Автомобіль ЗАЗ Lanos, КА8237ВЕ, 2010 року випуску, за адресою: м. Львів, пров. 1-й Скнилівський, 10а

Автомобіль ЗАЗ Lanos, КА8237ВЕ, 2010 року випуску, за адресою: м. Львів, пров. 1-й Скнилівський, 10а

Початкова ціна

48 430,98 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 20 жовт. 2025 20:00

до 28 жовт. 2025 20:00

Аукціон
не проводився

(один учасник)

Кваліфікація

з 28 жовт. 2025 20:00

до 4 груд. 2025 15:14

Аукціон завершено

5 груд. 2025 10:14

Подача пропозицій:
20 жовт. 2025 20:00 – 28 жовт. 2025 20:00
Початок аукціону:
29 жовт. 2025 12:10
Дата публікації:
20 жовт. 2025 20:00
Період уточнень:
20 жовт. 2025 20:00 – 22 жовт. 2025 20:00
Період питань:
20 жовт. 2025 20:00 – 28 жовт. 2025 18:00
Період відповідей:
20 жовт. 2025 20:00 – 28 жовт. 2025 18:00
Період публікації рішення про викуп:
28 жовт. 2025 20:00 – 4 лист. 2025 18:00
Період кваліфікації:
28 жовт. 2025 20:00 – 12 груд. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
SPE001-UA-20251020-27589
Реєстраційний внесок:
1 600,00 грн
Гарантійний внесок:
9 686,20 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Об'єкт приватизації:
Інформаційне повідомлення:
Контрактинг:
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
48 430,98 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Мінімальний крок аукціону:
484,31 грн
Тип власності:
Державна
Наявність умов продажу:
Так
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Час і місце проведення огляду об’єкта: у робочі дні за попередньою домовленістю з представником балансоутримувача, за адресою: м. Львів, пров. 1-й Скнилівський, 10 а. Контактні дані балансоутримувача: телефон для довідок (073) 957-20-42.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Автомобіль ЗАЗ Lanos, тип кузова - D 3 (легковий седан з чотирма дверима та багажним відсіком), колір сірий, реєстраційний номер КА8237ВЕ, рік випуску 2010, номер шасі Y6DTF69Y0B0250215, об’єм двигуна 1498 см куб., тип пального – бензин. Пробіг за даними одометра станом на 30.06.2025 становить – 49688 км.

Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі
Класифікатор державного майна (ДМ): 900 Інші об'єкти

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 79000, Львівська область, Львів, 10A, 1-й Скнилівський провулок, 10А, Львів

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
СХВ 286564
Дата реєстрації:
22 груд. 2020 12:40
Марка транспортного засобу:
ЗАЗ Lanos
Модель транспортного засобу:
седан-В
Рік випуску:
2010
Об'єм двигуна, см³:
1498.0
Тип палива:
Бензин
Колір:
сірий
Номер кузова або шасі (VIN-код):
Y6DTF69Y0B0250215
Технічний стан:
Задовільний. Автомобіль не на ходу
Потреба в ремонті:
Ні
Опис пошкоджень:
Об'єкт приватизації має пошкодження кузова – арка боковини ліва (заднє крило), арка боковини права (заднє крило), капот, деформація без пошкодження лакофарбового. Автомобіль не на ходупокриття, оббивка салону ( даху, стояків боковин, полиць, дверей, оббивка сидінь), фарбування кузова. Акумуляторна батарея (АКБ) – знята.
Координати:
Широта: 49.81168437694081 Довгота: 23.98141086101532

Розташування на мапі

Документи аукціону 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 20 жовт. 2025 20:00
Ілюстрація 20 жовт. 2025 20:00
Ілюстрація 20 жовт. 2025 20:00
Ілюстрація 20 жовт. 2025 20:00
Ілюстрація 20 жовт. 2025 20:00
Ілюстрація 20 жовт. 2025 20:00
Інформаційне повідомлення 20 жовт. 2025 20:00

Показати документи

Приховати документи

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Посімбайло Олена Василівна
ІПН/РНОКПП:
3157410187

Пропозиція:

49 000,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 28 жовт. 2025 19:09
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 28 жовт. 2025 19:10
Заява на участь 28 жовт. 2025 19:01
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 28 жовт. 2025 19:02
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 28 жовт. 2025 19:04
Заява про ознайомлення з об'єктом 28 жовт. 2025 19:06

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення про приватизацію шляхом викупу 30 жовт. 2025 08:48
Протокол про результати електронного аукціону 6 лист. 2025 14:23

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 4 груд. 2025 15:10

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 28 жовт. 2025 19:09
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 28 жовт. 2025 19:10
Заява на участь 28 жовт. 2025 19:01
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 28 жовт. 2025 19:02
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 28 жовт. 2025 19:04
Заява про ознайомлення з об'єктом 28 жовт. 2025 19:06

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення про приватизацію шляхом викупу 30 жовт. 2025 08:48
Протокол про результати електронного аукціону 6 лист. 2025 14:23

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 4 груд. 2025 15:10
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
21/25
Назва договору:
ДОГОВІР 21/25 купівлі-продажу об’єкта малої приватизації - окремого майна – автомобіля ЗАЗ Lanos, КА8237ВЕ, 2010 року випуску, за адресою: м. Львів, пров. 1-й Скнилівський, 10а за результатами електронного аукціону з умовами
Опис договору:
ДОГОВІР 21/25 купівлі-продажу об’єкта малої приватизації - окремого майна – автомобіля ЗАЗ Lanos, КА8237ВЕ, 2010 року випуску, за адресою: м. Львів, пров. 1-й Скнилівський, 10а за результатами електронного аукціону з умовами
Вартість договору
49 000,00 грн
Заключна вартість договору:
58 800,00 грн
Строк виконання умов приватизації:
28 лист. 2025 15:00 – 28 трав. 15:00
Дата підписання договору:
28 лист. 2025 15:00
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 4 груд. 2025 15:10

Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
28 жовт. 2025 20:00 – 6 лист. 2025 18:00
Період оплати:
28 жовт. 2025 20:00 – 25 лист. 2025 18:00
Період публікації договору:
28 жовт. 2025 20:00 – 12 груд. 2025 18:00
Період підписання договору:
28 жовт. 2025 20:00 – 2 груд. 2025 18:00

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
42899921
Адреса:
Україна, 79000, Львівська область, м. Львів, вул. Коперника, 4
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ ФДМУ від 18.04.2023 №703 "Про затвердження змін до Положення Регіонального відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях"

Основний контакт

Ім'я:
Оксана Степанівна Дідик
E-mail:
Телефон:
+380322616214
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Інформація про балансоутримувача

Назва:
ЄДРПОУ:
42578602
Адреса:
Україна, 04112, Київ, м.Київ, вул. Дорогожицька, 11/8
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ

Основний контакт

Ім'я:
Замулко А.І.
E-mail:
Телефон:
+380739572042

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України
Опис:
для перерахування реєстраційного внеску
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м. Київ, вул. Бастіонна, 6.
Опис:
гарантійний внесок
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA868201720355269001000157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України
Опис:
плата за лот
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ

Вас може зацікавити

Аукціон з продажу майна ТОВ "Полтавахліб-3" (ЄДРПОУ 38667449) у справі про банкрутство № 917/765/24 (Транспортний засіб Skoda Octavia, 2,0, Combi, 2003 року випуску, колір сірий, VIN TMBCE11U538711317)

Аукціон з продажу майна ТОВ "Полтавахліб-3" (ЄДРПОУ 38667449) у справі про банкрутство № 917/765/24 (Транспортний засіб Skoda Octavia, 2,0, Combi, 2003 року випуску, колір сірий, VIN TMBCE11U538711317)
Ім'я:
Саутенко Сергій Олегович
E-mail: [email protected] Телефон: 0675719932 ІПН/РНОКПП:
2737004757
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

59 760,98 грн без ПДВ

Дивитись

Повторний аукціон. Легковий автомобіль ВАЗ 210740, 2011 року випуску, реєстраційний номер 17 1226

Повторний аукціон. Легковий автомобіль ВАЗ 210740, 2011 року випуску, реєстраційний номер 17 1226
Ім'я:
Таратун Сергій Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380953201970 ЄДРПОУ:
08733819
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

33 250,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Поляков Григорій Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380612190602 ЄДРПОУ:
44118663
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

87 915,00 грн без ПДВ

Дивитись