Котельня
Котельня загальною площею 192,1 кв. м., яка знаходиться за адресою: Хмельницька область. Хмельницький район, м. Красилів, вул. Щаслива, 23А
з 15 жовт. 2025 20:00
до 29 жовт. 2025 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 6 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Причина відміни аукціону
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення органу приватизації про відміну електронного аукціону | 24 жовт. 2025 09:13 |
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Котельня загальною площею 192,1 кв. м., яка знаходиться за адресою: Хмельницька область. Хмельницький район, м. Красилів, вул. Щаслива, 23А
Код CAV: 04210000-3 Промислова нерухомість
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно
|
Площа: 192,1 метри квадратні |
Адреса: Україна, 31000, Хмельницька область, КРАСИЛІВ, , Красилів, Красилівський район |
|
Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
948988068227
Дата реєстрації:
13 черв. 2016 19:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
192.1
Загальна площа будівлі, кв.м:
192.1
Координати:
Широта: 49.67459678497967 Довгота: 26.958231074218748 Висота: 8
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 25 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Ілюстрація | 15 жовт. 2025 20:00 | |
| Ілюстрація | 15 жовт. 2025 20:00 | |
| Ілюстрація | 15 жовт. 2025 20:00 | |
| Інформація про об'єкт малої приватизації | 15 жовт. 2025 20:00 | |
| Інформація про об'єкт малої приватизації | 15 жовт. 2025 20:00 | |
| Інформація про об'єкт малої приватизації | 15 жовт. 2025 20:00 | |
| Інформація про об'єкт малої приватизації | 15 жовт. 2025 20:00 | |
| Інформація про об'єкт малої приватизації | 15 жовт. 2025 20:00 | |
| Інформація про об'єкт малої приватизації | 15 жовт. 2025 20:00 | |
| Інформація про об'єкт малої приватизації | 15 жовт. 2025 20:00 | |
| Інформація про об'єкт малої приватизації | 15 жовт. 2025 20:00 | |
| Інформаційне повідомлення | 15 жовт. 2025 20:00 | |
| Проєкт договору | 15 жовт. 2025 20:00 | |
| Рішення про затвердження умов продажу | 15 жовт. 2025 20:00 | |
| Цифровий підпис | 15 жовт. 2025 20:00 | |
| Цифровий підпис | 15 жовт. 2025 20:00 | |
| Цифровий підпис | 15 жовт. 2025 20:00 | |
| Цифровий підпис | 15 жовт. 2025 20:00 | |
| Цифровий підпис | 15 жовт. 2025 20:00 | |
| Цифровий підпис | 15 жовт. 2025 20:00 | |
| Цифровий підпис | 15 жовт. 2025 20:00 | |
| Цифровий підпис | 15 жовт. 2025 20:00 | |
| Цифровий підпис | 15 жовт. 2025 20:00 | |
| Цифровий підпис | 15 жовт. 2025 20:00 | |
| Цифровий підпис | 15 жовт. 2025 20:00 |
Показати документи
Приховати документи
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Інформація про балансоутримувача
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Красилівська міська територіальна громада Хмельницької областіВас може зацікавити
Блок гаражів з чотирьох боксів загальною площею 114,6 кв. м за адресою: Хмельницька область, Кам'янець-Подільський район, с-ще Чемерівці, вул. Центральна, 59.
297 752,00 грн без ПДВ
ДивитисьБудівля лазні та відділення зв’язку загальною площею 207,9 кв.м, за адресою: Вінницька обл., Хмільницький р-н, с. Широка Гребля, вул. Заводська, 2, яка не увійшла до статутного капіталу ВАТ «Юзефо-Миколаївський цукровий завод», код за ЄДРПОУ 00371883 та знаходиться на зберіганні ТзОВ «Юзефо-Миколаївська промислова компанія», код за ЄДРПОУ 31187853
263 617,00 грн без ПДВ
ДивитисьБудівля, господарської споруди загальною площею 92,6 кв. м, за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, с. Галузія, вул. Шкільна, 10А; будівля котельні загальною площею 28,1 кв. м, за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, с. Галузія, вул. Шкільна, 10Б; будівля цеху переробки загальною площею 58,5 кв. м, за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, с. Галузія, вул. Шкільна, 10В.
115 863,00 грн без ПДВ
Дивитись