Україна, 79000, Львівська область, м. Львів, вул. Коперника, 4
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ ФДМУ від 18.04.2023 №703 "Про затвердження змін до Положення Регіонального відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях"

Основний контакт

Ім'я:
Оксана Степанівна Дідик
E-mail:
Телефон:
+380322616214
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Інформація про балансоутримувача

Назва:
ЄДРПОУ:
26395332
Адреса:
Україна, 89600, Закарпатська область, м.Мукачево, вулиця Кооперативна, будинок 73
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Ваш А. А., [email protected], +38 (031) 312 3350

Основний контакт

Ім'я:
Ваш А. А.
E-mail:
Телефон:
+380313123350
Факс:
+380313123350
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України
Опис:
01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6.
Призначення платежу:
Перерахування реєстраційного внеску
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України
Опис:
01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6.
Призначення платежу:
Проведення розрахунків за придбаний об'єкт приватизації
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України
Опис:
01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6.
Призначення платежу:
Перерахування гарантійного внеску
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA868201720355269001000157855
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ

Вас може зацікавити

Нежитлові приміщення 3-поверху №30, 31, 32, 34, 35, 36 в літ. «А-3» загальною площею 171,8 кв.м.

Нежитлові приміщення 3-поверху №30, 31, 32, 34, 35, 36 в літ. «А-3» загальною площею 171,8 кв.м.
Ім'я:
Тарчинська Ірина Віталіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380577007560 ЄДРПОУ:
44223324
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

281 450,00 грн без ПДВ

Дивитись

Адміністративна будівля загальною площею 201,5 кв. м, за адресою: Кіровоградська обл., Новоукраїнський (Добровеличківський) р-н, с-ще Добровеличківка, вул. Шевченка, 124.

Адміністративна будівля загальною площею 201,5 кв. м, за адресою: Кіровоградська обл., Новоукраїнський (Добровеличківський) р-н, с-ще Добровеличківка, вул. Шевченка, 124.
Ім'я:
Кругаль Євген Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380522332400 ЄДРПОУ:
42767945
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

253 500,00 грн без ПДВ

Дивитись

Довгострокова оренда! м. Рівне, вул. Міцкевича, 2. Оренда – приміщення 4-го поверху площею 865,60 кв. м (В)

Довгострокова оренда! м. Рівне, вул. Міцкевича, 2. Оренда – приміщення 4-го поверху площею 865,60 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

81 037,47 грн з ПДВ

Дивитись