Магазин загальною площею 47,3 кв.м за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, с. Софіянівка, вул. Шевченка Т.Г., 4

Об’єкт приватизації - одноповерхова будівля магазину площею 47,3 кв.м, рік побудови – 1980 (фундамент – бетонний, стіни та перегородки – цегляні, перекриття – залізобетонні панелі, підлога – керамічна плитка, покрівля – шиферна). Об’єкт приватизації тривалий час (більше 20 років) не використовувався в господарській діяльності за функціональним призначенням.

Початкова ціна

36 331,00 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 12 лют. 20:00

до 22 лют. 20:00

Аукціон
не проводився

(один учасник)

Кваліфікація

з 22 лют. 20:00

до 25 бер. 10:44

Аукціон завершено

25 бер. 10:44

Подача пропозицій:
12 лют. 20:00 – 22 лют. 20:00
Початок аукціону:
23 лют. 11:25
Дата публікації:
12 лют. 20:00
Період уточнень:
12 лют. 20:00 – 14 лют. 20:00
Період питань:
12 лют. 20:00 – 22 лют. 18:00
Період відповідей:
12 лют. 20:00 – 22 лют. 18:00
Період публікації рішення про викуп:
22 лют. 20:00 – 27 лют. 18:00
Період кваліфікації:
22 лют. 20:00 – 6 квіт. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
SPE001-UA-20260212-51478
Реєстраційний внесок:
1 729,40 грн
Гарантійний внесок:
7 266,20 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Об'єкт приватизації:
Інформаційне повідомлення:
Контрактинг:
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
36 331,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Мінімальний крок аукціону:
363,31 грн
Тип власності:
Державна
Наявність умов продажу:
Так
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
у робочі дні за попередньою домовленістю з представником балансоутримувача, за адресою: 44684, Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, с. Софіянівка, вул. Шевченка Т.Г., 4. Геолокація об’єкта (місцезнаходження на карті Google) 51.207396 25.406003. З метою детального ознайомлення з Об'єктом приватизації на сайті https://privatization.gov.ua/product/magazyn-zagalnoyu-ploshheyu-47-3-kv-m/ доступна для перегляду віртуальна кімната даних об'єкта за посиланням: https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1Xu6nk7_zcOSjDsFYdTtcjx4swrD_zhHP , яка містить повну інформацію та документи щодо Об'єкта приватизації.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Об’єкт приватизації - одноповерхова будівля магазину площею 47,3 кв.м, рік побудови – 1980 (фундамент – бетонний, стіни та перегородки – цегляні, перекриття – залізобетонні панелі, підлога – керамічна плитка, покрівля – шиферна). Об’єкт приватизації тривалий час (більше 20 років) не використовувався в господарській діяльності за функціональним призначенням.

Код CAV: 04222000-0 Магазин (гастроном, універмаг, мінімаркет), аптека, перукарня, хімчистка, пральня, лікарняно-оздоровчий заклад, фізкультурно-оздоровчий заклад тощо
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 44624, Волинська область, Софіянівка, вул. Тараса Шевченка, 4

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
23340819
Дата реєстрації:
10 лист. 2017 08:15
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
47.3
Загальна площа будівлі, кв.м:
47.3
Рік будівництва:
1980
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 51.207357324562274 Довгота: 25.40602181192412

Розташування на мапі

Документи аукціону 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 12 лют. 20:00
Ілюстрація 12 лют. 20:00
Ілюстрація 12 лют. 20:00
Ілюстрація 12 лют. 20:00
Ілюстрація 12 лют. 20:00
Інформаційне повідомлення 12 лют. 20:00
Рішення про затвердження умов продажу 12 лют. 20:00

Показати документи

Приховати документи

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Жовнерук Юрій Васильович
ІПН/РНОКПП:
2860204434

Пропозиція:

38 000,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 19 лют. 15:57
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 19 лют. 15:58
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 19 лют. 15:58
Заява про ознайомлення з об'єктом 19 лют. 15:58
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 20 лют. 15:32
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 20 лют. 15:33

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення про приватизацію шляхом викупу 26 лют. 15:34
Протокол про результати електронного аукціону 3 бер. 09:44

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 25 бер. 10:43

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 19 лют. 15:57
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 19 лют. 15:58
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 19 лют. 15:58
Заява про ознайомлення з об'єктом 19 лют. 15:58
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 20 лют. 15:32
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 20 лют. 15:33

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення про приватизацію шляхом викупу 26 лют. 15:34
Протокол про результати електронного аукціону 3 бер. 09:44

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 25 бер. 10:43
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
726/3 (130)
Назва договору:
ДОГОВІР купівлі-продажу об’єкта малої приватизації – магазин загальною площею 47,3 кв.м за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський (до перейменування - Маневицький) район, село Софіянівка, вулиця Шевченка Т.Г., 4 (чотири) за результатами електронного аукціону з умовами шляхом викупу.
Опис договору:
ДОГОВІР купівлі-продажу об’єкта малої приватизації – магазин загальною площею 47,3 кв.м за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський (до перейменування - Маневицький) район, село Софіянівка, вулиця Шевченка Т.Г., 4 (чотири) за результатами електронного аукціону з умовами шляхом викупу.
Вартість договору
38 000,00 грн
Заключна вартість договору:
45 600,00 грн
Строк виконання умов приватизації:
24 бер. 11:00 – 24 квіт. 11:00
Дата підписання договору:
24 бер. 11:00
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 25 бер. 10:43

Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
22 лют. 20:00 – 3 бер. 18:00
Період оплати:
22 лют. 20:00 – 20 бер. 18:00
Період публікації договору:
22 лют. 20:00 – 6 квіт. 18:00
Період підписання договору:
22 лют. 20:00 – 27 бер. 18:00

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
42899921
Адреса:
Україна, 79000, Львівська область, м. Львів, вул. Коперника, 4
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ ФДМУ від 18.04.2023 №703 "Про затвердження змін до Положення Регіонального відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях"

Основний контакт

Ім'я:
Наталія Володимирівна Кизицька
E-mail:
Телефон:
+380332240057
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Інформація про балансоутримувача

Назва:
ЄДРПОУ:
44768034
Адреса:
Україна, 01601, Київ, м. Київ, вул. Шота Руставелі, 9А
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ

Основний контакт

Ім'я:
Шевчик Віта Адамівна
E-mail:
Телефон:
+380985161266

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України
Опис:
м.Київ, вул.Бастіонна, 6
Призначення платежу:
за реєстраційний внесок
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України
Опис:
м.Київ, вул.Бастіонна, 6
Призначення платежу:
за гарантійний внесок
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA868201720355269001000157855
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України
Опис:
м.Київ, вул.Бастіонна, 6
Призначення платежу:
плата за лот
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ

Вас може зацікавити

Ветеринарна лікарня з прибудовами «А» загальною площею 112,5 кв.м, сарай «Б» загальною площею 62,8 кв.м, огорожа,1, за адресою: Вінницька обл., Жмеринський р-н, с. Сербинівці, вул. Миру,2

Ветеринарна лікарня з прибудовами «А» загальною площею 112,5 кв.м, сарай «Б» загальною площею 62,8 кв.м, огорожа,1, за адресою: Вінницька обл., Жмеринський р-н, с. Сербинівці, вул. Миру,2
Ім'я:
Откідач Тетяна Олексіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380989564533 ЄДРПОУ:
42964094
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

25 819,00 грн без ПДВ

Дивитись

Нежитлова будівля, загальною площею 229,1кв.м, за адресою: с. Козацьке, вул. Центральна, буд. 47, Звенигородського району, Черкаської області

Нежитлова будівля, загальною площею 229,1кв.м, за адресою: с. Козацьке, вул. Центральна, буд. 47, Звенигородського району, Черкаської області
Ім'я:
Глушенко Алла Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380979976606 ЄДРПОУ:
04060803
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

59 550,00 грн без ПДВ

Дивитись

Нежитлова будівля дільничої лікарні літ. «А», гараж літ. «А1» загальною площею 135,7 кв.м (Вінницька обл., Жмеринський р-н, с.Плебанівка, вул.Соборна,24) , що знаходиться на балансі Жмеринської районної державної лікарні ветеринарної медицини

Нежитлова будівля дільничої лікарні літ. «А», гараж літ. «А1» загальною площею 135,7 кв.м (Вінницька обл., Жмеринський р-н, с.Плебанівка, вул.Соборна,24) , що знаходиться на балансі Жмеринської районної державної лікарні ветеринарної медицини
Ім'я:
Откідач Тетяна Олексіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380989564533 ЄДРПОУ:
42964094
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

61 472,00 грн без ПДВ

Дивитись