Нежитлові приміщення першого та другого поверхів загальною площею 33,7 кв.м. за адресою: м. Львів, просп. Свободи, 49
Нежитлові приміщення першого поверху під індексами XVI, XVII, XVIII площею 15,1 кв.м та другого поверху під індексами 5-1, 5-2 площею 18,6 кв.м за адресою: м. Львів, просп. Свободи, 49, відповідно до технічного паспорту, виготовленого станом на 17.03.2004 Львівським обласним державним комунальним бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки, інвентарний номер 884. Вказаний об'єкт є нежитловими приміщеннями в будівлі під літерою «А-3», що знаходяться в центральній частині м. Львова, Галицькому районі.
Вказаний об'єкт є вільним, в оренді не перебуває. Нежитлові приміщення першого та другого поверхів загальною площею 33,7 кв.м за адресою: м. Львів, просп. Свободи, 49, є частиною пам'ятки архітектури місцевого значення, яка занесена до Державного реєстру нерухомих пам’яток України, згідно з Наказом Міністерства культури та інформаційної політики України «Про занесення об’єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам’яток України» №14 від 18.01.2021, охоронний №5280-Лв. Наявний лист департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації від 10.09.2024 №16-3484/0/2-24 про погодження управлінню комунальної власності департаменту економічного розвитку Львівської міської ради відчуження нежитлових приміщень першого та другого поверхів загальною площею 33,7 кв.м в будинку №49 на проспекті Свободи в м. Львові. Функціональне використання об’єкта та користування ним визначається покупцем згідно чинного законодавства. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно: 2025807546101; дата державної реєстрації 03.02.2020.
871 680,00 грн
з ПДВОрганізатор:
УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ДЕПАРТАМЕНТУ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИз 5 бер. 20:00
до 12 бер. 20:00
(один учасник)
з 12 бер. 20:00
до 15 черв. 16:55
15 черв. 16:55
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 6 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Нежитлові приміщення першого та другого поверхів загальною площею 33,7 кв.м. за адресою: м. Львів, просп. Свободи, 49
Код CAV: 04233000-0 Адміністративні приміщення в житлових будинках
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно
|
Площа: 33,7 метри квадратні |
Адреса: Україна, 79000, Львівська область, ЛЬВІВ, 49, проспект Свободи, Галицький район, Львів, Львівська міськрада |
|
Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
2025807546101
Дата реєстрації:
3 лют. 2020 14:51
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
33.7
Координати:
Широта: 49.84404493919769 Довгота: 24.02540546586668 Висота: 19
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 11 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Інформація про об'єкт малої приватизації | 5 бер. 20:00 | |
| Інформація про об'єкт малої приватизації | 5 бер. 20:00 | |
| Ілюстрація | 5 бер. 20:00 | |
| Ілюстрація | 5 бер. 20:00 | |
| Ілюстрація | 5 бер. 20:00 | |
| Ілюстрація | 5 бер. 20:00 | |
| Ілюстрація | 5 бер. 20:00 | |
| Інформаційне повідомлення | 5 бер. 20:00 | |
| Інформаційне повідомлення | 5 бер. 20:00 | |
| Інформаційне повідомлення | 5 бер. 20:00 | |
| Інформаційне повідомлення | 5 бер. 20:00 |
Показати документи
Приховати документи
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Чепков Є.О.
ІПН/РНОКПП:
2964217773
|
Пропозиція: 1 113 789,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 6 документів
Рішення відповідальної особи 3 документи
Документи договору 7 документів
Документи, що подані з пропозицією 6 документів
Рішення відповідальної особи 3 документи
Документи договору 7 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
3626
Назва договору:
Договір №3626 купівлі-продажу об’єкта малої приватизації – нежитлових приміщень першого та другого поверхів загальною площею 33,7 кв.м,
за адресою: м. Львів, просп. Свободи, 49, за результатами електронного аукціону
Опис договору:
Договір №3626 купівлі-продажу об’єкта малої приватизації – нежитлових приміщень першого та другого поверхів загальною площею 33,7 кв.м,
за адресою: м. Львів, просп. Свободи, 49, за результатами електронного аукціону
Вартість договору
1 113 789,00 грн
Заключна вартість договору:
1 113 789,00 грн
Строк виконання умов приватизації:
15 черв. 15:20 – 15 лип. 15:20
Дата підписання договору:
15 черв. 15:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оплата за участь здійснена:
Так
Період підписання протоколу:
12 бер. 20:00 – 23 бер. 18:00
Період оплати:
12 бер. 20:00 – 9 квіт. 18:00
Період публікації договору:
12 бер. 20:00 – 26 квіт. 18:00
Період підписання договору:
12 бер. 20:00 – 16 квіт. 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Інформація про балансоутримувача
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Плата за лот
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ДЕПАРТАМЕНТУ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИВас може зацікавити
Нежитлове приміщення за адресою: м.Житомир, майдан Короленка, 4
1 028 364,00 грн з ПДВ
ДивитисьНежитлове приміщення загальною площею 287,4 кв. м, за адресою: вул. Музична, буд. 1, прим. 21, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область
641 576,00 грн без ПДВ
ДивитисьПриміщення (група приміщень) 1, загальною площею 68,6 кв.м, за адресою: Івано-Франківвська область, м. Калуш, вул. Ковжуна, 19
749 992,00 грн без ПДВ
Дивитись