Будівля за адресою: м.Павлоград, вул.Преображенська,1в
Будівля за адресою: м.Павлоград, вул.Преображенська,1в
з 15 трав. 13:42
до 4 черв. 20:00
(один учасник)
з 4 черв. 20:00
до 8 лип. 16:17
8 лип. 16:19
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 2 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Будівля за адресою: м.Павлоград, вул.Преображенська,1в, загальною площею 8,2 кв.м.
Код CAV: 04232000-3 Адміністративна будівля, приміщення в адміністративній будівлі
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 51400, Дніпропетровська область, Павлоград, вулиця Преображенська, 1в |
|
Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
3049500912120
Дата реєстрації:
22 лист. 2024 00:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
8.2
Загальна площа будівлі, кв.м:
8.2
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
Незадовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 48.49899781128419 Довгота: 35.94677167269614
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 6 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Ілюстрація | 15 трав. 13:42 | |
| Ілюстрація | 15 трав. 13:42 | |
| Інформація про об'єкт малої приватизації | 15 трав. 13:42 | |
| Інформація про об'єкт малої приватизації | 15 трав. 13:42 | |
| Рішення про затвердження умов продажу | 15 трав. 13:42 | |
| Рішення про затвердження умов продажу | 15 трав. 13:42 |
Показати документи
Приховати документи
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Плахін Олег Валерійович
ІПН/РНОКПП:
2973008615
|
Пропозиція: 10 500,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 6 документів
Рішення відповідальної особи 3 документи
Документи договору 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 6 документів
Рішення відповідальної особи 3 документи
Документи договору 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
696
Назва договору:
Договір купівлі-продажу
Опис договору:
Договір купівлі-продажу об`єкта малої приватизації - будівлі, розташованої за адресою: м.Павлоград, вул.Преображенська,1в, за результатами електронного аукціону з умовами шляхом викупу єдиним учасником аукціону
Вартість договору
10 500,00 грн
Заключна вартість договору:
12 600,00 грн
Строк виконання умов приватизації:
8 лип. 00:00 – 7 серп. 00:00
Термін дії договору:
8 лип. 00:00 – 7 лип. 2027 00:00
Дата підписання договору:
8 лип. 00:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
4 черв. 20:00 – 15 черв. 18:00
Період оплати:
4 черв. 20:00 – 2 лип. 18:00
Період публікації договору:
4 черв. 20:00 – 19 лип. 18:00
Період підписання договору:
4 черв. 20:00 – 9 лип. 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Інформація про балансоутримувача
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Плата за лот
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Управління комунального господарства та будівництва Павлоградської міської радиВас може зацікавити
Аукціон на продовження договору оренди державного нерухомого майна - нежитлового приміщення площею 24,75 кв.м. за адресою м.Київ, вул. Святослава Хороброго,5
16 651,79 грн без ПДВ
ДивитисьЧеркаська обл., м. Корсунь-Шевченківський, вул. Шевченка, 35. Оренда – приміщення 3-го поверху площею 416,9 кв.м (В)
5 002,80 грн з ПДВ
ДивитисьЧеркаська обл., м. Сміла, вул. Незалежності, 35. Оренда - приміщення 3-го поверху, площею 399,80 кв. м (В)
4 797,60 грн з ПДВ
Дивитись