Нежитлове приміщення загальною площею 32,9 кв. м за адресою: Львівська обл., м. Стрий, вулиця Дрогобицька, будинок 36, приміщення 9.

Нежитлове приміщення загальною площею 32,9 кв. м за адресою: Львівська обл., м. Стрий, вулиця Дрогобицька, будинок 36, приміщення 9. Рік будівництва - 1915 р. Фізичний стан об'єкту оцінки - задовільний

Початкова ціна

317 000,00 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 9 жовт. 2025 20:00

до 14 жовт. 2025 20:00

Аукціон

з 15 жовт. 2025 11:40

до 15 жовт. 2025 12:18

Кваліфікація

з 15 жовт. 2025 12:18

до 12 лист. 2025 10:52

Аукціон завершено

12 лист. 2025 10:52

Подача пропозицій:
9 жовт. 2025 20:00 – 14 жовт. 2025 20:00
Період аукціону:
15 жовт. 2025 11:40 – 15 жовт. 2025 12:18
Дата публікації:
9 жовт. 2025 20:00
Період уточнень:
9 жовт. 2025 20:00 – 11 жовт. 2025 20:00
Період питань:
9 жовт. 2025 20:00 – 14 жовт. 2025 18:00
Період відповідей:
9 жовт. 2025 20:00 – 14 жовт. 2025 18:00
Період кваліфікації:
15 жовт. 2025 12:18 – 29 лист. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
SPE001-UA-20251009-93015
Реєстраційний внесок:
1 600,00 грн
Гарантійний внесок:
63 400,00 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Об'єкт приватизації:
Інформаційне повідомлення:
Контрактинг:
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
317 000,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Мінімальний крок аукціону:
3 170,00 грн
Тип власності:
Комунальна
Наявність умов продажу:
Ні
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Робочі дні з 8.00 до 17.00 год Адреса: Львівська обл., м. Стрий, вул. Дрогобицька, 36 Тел. 0324571225 (Переможець аукціону зобов'язується оплатити витрати за проведення оцінки в сумі - 4500 грн.)

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Нежитлове приміщення загальною площею 32,9 кв. м за адресою: Львівська обл., м. Стрий, вулиця Дрогобицька, будинок 36, приміщення 9. Рік будівництва - 1915 р. Фізичний стан об'єкту оцінки - задовільний

Код CAV: 04230000-9 Адміністративно-офісна нерухомість
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно

Площа:

32,9 метри квадратні

Адреса:

Україна, 82403, Львівська область, м.Стрий, вулиця Дрогобицька, 36

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт реєструється
Номер запису:
438279290
Дата реєстрації:
5 серп. 2025 14:02
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
32.9
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
32.9
Рік будівництва:
1915
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
Задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Присутнє
Координати:
Широта: 49.2523589 Довгота: 23.8386486

Розташування на мапі

Документи аукціону 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 9 жовт. 2025 20:00
Ілюстрація 9 жовт. 2025 20:00
Ілюстрація 9 жовт. 2025 20:00
Ілюстрація 9 жовт. 2025 20:00
Інформація про об'єкт малої приватизації 9 жовт. 2025 20:00
Інформація про об'єкт малої приватизації 9 жовт. 2025 20:00
Інформація про об'єкт малої приватизації 9 жовт. 2025 20:00
Інформація про об'єкт малої приватизації 9 жовт. 2025 20:00
Інформаційне повідомлення 9 жовт. 2025 20:00
Рішення про затвердження умов продажу 9 жовт. 2025 20:00

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 3 учасника

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Бондін Вікторія Леонідівна
ІПН/РНОКПП:
3541110424

Пропозиція:

350 001,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 13 жовт. 2025 21:54
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 13 жовт. 2025 21:55
Заява на участь 14 жовт. 2025 16:59
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 14 жовт. 2025 17:00
Заява про ознайомлення з об'єктом 14 жовт. 2025 17:00
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 14 жовт. 2025 17:01
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 14 жовт. 2025 17:11
Заява на участь 14 жовт. 2025 17:33

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 22 жовт. 2025 11:38

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 12 лист. 2025 10:10

Документи, що подані з пропозицією 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 13 жовт. 2025 21:54
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 13 жовт. 2025 21:55
Заява на участь 14 жовт. 2025 16:59
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 14 жовт. 2025 17:00
Заява про ознайомлення з об'єктом 14 жовт. 2025 17:00
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 14 жовт. 2025 17:01
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 14 жовт. 2025 17:11
Заява на участь 14 жовт. 2025 17:33

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 22 жовт. 2025 11:38

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 12 лист. 2025 10:10
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
04
Назва договору:
Договір курівлі-продажу
Опис договору:
нежитлове приміщення 9 загальною площею 32,9 кв. м по вул. Дрогобицька, 36 у м. Стрию
Вартість договору
350 001,00 грн
Заключна вартість договору:
420 001,20 грн
Строк виконання умов приватизації:
10 лист. 2025 10:50 – 10 лист. 2025 10:50
Термін дії договору:
15 жовт. 2025 10:50 – 10 лист. 2025 10:51
Дата підписання договору:
10 лист. 2025 10:51
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 12 лист. 2025 10:10

Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
15 жовт. 2025 12:18 – 24 жовт. 2025 18:00
Період оплати:
15 жовт. 2025 12:18 – 12 лист. 2025 18:00
Період публікації договору:
15 жовт. 2025 12:18 – 29 лист. 2025 18:00
Період підписання договору:
15 жовт. 2025 12:18 – 19 лист. 2025 18:00

Учасник:

Ім'я:
тендерний відділ
ЄДРПОУ:
25551379

Пропозиція:

350 000,00 грн

Статус:

Учасник не став переможцем

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 22 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 14 жовт. 2025 17:32
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 14 жовт. 2025 17:32
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 14 жовт. 2025 17:32
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 14 жовт. 2025 17:32
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 14 жовт. 2025 17:32
Заява про ознайомлення з об'єктом 14 жовт. 2025 17:32
Заява на участь 14 жовт. 2025 17:32
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 14 жовт. 2025 17:32
Остання річна або квартальна фінансова звітність 14 жовт. 2025 17:32
Остання річна або квартальна фінансова звітність 14 жовт. 2025 17:32
Цифровий підпис 14 жовт. 2025 17:32
Цифровий підпис 14 жовт. 2025 17:32
Цифровий підпис 14 жовт. 2025 17:32
Цифровий підпис 14 жовт. 2025 17:32
Цифровий підпис 14 жовт. 2025 17:32
Цифровий підпис 14 жовт. 2025 17:32
Цифровий підпис 14 жовт. 2025 17:32
Цифровий підпис 14 жовт. 2025 17:32
Цифровий підпис 14 жовт. 2025 17:32
Цифровий підпис 14 жовт. 2025 17:32
Цифровий підпис 14 жовт. 2025 17:32
Цифровий підпис 14 жовт. 2025 17:32

Документи, що подані з пропозицією 22 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 14 жовт. 2025 17:32
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 14 жовт. 2025 17:32
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 14 жовт. 2025 17:32
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 14 жовт. 2025 17:32
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 14 жовт. 2025 17:32
Заява про ознайомлення з об'єктом 14 жовт. 2025 17:32
Заява на участь 14 жовт. 2025 17:32
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 14 жовт. 2025 17:32
Остання річна або квартальна фінансова звітність 14 жовт. 2025 17:32
Остання річна або квартальна фінансова звітність 14 жовт. 2025 17:32
Цифровий підпис 14 жовт. 2025 17:32
Цифровий підпис 14 жовт. 2025 17:32
Цифровий підпис 14 жовт. 2025 17:32
Цифровий підпис 14 жовт. 2025 17:32
Цифровий підпис 14 жовт. 2025 17:32
Цифровий підпис 14 жовт. 2025 17:32
Цифровий підпис 14 жовт. 2025 17:32
Цифровий підпис 14 жовт. 2025 17:32
Цифровий підпис 14 жовт. 2025 17:32
Цифровий підпис 14 жовт. 2025 17:32
Цифровий підпис 14 жовт. 2025 17:32
Цифровий підпис 14 жовт. 2025 17:32

Учасник:

Ім'я:
Будай Ольга Василівна
ІПН/РНОКПП:
2571802024

Пропозиція:

317 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 14 жовт. 2025 16:01
Заява на участь 14 жовт. 2025 16:01
Заява про ознайомлення з об'єктом 14 жовт. 2025 16:01
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 14 жовт. 2025 16:01
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 14 жовт. 2025 16:01
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 14 жовт. 2025 16:01
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 14 жовт. 2025 16:01

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 14 жовт. 2025 16:01
Заява на участь 14 жовт. 2025 16:01
Заява про ознайомлення з об'єктом 14 жовт. 2025 16:01
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 14 жовт. 2025 16:01
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 14 жовт. 2025 16:01
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 14 жовт. 2025 16:01
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 14 жовт. 2025 16:01

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
30389429
Адреса:
Україна, 82400, Львівська область, Стрий, Львівська обл., м.Стрий, вул. Шевченка, 71
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Положення

Основний контакт

Ім'я:
Зубрицький Василь Михайлович
E-mail:
Телефон:
0324571225

Показати контакти

Приховати контакти

Інформація про балансоутримувача

Назва:
ЄДРПОУ:
30389429
Адреса:
Україна, 82400, Львівська область, Стрий, Львівська обл., м.Стрий, вул. Шевченка, 71
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Положення

Основний контакт

Ім'я:
Зубрицький Василь Михайлович
E-mail:
Телефон:
0324571225

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Казначейство України
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA288999980314030593000013941
Найменування одержувача:
Стрийська територіальна громада
ЄДРПОУ одержувача:
38008294

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Казначейство України
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA288999980314030593000013941
Найменування одержувача:
Стрийська територіальна громада
ЄДРПОУ одержувача:
38008294

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Стрийське УДКСУ
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA048201720355529004000038462
Найменування одержувача:
Управління комунальним майном Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області
ЄДРПОУ одержувача:
30389429

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Управління комунальним майном Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області

Вас може зацікавити

Будівля амбулаторії - контори, за адресою: Кіровоградська обл., Новоукраїнський р-н, с. Піщаний Брід, вул. Яблунева, 14

Будівля амбулаторії - контори, за адресою: Кіровоградська обл., Новоукраїнський р-н, с. Піщаний Брід, вул. Яблунева, 14
Ім'я:
Кругаль Євген Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380522332400 ЄДРПОУ:
42767945
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

162 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Адміністративна будівля, загальною площею 112,3 м.кв., за адресою: Львівська область, Золочівський р., с. Купче, вул. Хмельницького Б., будинок 57-А.

Адміністративна будівля, загальною площею 112,3 м.кв., за адресою: Львівська область, Золочівський р., с. Купче, вул. Хмельницького Б., будинок 57-А.
Ім'я:
Богдан Бруцяк
E-mail: [email protected] Телефон: +380679960648 ЄДРПОУ:
26307575
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

244 800,00 грн з ПДВ

Дивитись

Нежитлове приміщення (літ. А), загальною площею 23,8 кв.м., розташоване за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 134

Нежитлове приміщення (літ. А), загальною площею 23,8 кв.м., розташоване за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 134
Ім'я:
Кузьменко Андрій Григорович
E-mail: [email protected] Телефон: +380442026185 Веб сайт: ЄДРПОУ:
19020407
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

387 062,75 грн без ПДВ

Дивитись