Адміністративний будинок загальною площею 72,1 кв. м, за адресою: Львівська обл., Золочівський р-н, с. Топорів, вул. Валова,92

Адміністративний будинок загальною площею 72,1 кв. м, за адресою: Львівська обл., Золочівський р-н, с. Топорів, вул. Валова,92

Початкова ціна

3 347,87 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 6 лист. 2025 13:49

до 27 лист. 2025 20:00

Аукціон

з 28 лист. 2025 11:30

до 28 лист. 2025 12:08

Кваліфікація

з 28 лист. 2025 12:08

до 18 груд. 2025 14:23

Аукціон завершено

18 груд. 2025 14:24

Подача пропозицій:
6 лист. 2025 13:49 – 27 лист. 2025 20:00
Період аукціону:
28 лист. 2025 11:30 – 28 лист. 2025 12:08
Дата публікації:
6 лист. 2025 13:49
Період уточнень:
6 лист. 2025 13:49 – 6 лист. 2025 13:49
Період питань:
6 лист. 2025 13:49 – 27 лист. 2025 18:00
Період відповідей:
6 лист. 2025 13:49 – 27 лист. 2025 18:00
Період кваліфікації:
28 лист. 2025 12:08 – 12 січ. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
SPE001-UA-20251106-05854
Реєстраційний внесок:
1 600,00 грн
Гарантійний внесок:
669,57 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Об'єкт приватизації:
Інформаційне повідомлення:
Контрактинг:
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
3 347,87 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Мінімальний крок аукціону:
33,48 грн
Тип власності:
Державна
Наявність умов продажу:
Ні
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Час і місце проведення огляду об'єкта: у робочі дні за попередньою домовленістю з представником балансоутримувача, за адресою: Львівська обл., Золочівський (Буський)* р-н, с. Топорів, вул. Валова, 92.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Адміністративний будинок загальною площею 72,1 за адресою: Львівська обл, Золочівський р-н, с. Топорів, вул.Валова, 92

Код CAV: 04230000-9 Адміністративно-офісна нерухомість
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 80520, Львівська область, Топорів, вул.Валова,92

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
28964354
Дата реєстрації:
14 лист. 2018 12:45
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
72.1
Загальна площа будівлі, кв.м:
72.1
Площа ділянки, кв. м:
539.0
Технологія будівництва:
Інше
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Додаткова інформація про наявні комунікації:
невідомо
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
невідомо
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
невідомо
Координати:
Широта: 50.10465396484099 Довгота: 24.729329396503445

Розташування на мапі

Документи аукціону 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 6 лист. 2025 13:49
Ілюстрація 6 лист. 2025 13:49
Ілюстрація 6 лист. 2025 13:49
Ілюстрація 6 лист. 2025 13:49
Інформаційне повідомлення 6 лист. 2025 13:49

Історія аукціону

Учасники аукціону 3 учасника

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Пасемко Мирослава Віталіївна
ІПН/РНОКПП:
3529001169

Пропозиція:

44 000,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 26 лист. 2025 16:57
Заява про ознайомлення з об'єктом 26 лист. 2025 16:57
Заява на участь 26 лист. 2025 16:57
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 26 лист. 2025 16:57
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 26 лист. 2025 16:57
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 26 лист. 2025 16:57
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 26 лист. 2025 16:57
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 26 лист. 2025 16:57

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 8 груд. 2025 16:36

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 18 груд. 2025 14:22

Документи, що подані з пропозицією 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 26 лист. 2025 16:57
Заява про ознайомлення з об'єктом 26 лист. 2025 16:57
Заява на участь 26 лист. 2025 16:57
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 26 лист. 2025 16:57
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 26 лист. 2025 16:57
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 26 лист. 2025 16:57
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 26 лист. 2025 16:57
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 26 лист. 2025 16:57

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 8 груд. 2025 16:36

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 18 груд. 2025 14:22
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
4284
Назва договору:
ДОГОВІР купівлі-продажу об’єкта малої приватизації державної власності: окремого майна – адміністративного будинку загальною площею 72,1 кв.м, за адресою: Львівська обл., Золочівський р-н, с. Топорів вул. Валова, 92 за результатами аукціону без умов
Опис договору:
ДОГОВІР купівлі-продажу об’єкта малої приватизації державної власності: окремого майна – адміністративного будинку загальною площею 72,1 кв.м, за адресою: Львівська обл., Золочівський р-н, с. Топорів вул. Валова, 92 за результатами аукціону без умов
Вартість договору
44 000,00 грн
Заключна вартість договору:
52 800,00 грн
Дата підписання договору:
17 груд. 2025 16:00
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 18 груд. 2025 14:22

Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
28 лист. 2025 12:08 – 9 груд. 2025 18:00
Період оплати:
28 лист. 2025 12:08 – 26 груд. 2025 18:00
Період публікації договору:
28 лист. 2025 12:08 – 12 січ. 18:00
Період підписання договору:
28 лист. 2025 12:08 – 2 січ. 18:00

Учасник:

Ім'я:
Бессарабов Віктор Іванович
ІПН/РНОКПП:
2349101173

Пропозиція:

43 000,00 грн

Статус:

Учасник не став переможцем

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 27 лист. 2025 12:27
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 27 лист. 2025 12:34
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 27 лист. 2025 12:35
Заява про ознайомлення з об'єктом 27 лист. 2025 12:35
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 27 лист. 2025 12:36
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 27 лист. 2025 12:37

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 27 лист. 2025 12:27
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 27 лист. 2025 12:34
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 27 лист. 2025 12:35
Заява про ознайомлення з об'єктом 27 лист. 2025 12:35
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 27 лист. 2025 12:36
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 27 лист. 2025 12:37

Учасник:

Ім'я:
Кузюра Микола Миколайович
ІПН/РНОКПП (ФОП):
2348513735

Пропозиція:

42 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 27 лист. 2025 14:26
Остання річна або квартальна фінансова звітність 12 лист. 2025 06:56
Остання річна або квартальна фінансова звітність 12 лист. 2025 06:56
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 13 лист. 2025 05:51
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 13 лист. 2025 05:52
Заява на участь 13 лист. 2025 06:27
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 13 лист. 2025 06:29
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 13 лист. 2025 06:30
Заява про ознайомлення з об'єктом 13 лист. 2025 06:39

Документи, що подані з пропозицією 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 27 лист. 2025 14:26
Остання річна або квартальна фінансова звітність 12 лист. 2025 06:56
Остання річна або квартальна фінансова звітність 12 лист. 2025 06:56
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 13 лист. 2025 05:51
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 13 лист. 2025 05:52
Заява на участь 13 лист. 2025 06:27
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 13 лист. 2025 06:29
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 13 лист. 2025 06:30
Заява про ознайомлення з об'єктом 13 лист. 2025 06:39

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
42899921
Адреса:
Україна, 79000, Львівська область, м. Львів, вул. Коперника, 4
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ ФДМУ від 18.04.2023 №703 "Про затвердження змін до Положення Регіонального відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях"

Основний контакт

Ім'я:
Оксана Степанівна Дідик
E-mail:
Телефон:
+380322616214
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Інформація про балансоутримувача

Назва:
ЄДРПОУ:
40349068
Адреса:
Україна, 79011, Львівська область, м.Львів, вул. Вітовського, 18
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ

Основний контакт

Ім'я:
Гнилянський Петро Степанович
E-mail:
Телефон:
+380687221488

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України
Опис:
для перерахування реєстраційного внеску
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м. Київ, вул. Бастіонна, 6.
Опис:
гарантійний внесок
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA868201720355269001000157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України
Опис:
плата за лот
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ

Вас може зацікавити

Рівненська обл., м. Рівне, вул. Млинівська, 33, кв. 74. Оренда – група приміщень 1 поверху, площею 48,10 кв. м (В)

Рівненська обл., м. Рівне, вул. Млинівська, 33, кв. 74. Оренда – група приміщень 1 поверху, площею 48,10 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

3 958,39 грн з ПДВ

Дивитись

Волинська обл., м. Ковель, вул. Незалежності, 84. Оренда – група приміщень 2-го поверху адмінбудівлі площею 59,30 кв. м (В)

Волинська обл., м. Ковель, вул. Незалежності, 84. Оренда – група приміщень 2-го поверху адмінбудівлі площею 59,30 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 659,96 грн з ПДВ

Дивитись

Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, смт Павлиш, вул. Сухомлинського, 6А. Оренда – приміщення 1-го поверху площею 142,10 кв.м.(В)

Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, смт Павлиш, вул. Сухомлинського, 6А. Оренда – приміщення 1-го поверху площею 142,10 кв.м.(В)
Ім'я:
Менеджер з нерухомості
E-mail: [email protected] Телефон: +380800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

6 486,87 грн з ПДВ

Дивитись